Anatomija najveće laži blokadera! Od izmišljenog mrtvog dečaka do monstruoznih napada na preminulog policajca
Slučaj navodnog pretučenog i preminulog maloletnika iz Valjeva ponovo je dospeo u fokus javnosti nakon novih polemika na društvenim mrežama i optužbi koje prate smrt jednog policijskog službenika.
22.07.2026
07:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
vasilije
pre 4 godine
A sta bi ti hteo jer verovatno nisi zadovoljan dosadasnjim ucinkom a niste.odgovarali za dosad ucinjeno.
Balkan
pre 4 godine
g. Blinken vama je tesko kao Amerikancu verovati a jos je teze verovati Ukrajincima, cak sta vise imam blagi osecaj jeze kada vi kazete da vam je Ukrajina obecala a vi je sve vreme podbadate da ide dalje, saljete oruzje, lako je vama da vodite ratove na tudjoj teritoriji jer za vas je svaka osoba poginula u Ukrajini samo kolateralna steta, nadam se a iskreno bih veleo da vi sikusite kolateralnu stetu, mozda vam se promeni utisak. Ziveli