• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: fakti

14.03.2022

17:30

ŠEF IZRAELSKE TAJNE SLUŽBE POSLAO PORUKU PUTINU! Pred vama je poslednja i presudna bitka, AKO JE IZGUBITE - novu NEĆETE IMATI!

Reuters/Fotoilustracija

Vesti

ŠEF IZRAELSKE TAJNE SLUŽBE POSLAO PORUKU PUTINU! Pred vama je poslednja i presudna bitka, AKO JE IZGUBITE - novu NEĆETE IMATI!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
S U R D U K T O R

pre 4 godine

РЕАЛНА, БОЛНА И БРУТАЛНА ИСТИНА : ФАШИСТИЧКОМ ЈАЈЕТУ ЉУСКА ДЕМОКРАТИЈЕ ПУЦА - ЏЕМПЕР ЈЕ ПОЧЕО ДА СЕ ПАРА, А СЛОБОДНИ ЉУДИ СВЕТА КЛУПЧЕ НАМОТАВАЈУ - ЉУДСКО ПРАВО ЈЕ ЕЛИМИНИСАТИ ГЊИДЕ ДА СЕ ВАШКЕ НЕ ПОЈАВЕ ПОНОВО !!!

Milutin Vranjski

pre 4 godine

Текст сам прочитао више пута. Морам да признам, да скоро, нисам прочитао снажније, искреније и мудрије од овог изреченог. Оно што ме чини неспокојним, је да сам у опису анти-руске хистерије препознао, скоро до поклапања, анти-спску шизофренију и хистерију од стране неких јајачки измишљених, непостојећих, лажних "народа", "држава"и "култура" са којима смо, на моју велику жалост,. дисали исти ваздух и живели у лудници отвореног типа под радним називом СФРЈ и СРЈ. Лудница јесте пропала, али пацијенти са различим дијагнозама, од крвата, преко шиптара, муслимана и црногораца и даље бауљају по неким својим мини лудницама убеђујући нас да ми нисмо нормални зато што смо свесни себе, своје еонске културе, историје и језика., а они нису свесни своје јајачке бесвести. Што би рекли, не смрди измет само зато да би знао да је измет него да не би угазио у њега. Да ли су вредни прљања ципела...

Dimitrije

pre 4 godine

Ponovo je nemoguće kod mts kablovskog operatera posetiti sajt Sputnika Srbija. To je postala praksa iako i predsednik tvrdi drugačije. Da je u pitanju krivica mts lako se dokaže ako se na VPN postavi IP adresa na pr. Bosnai Hercegovina odmah je sajt dostupan. Znači blokada je iz Srbije a sumnjam da vlast koju tako zdušno podržavate i veličate to ne zna. Zašto pišem ovde? Pa zato što nijedan komentar ne objavljujete i ne znam ko uopšte odlučuje o tome. Napišite istinu o Sputniku i mts ako smete

deda Raša

pre 4 godine

Uh, koliko istine. Bravo za tekst i hrabrost za ovako nešto. Ne bi želeo da zbog istine još i budete proganjani.

ChuChu

pre 4 godine

Izmišljen tekst ali nema veze, vrlo zanimljivo sročen....

Aqua

pre 4 godine

Sve tačno. Ovo jeste borba protiv satane. Ako izgubi Rusija mi smo nestali zauvek.

Rajko

pre 4 godine

Rečeno baš sve što treba i kako jeste. Ali se nadam da će to Rusi na vreme razumeti a ne samo rusi nego i svo pravoslavlje i ostali pošteni narodi u svetu. Došli smo do kraja. Napred nema kud a nazad ne može. Ostalo je ono "Biti ili ne biti".

Kresoja Bill

pre 4 godine

Mislim da je Putin shvatio i pre ovog teksta namere zapada. Oni nikada nisu prestajali da rade na porazu Rusije. Ali, eh ali, kao što ovi razmišljaju danas, razmišljao je i Napoleon, a i Hitler je mislio da će ga gusenice tenkova odvesti do Moskve i Kamčatke. Rusija je velika i ponosna zemlja. Putin je tu baš gde treba da bude, a krvavih noseva će tek biti. Na žalost, civila, dece i žena, na žalost majki koje će izgubiti svoje sinove zbog ludog Zelenskog koji je umisilio da je Čak Noris i Rambo zajedno.

Penzioner

pre 4 godine

Sve je covek u pravu !!! I apsolutno je isto je i po nas Srbe !!!!

Ni

pre 4 godine

Bravo. E to upravo i radi Putin. Nema vise nazad dok ceo zapad ne klekne pa makar i za mnogo stotina godina unapred. Sada je kasno za svaku pricu. Prvo na kolena pa moze da se prica. Samo da strpljivo cekamo i ne obracamo paznju na medijski rat...

Teodora Lektora

pre 4 godine

To je, kao, tajna poruka Putinu, ali, eto, vi znate za njen sadržaj. Eto koliko je to tajna. Dakle, sve od reči do reči izmišljeno. Lajte usta da niste pusta, ali treba nekako popuniti stranice...

Zika

pre 4 godine

Svaka cast za clanak skoro nosam procitao nesto tako dobro i istinito.Svaka slicnost sa Srbijom je namerna.

NEBOJŠA

pre 4 godine

Свеки зарез овог текста је сушта истина,болна и сурова.нај болнија и нај суровија она о заблудама русије и њеног народа (управо као и србије и њеног народа)о људском облику западног човека.хитлера су њемци обожавали,СВИ, а ништа мање га нису потајно волели и британци.о скандинавцима нетреба трошити ни речи.АНФЛОСАКСОНЦИ,ГЕРМАНИ УБЕЖЕНИ СУ У СВОЈУ НАДРАСУ.ОНИ ТО ЗАИСТА ВЕРУЈУ,КАО И ДА ИМ ЈЕ ЈЕДНОСТАВНО СВЕ ДОЗВОЉЕНО.ОНИ СУ ТАКО ГЕНЕРАЦИЈАМА ОДГАЈАНИ,У УБЕЖЕЊУ ДА ИМ ЈА НЕПОГРЕШИВО И НЕКАЖЊИВО ДОЗВОЉЕНО СВЕ ,ПА И ЕКСКЛУЗИВНО ПРАВО НА ИСТИНУ И ЧУДЕ СЕ КАДА МИ,НИЋА РАСА,ТО НЕВИДИМО И НЕ ПРИХВАТАМО.ово је сукоб цивилизације истока и нецивилизације.дегенеризације са запада.КО ПОБЕДЕ ОНИ МИ ЋЕ МО НЕСТАТИ.заувек.АКО ПОБЕДИМО МИ ОНИ НЕЋЕ НЕСТАТИ,ЈЕР МИ НЕУМЕМО И НЕМОЖЕМО БИТИ ЗВЕРИ КАО ОНИ.ТО ЈЕ НАШ УСУД И НАША ВЕЛИЧИНА.СЛАВЕНСКА ДОША.они то знају и зато насрћу и нападају без страха

Djordje

pre 3 godine

Crno nam se pise, sve sto je rekao je sto posto tacno i nazalost nasa buducnost je zapecacena do velikog rata uzgleda mora doci!

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika