Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kosta
pre 3 godine
Jedini put prema Bahmutu je u koridoru sirokom 45km, to je jedini asfaltni put, ima jos 3 makadamska i 5-6 sumskih, tako da "jedini put" je losa formulacija. P.s. a da ima i pruga do bahmuta...
srbin
pre 3 godine
jesu li to oni isti ,,TACNI,, Ukrajnski mediji koji su do sada vec zauzeli Moskvu, sahranili Putina .. a dvojnik ili Putin je do sad imao 12 puta rak, šlog... i ne moze da pokrece levu ruku... Ako je verovati njima.... Rusija vise nema ni Avijaciju... Eh te puste želje, laži... to je za njihovu unutrasnju uptrebu, a mi ne ,,MORAMO,, pompezno to da prepisujemo...
Moca
pre 3 godine
Brate, o zauzimanju Moskve niko ne pise, gde si ti to cito, to samo ti znas, a da je ruska avijacija pretrpela znacajne gubitke, jeste, zato i ne lete blizu fronta ko ni ukrajinci ( cije avione je PVO vojske RF oborilo 447 a oni imali na pocetku samo 236, tako da svako pise sta oce).. Da je vise rusa izginulo ( vojnika) tu se slazu i rusi ( samo to ne sme da se javno pise) Da su ukrajinci proslo leto zarobili 450 najmodernijih ispravnih tenkova kod Izjuma, Kupjanska i Limana i to stoji ( svi lepo snimljeni, popisani) Da su vagnerovci izginuli ( ne oni pravi nego onaj zatvorski sljam sto su regrutovali) i to je istina ( bar su se rusi resili krminalaca).... Da je poginulo 19 srba-dobrovoljaca kod Soledara i Bahmuta zadnji mesec e to je neprovereno.... I jos nesto, mi "MORAMO" POMPEZNO da prepisujemo ono sta rusi napisu, ponekad ne znamo ni da prevedemo kako treba...tako da kod nas je "jedna" istina a recimo u Bosni "druga", ali treba citati obe , pa uzeti sredinu i to je mozda najblize istini....
Srba
pre 3 godine
A bre ljudi dok kada ove naopake informacije, pa ukrajinci su jos pre mesec i po presli Dnjepar kod Nove Kahovke i to preko brane tako da su i grad i brana i 50km kvadratnih u ukrajinskim rukam i rusi ne mogu id tamo da ih izbace. Informacij koje su dosle iz Rusije govore o ogromnim gubicima Vagnera, od 50 000 pripadnika Vagnera, pre 3 meseca ostalo ih je nesto manje od 10 000, tacnije 9796, vecina ih je poginula u birbama za Soledar i Bahmut, a oko 5000 su dezertirali. (Rusko ministarstvo unutradnjih poslova upozorava na pojavu naoruzanih banditskih grupa u rejonu Rostova na Donu, Gelendzika i oko Kurska i Belogorfa)
miroljub
pre 3 godine
Koliko ide daleko zapadna nazovi propaganda da je izgubila smisao. Propaganda je ulepšavanje realnosti i tada ima smisao, ali ovo što oni reda su budalaštine jer nemaju ni 1% realnosti pa im više ljudi ni neveruju stoga te budalaštine nemožemo nazvati propagandom. Ajde što Ameri lažu ali evropljani da su toliko nisko pali. propala je zapadna "civilizacija" zbog tolike količine neosnovane priopagande i laži. Niko im više ne verujue pa i sve manje njihovi narodi jer je za njih bila pobeda i Vijetnam, Irak, Iran libija, Avganistan Sirija. Pa i njihovi bivši sateliti (arapske zemlje) dobile su muda da ih više ne tretiraju kao neki faktor.
miroljub
pre 3 godine
Velikodušni i milostivi Zelenski odlučio da pomiluje Belorusiju. Sada Lukašenko može mirno da spava.
miroljub
pre 3 godine
Velikodušni i milostivi Zelenski odlučio da pomiluje Belorusiju. Sada Lukašenko može mirno da spava.
Vasilije
pre 3 godine
Solc dozvolio Poljskoj i drugim zemljama davanje Leoparda 2!!!! Sutra se izdaje dozvola nemackih vlasti. 100 leopard 2 tenkova iz 6 zemalja spremno za davanje( Poljska, Finska, Danska, Spanija, Holandija i Belgija) plus 136 nemackih!!!!! Danska donira Ukrajini sve svoje Cesar haubice, ukupno 19 komada!!! Maroko je prva africka zemlja koja donira oruzije za Ukrajinu, doniraju 20 tenkova T-72B!!!
Kosta
pre 3 godine
Ne samo Solc nego iz Bajdenove administracije stizu vesti da ukrajinci najverovatno dobijaju odobrenje do kraja mesecs za abramse....
veljko
pre 3 godine
Sta kazu sada oni sto su ushiceno govorili:Nemacka nece da salje tenkove,nemci udarili Zelenskom samar nece da salju tenkove.Svakoj osobi normalnog razumevanja bilo je jasno,da se radi o prljavoj obmani.
Naomi Samuel
pre 3 godine
Moj bivši muž i ja prekinuli smo prije godinu i dva mjeseca i bila sam u šestom mjesecu trudnoće. Oboje se volimo i to je za mene bio šok i stvarno mi je slomilo srce. Pokušao sam ga nazvati i obje su linije bile isključene. Pokušala sam doći do njega na društvenim mrežama, ali on me uklonio s njih. Pokušala sam doći do njegovih roditelja i rekli su mi da je njihov sin rekao da me ne voli i da me ne želi vidjeti i da ne znaju što nije u redu. Plakala sam i plakala svaki dan jer sam ga jako voljela. Sve dok nisam rodila i beba nije napunila godinu dana, nisam mogla vratiti svoju ljubav. Opet sam bio zbunjen. Ne znam što da radim, a ostala sam i bez posla, a nemam novaca za brigu o bebi. Bila sam jadna u životu pa sam plakala svojoj sestri i ispričala joj svoj problem i rekla da zna za snažnu čaroliju koju je bakao dr. Apata koji joj je pomogao kada nije mogla zatrudnjeti. Kontaktirala sam ga putem e-maila i on je rekao da će mi pomoći i rekao mi je da je žena stavila urok na mog muža i rekao da će mi pomoći da razbijem urok kako bi mi se moj muž vratio zauvijek i da će biti moj. Za mene je bilo veliko iznenađenje da se dogodilo sve što je rekao. Muž mi se odmah vratio i rekao mi da mu oprostim. Puno hvala ovom moćnom i istinskom čaroliju. Molim se da poživi dugo i da više obavlja svoj divan posao. Ako imate problem koji vas muči u životu, obratite se ovom moćnom igraču čarolija! On vam može pomoći. Neće vas iznevjeriti, možete ga dobiti putem gmail adrese: drapata4@gmail.com ili putem njegovog vibera / whatsappa: (+66 81 302 8552)