Vučić najavio lepu vest za penzionere! Stiže novac, manje cene lekova, spomenuo i 27. jun (VIDEO)
Predsednik Aleksandar Vučić obratio se danas na izbornoj skupštini Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije.
08.06.2026
11:15 >> 12:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Abe
pre 4 godine
Ako na svetu postoji i jedna država koju možemo označiti kao sponzora terorizma onda su to SAD.
VT
pre 4 godine
SAD su glavni sponzor terorizma.
macan
pre 4 godine
Svim onim "polupismenima", SAD nisu sponzori terorizma nego uzrok i proizvodjac..... da ste najveci i najaci na svetu normalno da ce napasti vas jer se "duvate" pred svima....toliko o tome sta pisu i govore nasi "kafanski strucnjaci" za sve i svasta....
Bata Koja
pre 4 godine
U bre, pa po pisanju rusa koliko opreme su unishtili do sada za ova 3 meseca treba ukrajinska vojska da je gola i bosa i u gachama a NATO da se predao rusima zbog praznih skladishta..............brate, rusi unistavaju to je neosporno ali u brojkama preteruju ko baron Minhauzen.
Laki
pre 4 godine
Gospodjo Nensi Pelosi , pa ne ide to tako . USA su tvorac terorizma i sponzor jos od 1945. g. Ko je finansirao i stvorio Alkaidu i Bin Ladena, koga i sad čuvate. Nije svet naivan . Shvatite da vam svet vise nista sto vi kazete, ne veruje. Jedini tvorci terorizma ste vi (USA) i UK, ENGLESKA pre svih iz UK. .
PETAR
pre 4 godine
NEK SE PRIPREME OVAJ SLJAM OD NARODA ENGLESKE DA PORED DEMPERA KUPE I ODRANU KOZU OD OVO GOVNO ZELENOVSKOG ,MNOGO JE I DVE FUNTE ZA DROGIRANU KOZU OD ZLOTVORA ZELENOVSKOG
kinez
pre 4 godine
EVO KOJU ISTORIJU!!! DA SU VAM RUSI SVE ZIVO POJEBALI ILI TI SILOVALI KAD SU VAM OSLOBODILI BEOGRAD.MALO SE RASPITAJ KOJI SU JOS PREZIVJELI TU GOLGOTU! ! ! ! jebemo vam prorusku mater lazovsku do kraja vasih usrani i prodanih dusa.