• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

06.06.2022

16:52

PA, SARMATU NE TREBA VAŠE ODOBRENJE ZA PRELET! Rogozin uputio pretnju JEZIVIM ORUŽJEM kukavičkim Bugarima, Rumunima i Crnogorcima koji su izdali ZAJEDNIČKU ISTORIJU!

Vesti

PA, SARMATU NE TREBA VAŠE ODOBRENJE ZA PRELET! Rogozin uputio pretnju JEZIVIM ORUŽJEM kukavičkim Bugarima, Rumunima i Crnogorcima koji su izdali ZAJEDNIČKU ISTORIJU!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Bogdan

pre 4 godine

Moze nas Rogonja, sa sarmom na glavi, u guzicu poljubiti.

pera

pre 4 godine

Moze, leti on 35000km i ima 15 bojevih glava, a i Trident na engleskim podmornicama ispred obale Danske ima domet od 10 000km i 8 bojevih glava (16 raketa na svakoj podmornici, a 4 podmornice, i to samo engleske, americke i francuske podmornice ne racunam) tako da za 2 minuta nema St. Petesburga a za 8min Moskve, za 5min nema Murmanska, 7 min nema Smolenska itd, itd... ali izgleda samo budala moze da preti nuklearnim oruzijem a zna da niko nema da ga ispali jer bi to bio kraj civilizacije...samo bi mozda bubasvabe prezivele.......

ZAvram

pre 4 godine

Нема те забране, нити те количине мржње према Руској Федерацији и Србији, које ће наше две братске, пријатељске, савезничке земље да посвађају и раставе. Све три имитације од држава, а праве се као да нису колонизоване, тек ће да осете последице својих безумних одлука. Србија треба најоштирије да реагује, да им врати мило за драго, да покаже да није шака зоби, коју ће издајнички, покорени режими позобати уз помоћ "ментора" са Запада! Хеј, Црна Моро, хеј Смерена Бакадонијо, хеј Брукарско... Србија је ваш сусед! Америка и Енглеска су далеко! Зар вас није ничему научила брука и покора, које је Позеленовић, уз западњачко туторство, нанео народу Украјине? Нисте чули да је у садашњим границама неће више бити? Е, па., пробудите се из те издајничке летаргије!

milankukic

pre 4 godine

to ste trebali da uradite a gospodin LAVROV JE TREBAO da krene i ako ga neko presretne poslati rakete i nauciti gmazove da vode racuna

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika