Sve oči uprte u Beograd, čeka se 27. jun: Vidovdanski vikend koji če sve promeniti
Veliki skup "Srbija, jedna porodica" biće održan 27. juna u Beogradu, a posetioce očekuje bogat i raznovrstan program namenjen svim generacijama - od dečjih sadržaja i tehnoloških atrakcija do nastupa poznatih izvođača i interaktivnih zona.
24.06.2026
07:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Alemale
pre 3 godine
Kako god da ispadne , mi smo njbli..
maestro
pre 3 godine
pa vise je i vrapcima na grani jasno sta se tu desava zapad nikome nepomaze bez licnog interesa ,zakuvali su sve ali naravno prebacuju na drugog ali ta propaganda je imala efekat sao u pocetku ,klupko se sve vise odmotava a da su zapadni politicari moroni i debil i to nam je jasno
Šumadinac
pre 3 godine
Bre Medo ako izgubimo onda lete nuklearke, vidim da nisi siguran u pobedu, nabijem te na kur.inu
no name
pre 3 godine
nek sotona misli sta hoce a njih nepodrzavam ,ta sotona mora da crkne .Mi svi xnsmo koje Sotona a ako neznas razmisli malo sta je Sotona uradila maloj Jugoslaviji pa cak i velkoj Jugoslaviji
ringispil
pre 3 godine
Rusi se, kao i mi pozivaju na humanost, ratno pravo, medjunarodne ugovore, ljudska prava i ostala gov...a. RAT JE RAT, pakao gde prezivis ili umires i nema tu price. Glupi su kao i mi naseli na propagandu i zapadnje bljuvotine. Ako imaju tako mocno oruzje kao sto svi tandrcu, a trebalo je da znaju da je to rat NATO EVROPA AMERIKA protiv njih kao jedine brane americkoj hegemoniji onda su trebali prvi da razvale centralu NATOa u BRISELU i to zaista sa taktickim nuklearkama a zatim london da pretvore u zgariste. Posle toga bi se sve ove americke podguzme muve razbezale ko make posle seksa. Ovako gube Rusi rat i na bojmom polju i za zelenim stolom. Nisu unistili primarni planetarni karcinom a to je britanija zato sada svaka vaska dize ku...ac na Ruse kao i na nas svojevremeno. JESMO LI VRATILI KOSOVO nas vodja posle svega menja politiku do m....a.