Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lazni bot
pre 3 godine
Evo ga jos jedan za Vucica dozivotna
robijaće Rošavi i Vučićev kart
pre 3 godine
Ulizice - to su za mene najgori ljudi na svetu, najštetniji, najpokvareniji. Oni podržavaju svaku vlast, kao psi verni svakoj državi, kao kurve neverni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih ljudi. Dok njih bude nema sreće na svetu, jer će uništiti sve što je istinska ljudska vrednost. Meša Selimović
Milan
pre 3 godine
Pobedićemo jer predaja nije opcija!
xy
pre 3 godine
TI SI BOLESTAN SOVINISTA I JEDAN OBICAN KRETEN.NIKAKVE VEZE TI NEMAS SA NOVINARSTVOM,JEDINO STO "USPESNO"RADIS JE SIRENJE SOVINIZMA I PONIZAVANJA SRBIJE GDE GOD SE POJAVIS.
Saradžogla
pre 3 godine
Бејах сам у кући и давај да гледам наступ председника.Написах ,,сам'' јер гледати Председника је у мојој породици ЗАБРАЊЕНО!Јерес!А он беше НИКАДА ГОРИ! Полуписмени босански гимназијалац па још и правник рече: - Ко је против литијума (читај рио тинта) треба му ОБУЋИ ЛУДАЧКУ КОШУЉУ! Зар њему нико није објаснио да ће се уништити огромна површина плодне земље?Да ће се народ раселити?Да ће за добијање литијума користити се огромна количина киселина.Да ће отпадна вода (киселина) уништити Дрину,Саву,Дунав ... Кажем,полуписмени гимназијалац!
Crna Leptirica
pre 3 godine
Moramo to je nasa opcija.
Ana
pre 3 godine
Realan ste covek i ja se slazem sa vama, Vucic treba da ostane selektor ove dobre politike, jer on je ta dobra politika, on i niko sem njega, retko ko sem njega, ali da nije njega nista dobro ne bi ni bilo.
Sara
pre 3 godine
Ja nisam do sad izlazila na izbore, ali kad vidim kako Vucic dobro sve ovo vodi od kad je pocelo u Ukrajini do sad i jaca drzavu uprkos svemu, moracu da ga podrzim sledeci put, zasluzio je.
Emilija Popadic
pre 3 godine
I predlazem da se donese odluka da se moze kandidovati jos, jer dokle ga narod hoce do tada i treba da bude, a hocemo ga i nakon ovog mandata, jer radi dobro.
Radmila
pre 3 godine
Glasala sam za njega i nisam se pokajala, jer sve radi kako treba i zasluzio je moje poverenje.
Slatki Lukcic
pre 3 godine
A on je moj slatki lukcic, precednik Srbijeeeeee, Aleksandar Vuucicc Vuuucic Vuuuuuucic Pre godini u nesto dana napisala sam pesmu o njemu, osetila ovo sto je danaaas... Ne nudi mi ono sto ne mozes daaaati...