• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Dragan J. Vučićević

06.12.2020

19:35

DOSTA ZLOČINA! Najnovija kolumna Dragana J. Vučićevića - Sekin stav!

Kolumne

DOSTA ZLOČINA! Najnovija kolumna Dragana J. Vučićevića - Sekin stav!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Lazni Bot

pre 5 godina

Ispada da nema Djilasa da bi u ovoj zemlji cvetalo i teklo med i mleko ali nije tako vlast koristi Djilasa da sakrije svoj jer zasto ne uhapse Djilasa ako je krao i kraj price.

dr

pre 5 godina

A kakve veze ima Djilas sa ovim,shvatite postoje slobodnoumni ljudi koji su protiv ove vlasti ali i protiv Djilasa.

Beki

pre 5 godina

Taj Dilas je svemocan u Srbiji , pokrao ,opljackao a opet svemocan , ja kad bi ukrao cokoladu u marketu strpali bi me u zatvor. Pa bar nije vlast kriva sto "lopovi" imaju toliku moc. Ima zakon o poreklu imovine pa neka svi dokazu odale im toliko bogastvo i ako ne mogu neka odgovaraju a bogastvo vrate narodu i prica zavrsena. Meni se cini da kod nas samo vicu drzite lopova a svi kradu.

Mikica

pre 5 godina

"...zapitajte se šta bi bilo da su tako mislili naši pradedovi i dedovi.." Da se ti casni ljudi pitaju, nikada ovakve jajare i botovi, lopovi i hohstapleri, dupelisci, beskicmenjaci i prevaranti ne bi dosli na vlast. Ej neki Atlagic i Seka Sabljic! EEEEJ!!

Normalac

pre 5 godina

Gorećeš u paklu svog poltronstva, ološu podguzni.

whispering shadows

pre 5 godina

Hajde gerga, ne foliraj se! Znamo da si ušao u ANUS (Aleksandrovo Novinarsko Udruženje Stradije) samo zbog para. Kakav AVAV, kakvi bakrači ! Tebi je stalo samo do punog buđelara. Isto ćeš pričati i pisati, i kad dođe druga vlast.

Djurdja

pre 5 godina

Господине Вучичевићу, најпре срдачан поздрав и подршка у раскринкавању Ђиласа и ђиласовштине. Удрите их из свих оружја. Сви ти његови пратиоци неодољиво ме подсећају на злогласне чекисте из исто тако злогласних времена бившег СССР. С обзиром на јак утицај оног Ђорђевића на Ђиласа и његове везе у данашњој Русији, није ван памети да би они врло радо применили методе које нам је тако добро описао Солжењицин (Архипелаг ГУЛАГ). Пишите о томе, пишите о њиховим малверзацијама, има тога још доста скривеног.

zoran

pre 5 godina

Ponavljaš ono što je na RTS rekao predsednik Vučić...ti nemaš mišljenje jer si šupak.

Pravednik

pre 5 godina

Koji li si ti glupan. E da, budalo gdje ti je Putin (majica Kretenko).

milunka

pre 5 godina

Koji si,sad pa ti?Imaš li ogledalo i...kako se osećaš kada pročitaš nebuloze koje "pišeš!?

milan

pre 5 godina

https://scontent.fbnx1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/130098131_180903807042015_9043786049427767618_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=iWAM5jU0i9sAX8ObBRt&_nc_ht=scontent.fbnx1-1.fna&oh=c1da8accc45ecbcbb732385692f7a8c6&oe=5FF63C1C

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika