(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
MrKamenjarac
pre 3 godine
....BOG DA MU DUSU NEOPROSTI......
Janko
pre 3 godine
Bajden je došao po lovu koju je POKLANJAO UKRAJINI..dobio je informacije gde su milijarde jer njegova fondacija potražuje ogroman novac. Ko se bavi trgovinom ili uslugama preko posrednika odlično razume...posrednik je TA OSOBA na kojoj se gubi svaki trag novca...imate i zvaničan dokument o komercionalnim uslugama trećeg lica..naravno koji nije ni iz SAD i Ukrajine.. LEGALNO PRIZNAT IZ MEĐUNARODNOG FONDA SVETSKIH BANKA.Jedino što u nekim državama TA OSOBA mora platiri porez od 27 do 10% a recimo u BiH ni cvonjka tako namešteno