• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/index

01.05.2023

23:01

BAHMUTSKA KLANICA ODNELA STRAVIČNO VELIKI BROJ RUSA?! Amerikanci objavili jezive podatke! "Više nego u Korejskom ratu..."

Tanjug/AP

Vesti

BAHMUTSKA KLANICA ODNELA STRAVIČNO VELIKI BROJ RUSA?! Amerikanci objavili jezive podatke! "Više nego u Korejskom ratu..."

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
master

pre 3 godine

SAD, objavile????, po njihovom vec je pola rusije izginulo, nema vecih lazova od CIA,Bajdenova administracija ja bez totalne vizije, sta i kako, zbunjeni, izgubljeni, ovo ce biti mnogo gore nego Avganistan, i sada lazima sami sebe tese.

NekoKo

pre 3 godine

Zabole Ruse lakat u najvećoj meri im ginu Vagnerovci i drugi plaćenici. Ovo je brutalna činjenica ma šta ko mislio o Rusima. Zapadu, Ukrajini, Amerikancima ... U ogomnoj meri ginu ljudi iz onih redova od kojih Rusija i želi da se otarasi. Ko prati zna o čemu govorim. Robijaši, plaćenici ... Naravno nisu to svi i među velikim brojem poginulih Rusa je poptuno ispravnih, običnih rodoljuba, ali većina su ovo prethodno što sam rekao. To svi znaju.

Vejo

pre 3 godine

Koliki pušač kurca i dupeuvlakač moraš da budeš i citiraš Amerikance?

Istina

pre 3 godine

Američki "eksperti" i bela kuća znaju da je Rusa poginulo toliko ali se te brojke, sasvim razumljivo, ničim dokazati i potvrditi. Sa druge strane, ni reči o tome koliko ljdi je u isto vreme izgubila Ukrajina ali i koliko NATO ljudi je tamo ubijeno, a zna se da su tamo, preobučeni u uniforme Ukrajinske vojske. Rusija ima gotovo 150 miliona stanovnika a Ukrajina je pre rata imala oko 44 miliona, od čega je preko 10 miliona pobeglo iz zemlje. E sada stručnjaci iz Amerike samo treba da objasne ko je tu pretrpeo a i dalje više strada i zašto ne objave koliko je Ukrajina izgubila ljudi jer su im te brojke dostupne.

Rade R

pre 3 godine

Amerikanci su poznati po tome da objavljuju "samo istinu"! Ko, oni da lažu! Ma ajte molim vas! "Istina, istina i samo istina"!?

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika