• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

22.01.2025

13:10

(VIDEO) Šok scena na inauguraciji Trampa! Tajni razgovor Obame i Buša izašao na videlo: Ova rečenica je izgovorena...

Tanjug/AP

Vesti

(VIDEO) Šok scena na inauguraciji Trampa! Tajni razgovor Obame i Buša izašao na videlo: Ova rečenica je izgovorena...

Tokom inauguracije Donalda Trampa, Barak Obama je, prema tvrdnjama čitača s usana, postavio pitanje Džordžu V. Bušu: „Kako možemo zaustaviti ovo što se dešava?“

Džeki Gonsales, osoba oštećenog sluha koja na društvenim mrežama analizira privatne razgovore poznatih ličnosti i političara, objavila je video koji je ubrzo postao viralan. U njemu je iznela svoje viđenje razgovora dvojice bivših predsednika tokom opuštenog trenutka na Trampovoj zakletvi, izveštava Njujork Post.

Video snimak, koji prikazuje Obamu i Buša kako razmenjuju osmehe tokom ceremonije, brzo je privukao pažnju korisnika interneta. Mnogi su spekulisali o čemu su razgovarali 43. i 44. predsednik SAD.

 

 

Prema Gonsalesovoj interpretaciji, Obama se najpre srdačno pozdravio s Bušem rečima: „Drago mi je što te vidim“, dok je publika gromoglasnim aplauzom pozdravljala bivše predsednike. Nakon toga, kako tvrdi Gonsales, Obama se zahvalio okupljenima, a zatim se obratio Bušu s pitanjem: „Kako možemo zaustaviti ovo što se dešava?“ Buš, prema njenom tumačenju, reaguje osmehom i smehom na Obaminu opasku.

Nije poznato na šta je tačno Obama aludirao – da li na politički trenutak ili na entuzijazam publike, iako su neki korisnici interneta sugerisali da bi mogao misliti na Trampov mandat.

Gonsales je naglasila na svojim profilima da čitanje s usana nije pouzdana metoda komunikacije i da su sve njene tvrdnje spekulativne.

Bez obzira na to, video je izazvao mnoštvo komentara i reakcija na društvenim mrežama, a korisnici su uživali u potencijalno humorističnoj razmeni između Obame i Buša.

„Šteta što nismo imali podeljeni ekran s bivšim predsednicima tokom cele inauguracije“, našalio se jedan od komentatora ispod snimka.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…

12.06.2026

10:39

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Umro Dejvid Hokni
Showbiz

Umro Dejvid Hokni

Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.

12.06.2026

12:14

Magazin

Džet set