Udarne poruke predsednika Srbije! Vučić ogolio sve blokaderske laži, dosta je terora - pobedićemo argumentima! (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ekskluzivno je juče govorio za Informer TV. On se uključio u emisiju "Kolegijum", gde je govorio o gorućim pitanjima vezanim za aferu "zvučni top", kao i o sramnim napadima koji na njega ne prestaju od strane blokadera, pripadnika opozicije i tajkunskih medija.
23.06.2026
07:05 >> 08:54
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
master
pre 3 godine
SAD, objavile????, po njihovom vec je pola rusije izginulo, nema vecih lazova od CIA,Bajdenova administracija ja bez totalne vizije, sta i kako, zbunjeni, izgubljeni, ovo ce biti mnogo gore nego Avganistan, i sada lazima sami sebe tese.
NekoKo
pre 3 godine
Zabole Ruse lakat u najvećoj meri im ginu Vagnerovci i drugi plaćenici. Ovo je brutalna činjenica ma šta ko mislio o Rusima. Zapadu, Ukrajini, Amerikancima ... U ogomnoj meri ginu ljudi iz onih redova od kojih Rusija i želi da se otarasi. Ko prati zna o čemu govorim. Robijaši, plaćenici ... Naravno nisu to svi i među velikim brojem poginulih Rusa je poptuno ispravnih, običnih rodoljuba, ali većina su ovo prethodno što sam rekao. To svi znaju.
Vejo
pre 3 godine
Koliki pušač kurca i dupeuvlakač moraš da budeš i citiraš Amerikance?
Istina
pre 3 godine
Američki "eksperti" i bela kuća znaju da je Rusa poginulo toliko ali se te brojke, sasvim razumljivo, ničim dokazati i potvrditi. Sa druge strane, ni reči o tome koliko ljdi je u isto vreme izgubila Ukrajina ali i koliko NATO ljudi je tamo ubijeno, a zna se da su tamo, preobučeni u uniforme Ukrajinske vojske. Rusija ima gotovo 150 miliona stanovnika a Ukrajina je pre rata imala oko 44 miliona, od čega je preko 10 miliona pobeglo iz zemlje. E sada stručnjaci iz Amerike samo treba da objasne ko je tu pretrpeo a i dalje više strada i zašto ne objave koliko je Ukrajina izgubila ljudi jer su im te brojke dostupne.
Rade R
pre 3 godine
Amerikanci su poznati po tome da objavljuju "samo istinu"! Ko, oni da lažu! Ma ajte molim vas! "Istina, istina i samo istina"!?