Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
kaligus
pre 3 godine
Kakav crni skandal, skandal je da su rusi stoka korumpirana i to što su napali Ukrajinu! SLAVA UKRAJINI! A rusi ko i srbi, na traktore bato!
Rade
pre 3 godine
Jebem li ti sve po spisku idiote ! ! ! !
Miro
pre 3 godine
Na traktore kažeš? I to je bolje nego ga primati tamo gde ga vi i od koga primate
Dimitrije
pre 3 godine
Stoko bezobrazna! Ne znam ko ti je objavio komentar idiote ustaški
Mapko
pre 3 godine
Vidim da INFORMER daje mogucnost otvorenim ustasama da salju svoje prljave i nacisticke komentare, kada informer nista ne preduzima da zabrani takve ustaske komentare a ovde se glorifikuje ustaski genocid i ustasko etnicno ciscenje nad Srbima, onda se pitam gde li je nestao moderator komentarima ? Ili se moderator slaze sa komentarima pa ih pusta slobodno ? Sramota da INFORMER dopusta ustasama da komentarisu.
Marko
pre 3 godine
Sojgu je izdao naredbu za povlacenje a Surovokin izjavio da je"..odluka teska ali se povlacimo iz Hersona na drugu stranu Dnjepra da spasimo vojsku..." Izgleda i smrt u "saobracajki" Kirila Stremousova ima veze sa ovim....
cuckold
pre 3 godine
hahahahaahahha~~~~!!!!
Rade
pre 3 godine
Šta bre lupate gluposti, ko je koga izdao, šta vi znate o strategiji ratovanja. Kremlj izdao ruski narod, da li ste bre vi normalni. Pišete gluposti, hoćete da nas posvađate sa Rusima....Uzmite se malo u pamet ! ! ! ! !
Bobi
pre 3 godine
Pušku u ruke i u obranu rusije, hahaha
Normalac
pre 3 godine
Jeste, jeste, u pravu si, biće da je ovo varka ruske vojske "da izvuku ukrajince na čistinu pa da ih potamane" , kao što od početka kontraofanzive komentarišu bajni "stručnjaci" na tv Hapy! Ahahahahaha...
podvili repove
pre 3 godine
Hahahahah, podvili repove komunjare!!! A toliko ste penili i ocekivali da ce da osvoje i UK, samo da krenu. Kad, ono, krenuli - ali kucama! Hahahahah!!!!
savakiwi
pre 3 godine
Hazari vode igru a ne Putin.
Onaj
pre 3 godine
..ko se bude našao u Hersonu - plivaće, jer brana se ruši... kladim se da ni Ukropi neće ući.
oratorium
pre 3 godine
Izgleda da će i Moskva raditi isto kao i braća beogradska - uvuku narod u rat i onda trguju narodovom kožom. 200.000 rezervista čekaju da se uvedu u ratna dejstva, a vojno rukovodstvo kapitulira. Sa tako genijalnom taktikom ćemo uskoro imati samo još beogradski i moskovski pašaluk.
Joker
pre 3 godine
Pa šta reći,Braća Rusi ozbiljno gube rat,kao od Japana,kao od Finske kao u Afganistanu ...
Vejo
pre 3 godine
Jebo vas Dragan J Vučićević u usta lažljiva.Skandal je koliki ste vi dupelisci.
Mazalo
pre 3 godine
Imaju li dovoljno traktora Rusi
Nikita petrovic
pre 3 godine
istorijski poznato rusko ponašanje
Peki
pre 3 godine
Ajde sklanjajte vise Putina sa vlasti, napustite ukrajinu, pokajte se za invaziju i pocnite raditi na novoj i demokratskoj rusiji. Inace necete biti ni u rangu zemalja treceg sveta.
ISTINA
pre 3 godine
Boze sramote,to je svetska sila koja ce i nas braniti.Smesno i tragicno,trebamo se pod hitno otrezniti!!!!
Dimitrije
pre 3 godine
Jeste a samo idoiti mogu da veruju da se odluke štabova u ratu predaju novinarima i da kojekakvi tabloidi raspravljaju o vojnoj taktici
Marko
pre 3 godine
NIKO NIJE IZDAO RUSKI NAROD NAREDJENO DA SE VOJSKA POVUCE,ZATOM CE DA RADE KINZALI PO UKRAJINSKIM TRUPAMA,NOVINARI KAO NOVINARI PLACENI DA PISU LAZI I SIRE NEGATIVNE ENERGIJE U SVETU..RUSIJA NECE DALJE ZA SADA OD DNJEPRA.UKRAJINSKA TERITORIJA OSTALA PRIPADA EVROPI POLJSKOJ I KO ZNA KOME JOS...