• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/agencije

28.06.2022

22:01 >> 15:49

UŽIVO! Raketirana Jasinovataja, u toku povlačenje iz Lisičanska dok se obruč ne zatvori, Turska podržala Švedsku i Finsku...

Tanjug/AP

Vesti

UŽIVO! Raketirana Jasinovataja, u toku povlačenje iz Lisičanska dok se obruč ne zatvori, Turska podržala Švedsku i Finsku...

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Bg Dex 1970

pre 3 godine

NATO alijansa je veoma blizu toga da i zvanično objavi rat sa Rusijom. Samim tim imaćemo i zvanično III SVETSKI RAT. Dakle, ludost koja se sve više, iz dana u dan, pojačava od strane zapadnih sila, vodi ka tome i ne vidi se ni najmanja naznaka popuštanja tenzija sa bilo čije strane. Naprotiv, neviđena sujeta i licemerje nevešto prikriveno pravdanjima zapada kako žele da pomognu jadnoj Ukrajini koja je predhodnih 8 godina vršila neviđen genocid nad ruskim stanovništvo u svojoj zemlji.

Samosvesna građanka

pre 3 godine

"Ovo nije slučajan pogodak, ovo je proračunati ruski udar tačno na ovaj tržni centar", rekao je Zelenski u večernjem video obraćanju uz napomenu da bi broj poginulih mogao da raste. Prema oceni Zelenskog, "ruska država je postala najveća teroristička organizacija u svetu". Zelenski je nedavno optužio Ruse da su tokom borbi ubili grupu civila u Bučumu, ali su Rusi nepobitno dokazali da je to učinila ukrajinska vojska.

Master

pre 3 godine

Sta bre lupas, rusi su pokusali da "dokazu" da je namestaljka ( pa ko bi sam prizno da je to uradio) ali ispalo je da je u Buci ipak pobijeno civilno stanovnistvo, covece ima i satelitski snimak kako u centru buche rusi sa tenka pucaju i ubijaju coveka na biciklu i jos 5 ljudi sto mirno prolaze sa strane... ti ili neces da priznas da su to uradili ( jer ce da ti propadne nesto u sto si cvrsto verovo) ili jednostavno nemas kapacitet da procesiras informacije.... pa onda treses gluposti

Naravno

pre 3 godine

Baš kao što je NATO "pozvan na odgovornost" zbog kasetnih bombi bačenih na centar Niša?

pera

pre 3 godine

Vi ste gospodo sa zapada izazvali rat u ukraini , sada bi za to okrivili rusiju , Vi imate pravo da ubijate i smenjujete vlade po svetu , a Rusija nema pravo da se brani . Tako cete i vi goreti kao ukraina , ukoliko se nedozovete pameti .

Penzioner

pre 3 godine

Važno je da ste vi ispravni gađali kasetnim bombama pijacu u Nišu, putnički voz pun civila, rts studio, centar Aleksinca! Vi ste moralna vertikala, nato kriminalci!

miro

pre 3 godine

Više je nego očigledno da je Ješa u dogovoru sa vojnim vrhom Ukrajine izveli ovaj napad kako bi satrapi sa zapada sazvali SB i optužili Ruse.Tako rade največi zlikovci na ovoj planeti.

Stanoje

pre 3 godine

Da,kako da ne. Bas je gnusno, vise nego uzasno kad poginu njih 18 . Dok su OSAM godina raketama gadjali svoj drzavljane u istocnom delu zemlje i uboli 8.000. civila, starih, zene i decu onda se nije oglasila nikakva grupa, ni eu parlamentarci. Sve su to licemeri, dvolicnjaci, ljigavi i potuljeni zapadnoevropski humanitarci. Toboz zabrinuti za civilno stanovnistvo a sve arsenale starog naoruzanja ispraznili i vec drzavu i stanovnistvo iste bacili u duznicko ropstvo. Nasli u komicara da daje prognoze za buducnost nekad postojece drzave. Gnusno da gnusnije biti ne moze.

Profa

pre 3 godine

Ti bre Stanoje ne bi trebo da se zoves Stanoje nego Blesoje! Nije UA u nikakvom duznickom ropstvu, ne placa bas nista za zapadno oruzije, dobija ga na osnovu Lend-Liz zakona iz 2 sv rata koji je ponovo aktiviran ( tako su u 2sv ratu, i englezi i sovjeti i francuzi i drugi dobijali americko oruuzije i opremu, 70% sovjetskih kamiona je bilo americko...), zakon kaze da ti oni posude oruzije i opremu, koju ti vratis posle rata, kako tako upotrebljivu ( niko nije vratio nista osim nekih brodova)... citaj bre malo i nesto drugo a ne samo sport i instagram....

Baki

pre 3 godine

Raketiranje 1999 g.voza , bolnica , tv centara, bacanje osiromašenog uranijuma , kasatnih bombi , civilnih objekata itd od strane NATO snaga nije zločin !! Da bog da vas Rusi za vjek i vjekova razvalili !! Sve to bog vidi od gore i niste svesni kakvo će vas zlo snaći !!!

Maxa

pre 3 godine

Nema nikakvog povlacenja iz Lisicanska, jos nema naredba iz Kijeva, ovo je znaci opet ono ko pred mesec dana kada su se ukrajinci po ruskim vestima 10 puta "bezali" iz Severodonjecka i LNR jedinice i kadirovci 10 puta ga "zauzimali" a na kraju ispalo da su ukrajinci jos u gradu i tuku se ko ludi tako da je vojska LNR imala 2500 mrtvih i preko 8000 ranjenih

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika