• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/Webtribune

01.06.2023

11:20

POMOLITE SE BOGU! TREĆI SVETSKI RAT POČINJE IZMEĐU 12. I 24. JUNA?! Hoće li Tarner biti u pravu? NATO vežba paravan za kontraofanzivu...

Tanjug/AP

Vesti

POMOLITE SE BOGU! TREĆI SVETSKI RAT POČINJE IZMEĐU 12. I 24. JUNA?! Hoće li Tarner biti u pravu? NATO vežba paravan za kontraofanzivu...

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Milan

pre 3 godine

Mi u Bosni kad smo ratovali nismo objavljivali kad spremamo napad, tako da ove objave o Ukrajinskoj ofanzivi su cirkus. Žali bože ljudi sto ginu na obadvije strane dok vodje uživaju u udobnim foteljama. Isti scenario sam vec vidjeo kod nas u Bosni.

mate

pre 3 godine

jeste u informeru svi idioti ili ,kad ovakva sranja mozete pisati,rusija je gotova svima je to jasno osim vama,al u nadi je spas

grof01

pre 3 godine

U tom slučaju, ne daj Bože,Rusija(čitaj Moskva i par gradova) nestaju u potpunosti Rusija ne nalazi Rješenje za jednu Ukrajinu kako će onda protiv kompletnih zapadnih zemalja koje su daleko,daleko naprednije,bogatije i snažnije.Žrtvovati Par EU gradova a uništiti u potpunosti Rusiju? Ovdje je Kina problem,Rusija je davno slomljena

MiroslavBB

pre 3 godine

'LIJEPO' Bog-ami, lijepo????!!!! (Ja) UPOZORAVAO, godinama i decenijama, i za to me, bukvalno, GURNULI na ULICU (Srbija me IZDALA, sadasnje rukovodstvo na celu sa VUCIC-em i DACIC-em ...) !!!! Ako, ako - SVE 'kockice se sada slazu, svaka na svoje mjesto dolazi ...' Bum videl, ne!!!!

Stojko

pre 3 godine

Realniji je da ako u toku kontraofanzive ili bar njene prve faze pođe loše po ukrajinsku stranu da NATO snage predvođene Poljskom uđu u zapadni deo Ukraine i krenu ka obalama Dnjepra ili u susret eventualnog ruskog udara iz Belorusije tokom kontraofanzive. Avijacija NATO može biti samo podrška ulasku kako nazivaju "mirovne misije" ne navodeći pri tome Ukrajinu (ili Kosovo). Bio bi to prvi korak ka nekoj vrsti zamrzavanja faktičkog stanja na terenu gde bi Ukrajina ušla u NATO dok bi se jačanjem saveza uvlačenjem novih država u NATO plus (Indija), jačanjem OSU i ekonomskim pritiscima na Rusiju i Kinu pokušalo uticati na javno mnjenje u Rusiji, kako bi se promenila vlast nekom koja bi bila popustljiva prema zapadu. Poljaci grade logističke centre na 70 km od granice sa Belorusijom, što je vid pritiska na ovu zemlju. U međuvremenu Belorusiji je isporučen paket nuklearnih bojevih glava, koje idu uz već dobijene blističke sisteme kratkog dometa Iskander.

Penzionerj

pre 3 godine

Ako se to zaista desi a od fašista ništa dobro nemože doneti. Samo gde će da se vrate ameri i britanci koji prežive. Dali misle o svojoj porodici i njihovoj stravično smrti od nebranjenih Ruskih atomskih bombi ogromne snage. Za KiM se ne sekiramo ako nam zatreba pomoć tu je bratska Rusija koja nemora da dolazi već će uništiti fašiste iz Rusije. Pamet u glavu ako je imalo imate. Ne čačkajte mečku, znate gde.

NENAD

pre 3 godine

....nista ti to sto si nabrojao na dnu teksta pomoci nece....da li si ikada cuo za EMP ....to ce prvo oruzje da radi znaci sve elektronsko i sto ima cip ,senozre,bilo kakve strujne krugove itd zaboravi ...prchhh..

MilosObilic1389

pre 3 godine

Srbi neće da žive pod albanskim nacizmom...!! Srbi ne žele albanski nacizam koji im svakodnevno ubija decu i uzima organe kidnapovanim Srbima radi prodaje na američkom tržištu ljudskih organa...!

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika