Metastaza blokaderskog ludila! Aktivista iz Loznice priželjkuje smrt 15 penzionera na skupu u Beogradu (VIDEO)
Loznički aktivista Miroslav Filipović pokazao je i dokazao da je mržnja jedina politika blokadera.
27.06.2026
15:50
nebojša bakarec
Kolumne
Srpkinja je tokom letovanja u Kalitei doživela strašnu neprijatnost, kada je grupa tinejdžera tokom noći upala u dvorište smeštaja, a jedan od njih izvršio je veliku nuždu u bazenu.
27.06.2026
22:00
Uoči Vidovdana, devojke koje pod jastuk stave vidovu travu ili ogledalo, parče hleba, malo soli i izgovore molitvu, sanjaće muškarca koji im je suđen.
27.06.2026
20:45
Srbi sutra slave Vidovdan, jedan od najvećih praznika i dan za koji se vezuju važni događaji u srpskoj istoriji.
27.06.2026
19:00
Grupacija "Stelantis" najavila je povratak malih gradskih električnih automobila na tržište, a najveću pažnju privukla je nova "fiat panda", koja će se proizvoditi u Italiji. Početna cena iznosiće oko 15.000 evra.
27.06.2026
21:25
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora, od Čačka do Kraljeva, od zvaničnog puštanja u saobraćaj, pa do 16:00 sati, prošlo je 7.960 vozila, saopštilo je danas preduzeće "Putevi Srbije".
27.06.2026
20:01
Ono što se dešava iza zatvorenih vrata izolovanih sredina i pod uticajem bolesnog uma nekada prevazilazi najgore horor filmove. Kada se u četiri zida ili u glavi pojedinca spoje nelečena šizofrenija, paranoja i okultizam, nastaje katastrofa.
27.06.2026
21:21
Darko Vesković Prika, koji je brutalno likvidiran u ponedeljak 22. juna 2026. godine u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž, danas je sahranjen na Centralnom groblju u Beogradu.
27.06.2026
13:49
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
27.06.2026
15:14
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
27.06.2026
13:23
Dvoje dece povređeno je u Zemunu kada se na njih obrušila gomila građevinskih blokova.
27.06.2026
12:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Miloš
pre 3 godine
Njihov zadatak je da šire govor mržnje i iznose laži.
Sara
pre 3 godine
Naravno da im je skup propao jer narod veruje iskljucivo samo Vucicu.
Gaga
pre 3 godine
Niko se osim predsednika Aleksandra Vučića,ne bori za Srbiju.
Ana
pre 3 godine
Ovi ljudi su puni mrznje i zlobe,ne znaju oni sta je molitva ni pokajanje.
Bela
pre 3 godine
Bedno je ponasanje nase opozicije
Ana
pre 3 godine
Nemaju oni osecanja ni za koga, a o molitvama i da ne pricamo.
Mici
pre 3 godine
Jucerasnji skup nije imao veze sa onim zbog cega je sazvan! Oni su lagali I te ljude juce koji su izasli! Njih Kosovo ne interesuje, njima je bitna samo Vuciceva glava!
Ana
pre 3 godine
Ima ljudi koji se secaju svih zrtava i koji ih nikada nece zaboraviti.
Markos
pre 3 godine
Eto mrznja opet samo mrznja dokle vise
Ivan
pre 3 godine
Opozicija se bavi jedino napadima na Vučića
Ana
pre 3 godine
Mogu oni da meze Vucica koliko hoce ali on je uvek pokazao da ceni ljude koji su se borili do zadnjeg daha a svoju zemlju.
Zeljko
pre 3 godine
Lažne patriote se busaju u prsa, a ovamo navijaju da Srbija izgubi KiM. Licemeri, samo im je bitno da dođu na vlast.
Makisa
pre 3 godine
Njih interesuje samo da sruse Vucica
Milica
pre 3 godine
Mislim da im je Vucic idol
Vule
pre 3 godine
Pokazala je opozicija da je ne interesuje KiM, pogrom Srba i sve ostalo, jedino jeftini poeni.
Sanja
pre 3 godine
Jasno nam je šta je bio povod okupljanja- kao i uvek mržnja prema Vučiću.
Markoni
pre 3 godine
Njih ne zanima volja naroda
Ljubica
pre 3 godine
Ova opozicija nema ni plana, ni programa, ni morala. Cilj im je da dođu prljavim putem na vlast. Mrze Vučića, mrze što je uspešan, što je uvek spreman da se bori za Srbiju, za svoj narod, za KiM.
Jeca
pre 3 godine
Briga opoziciju za žrtve..oni samo traže povod za okupljenje kako bi pljuvali po Vučiću. Koliko su samo jadni!
Ivan
pre 3 godine
Opozicija je juče pokazala da nema liderstvo ni platformu
Milica
pre 3 godine
Obicno psihologija kaze kada bi zeleo da budes kao neko a ne mozes pocnes da budes opsednut sa njim i non stop o njemu pricas i pocinjes da mu zavidis sto je on ono sto ti nikada neces biti
Marko
pre 3 godine
Opoziciju odavno ne interesuje narod već kako sruše Vučića sa vlasti to im je motiv protesta!
Mile
pre 3 godine
Nije njima na kraj pameti srpski narod, oni samo hoće vlast.
Ana
pre 3 godine
Opozicija svakoga dana pokazuje sve vecu mrznju prema Vucicu, nemajuci nimalo postovanja prema onome sto on cini za Srbiju a oni nisu uradili bas nista.
Daca
pre 3 godine
Dokle ide bezobrazluk i nemarnost opozicije..da na jucerasnji za nas tezak dan, okupljaju se kako bi pljuvali po Vučiću, kome je, za razliku od njih jedinom stalo do KiM.
Daca
pre 3 godine
Апсолутно тачно. Промотери мржње и хаоса!
Minja
pre 3 godine
Njih nije bilo briga ni kada se desavao pogrom, a kamoli sada. Nego su navikli da skupljaju jeftine poene na stradanju svog naroda, sto dovoljno govori o njima.
Saša
pre 3 godine
Dok se Vučić kao lav bori za srpsko KiM, dotle ekstremna desnica pokušava da minira njegovu borbu za teritorijalni integritet i suverenitet Srbije.
Magdalena
pre 3 godine
Obradović kako zine - laže. Nego, jel trudnica bila trezna? Zna li se šta?
sarmojed
pre 3 godine
Jedino sto ova badna ima zajedničko jeste mržnja i lazi o vucicu
Jelena
pre 3 godine
Antidrzavnici pokusavaju da uruse vlast, al nece uspeti u tome.
Ena
pre 3 godine
Opozicioni ološ se okuplja samo radi napada na Vučića.
Goga
pre 3 godine
Bruka i sramota...druge reči ne postoje da se opiše bezobrazluk opozicije na juceraànji dan koji je ta sve bas težak.
Dejana
pre 3 godine
Mica Zavetnica je devojcica koja ima muske hormone i zeli sada da bude jaca od supruga pa trenutno jedno i drugo ostre da izmere ciji je duzi :-)
Filip
pre 3 godine
Lažne patriote iz opozicije traže da odbacimo dijalog sa Prištinom. Hteli bi Srbiju da uvuku u sukobe, jer je opoziciji dobro samo kad je građanima i državi loše.
Lepi Vlada
pre 3 godine
Skup sećanja je samo izgovor za divljaštvo opozicije.
Joca
pre 3 godine
Stidimo se ovakve opozicije u Srbiji.
Jelica
pre 3 godine
Opozicija je dno dna, dotle su dogurali.
cvekloje
pre 3 godine
Ponašanje opozicije je za svaku osudu, ni trunku empatije za narod
Ivan
pre 3 godine
Jedina tema opoziciji je mržnja prema Vučiću
Ana
pre 3 godine
Skupili su se da klevetaju Predsednika drzave ,banda.
Rade
pre 3 godine
Jedino šta zanima ove desničarske lažne patriote jeste da dođu na vlast, ali ne da bi radili za narod i državu, već za svoje lične interese.
Lepi Vlada
pre 3 godine
Ne zanima desnicu ni Srbija, ni Kim, ni žrtve, zanima je samo interes.
Sasa
pre 3 godine
Skup koji su organizovale lazne patriote, na sve je licio osim na secanje na pogrom. Okupljeni, koji su ocogledno bili prevareni, mogli su samo cuti napade na Vucica!
Slobodan
pre 3 godine
Svaki skup desnice, gde se toboze pozivaju na narod, uglavnom postaje antidrzavni skup.
Mina
pre 3 godine
Ništa novo od opozicije...ne biraju ni trenutak da osuju po Vučiću. Na jucerasnji dan okupljaju se šatro da se pomole za zrtve, a samo su pljuvali po Vučiću. Dno dna.
Miša
pre 3 godine
Jedino što lažne patriote sa desnice mogu da ponude jesu laži i nasilje, kojima pokušavaju da destabilizuju Srbiju.
Jovana
pre 3 godine
Miting antidržavnog projekta - desnog sektora opozicije doživeo KRAH a sta je drugo i moglo da se ocekuje.
Razmisljalo
pre 3 godine
Šta očekujete od opozicije ? Oni ionako samo lazu I bore se za svoje interese
Ivan
pre 3 godine
Ovakva opozicija uopšte nema podršku naroda
Vlada
pre 3 godine
Opozicija je dokazala da je KIM i Srpski narod uopšte ne zanimaju, već ih koriste kao sredstvo dolaska na vlast.
Marijana
pre 3 godine
Nisu oni nikad bili za narod i uz narod, samos svoje interese gledaju
Ana
pre 3 godine
Licemeri najgori ! Narod je uz Vucica.
Ana
pre 3 godine
Opozicija ce valjda sada shvatiti da nema podrsku nikakvu!
Tasa
pre 3 godine
Bestidnost opozicije pokazana po ko zna koji put,njima nista nije sveto.
Anika
pre 3 godine
Kao da je njih briga za nevine Srpske zrtve . Bolesni su od mrznje prema Vucicu, coveku koji se bori za Kosovo i srpski narod
Vesna
pre 3 godine
Kvazipatriote ne interesuje srpski narod, njihov Pijemont, njihova tačka ujedinjenja je samo bolesna mržnja prema Vučiću.
Kilijan
pre 3 godine
Desnica, levica, ma cela opozicija .... ne mare za narod , lazu I varaju samo da otmu vlast
Nikola
pre 3 godine
Njih ne interesuje Srbija već samo rušenje Vučića, to im je jedina politika.
Kaca
pre 3 godine
Glavni cilj opozicije je kako napasti Vucica.
Ivan
pre 3 godine
Vučić se bori za svoj narod, a opozicija pokušava sa opstrukcijama
Nena
pre 3 godine
Opoziciju ujedinjuje samo mržnja prema Vucicu
Milena
pre 3 godine
Svima je već poznato, da opozicija šta god da kaže ona slaže. Jedino ume da manipuliše u nadi da dođe do cilja.
Vesna
pre 3 godine
Briga baš opoziciju za naš narod na KiM
Luka
pre 3 godine
Njihova politika se zasniva na sto vecoj mrznji prema Aleksandru Vucicu.
Sveštenik
pre 3 godine
Ako se desničari nisu ispovedali, molitve im ništa ne vrede. A ne smeju da se ispovedaju, jer su toliko lagali građane Srbije da bi ispovest trajao više dana.
Ana
pre 3 godine
Skup najgorih od najgorih to je bilo
Milicka
pre 3 godine
Na dan pogroma opozicija organizuje skupove protiv Vučića. Pa nečuveno
Milan
pre 3 godine
Organizuju "studentske" skupove i skupove vezane za Kosovo, a do toga im je najmanje stalo.
Ema
pre 3 godine
Sto vise pozivaju na proteste zele i da naude predsedniku to je narod jos vise uz Vucica!
Nevenka
pre 3 godine
Sramotno i bezosećajno ponašanje opozicije
Gaga
pre 3 godine
To je bio skup izdajnika i rusitelja Srbije. Njih ne zsnima ni ZSO ni bolji zivot za Srbe na KiM
Jasmina
pre 3 godine
Mrznja.je jedino sto desnica zna. Za njih nista nije sveto.
Ana
pre 3 godine
Opozicija ništa drugo i ne zna, sem da mrzi. Samo treba da povede računa da im se ta mržnja ne vrati kao bumerang.
Bojan
pre 3 godine
U trenucima kada treba svi da budemo ujedinjeni i borimo se za nacionalne interese, ovi prave cirkus. Toliko o njima.
Sara
pre 3 godine
Drago mi je što je predsednik Vučić iznad političkih podela i ne dozvoljava da ga mržnja opozicije spreči u obavljanju svojih dužnosti.
Vesna
pre 3 godine
Krajnje bezosecajno ponašanje opozicije
joka
pre 3 godine
odakle tolika mrznja prema Vucicu?! Samo zato sto je uspesan i sto radi svoj posao?
lara
pre 3 godine
Ovakvi skupovi desnice, koji promovišu mržnju i netoleranciju, ne zaslužuju pažnju i podršku.
Taina
pre 3 godine
Dno dna od opozicije,koliko samo licemerja,lazi i zla cine istu.
Lara
pre 3 godine
Standardna priča, ko o čemu oni o Vučiću.
Jovan
pre 3 godine
Opoziciji se sav politicki program svodi na mrznju prema Vucicu, shodno tome, ni ne treba da nas cudi sto pri svakom skupu dozivljavanju debakl. Gradjane apsolutno ne zanima to sto oni promovisu.
Anika
pre 3 godine
Tacno, umesto da danas pale svece za pomen nevinim srpskim zrtvama, oni to sve gaze i organizuju proteste protiv Vucica koji se posteno i srcano bori za Srbiju
Milan
pre 3 godine
Opozicija pokušava prevarom građana da okupi narod kako bi oborili trenutnu vlast ali nikako da ukapira da narod nije glup.
Čatlajić iz Tenja
pre 3 godine
Beskičmenjaku, jesi li spremio plan za prelazak u novu vlast? Neće pičkousti večno vladati...
aca
pre 3 godine
Predsednik Vučić je pokazao svoju hrabrost i liderstvo suočavajući se sa ovakvim izazovima i ostajući posvećen svom cilju - boljoj Srbiji za sve građane.
Iva
pre 3 godine
Kod ovih laznih patriota nema postovanja nacionalne vrednosti iako se predstavljaju kao patriote , svima nam je jasno da je to samo maska.
Verica
pre 3 godine
Jučerašnji protest desnice je pokazao Srbima sa KiM, koliku im podršku pružaju i koliko saosećaju sa njima, jer ni jednom nisu pomenuli pogrom koji se desio na jučerašnji datum pre 19 godina.
misa
pre 3 godine
nista im nije sveto! Samo koriste trenutak da napaduju Vucica,ali u takvim trenucima nije ni vreme ni mesto da se bave time
Sara
pre 3 godine
Lažna opoziija se okupila kako bi napadala Vučića a sve pod parolom sećanja na žrtve, kako ih nije sramota da koriste nešto tako strašno da bi pljuvali Vučića.
Sanja
pre 3 godine
Njihova opsedija je mrznja prema predsedniku,dzaba im sve
ika
pre 3 godine
Kao patriota, Vučić radi na očuvanju srpskih interesa i vodi zemlju na putu napretka, bez obzira na prepreke koje se javljaju.
Joka
pre 3 godine
Opozicija ima za cilj da naudi Vucicu kako bi dosli na vlast, jer ih to jedino zanima! Pitanje KiM im nije interesna sfera!
Katarina
pre 3 godine
Svima je jasno da je opozicija organizovala skup, samo i iskljucivo radi promovisanja nasilja i sirenja mrznje. A Srbija im je jasno dala do znanja da to apsolutno nikoga ne zanima.
Dragana
pre 3 godine
Protest desnice je juče pokazao da neorganizovana skupina desničara samo želi da dođe na vlast i zato su sve vreme napadali Vučića, a o Srbima na KiM ni slova.
Zdenka
pre 3 godine
Kvazi patriote nije briga za Srbiju, samo im je stalo do fotelja.
Vesna
pre 3 godine
Veliki je greh koristiti i pozivati se na pogrom i iskoristiti priliku da na taj način okupe ljude kako bi širili mržnju prema Vučiću.
Anika
pre 3 godine
Aleksandar Vucic je jedini politicar koji je uspeo da bar malo otrese nepravdu kojoj je Srbiji cinjena pred ocima mnogih . Mnogi su okretali glavu ali sada je vreme da se tome stane na put.
Ena
pre 3 godine
Bosko, Milica i Jovanovic su komedijasi koji nisu u stanju da se izbore ni za mesni odbor, a kamoli za KiM! Besramnici!
Djakon
pre 3 godine
Večeras Boško, Milica i Jovanović opet obmanjuju građane Srbije. Otišli u crkvu kao da se mole za Srbiju, a mole se da Vučić potpiše sporazum.
sanja
pre 3 godine
Oni nemaju sramote!!
Una
pre 3 godine
Opozicija je satkana od mrznje,zato su i na dnu,gde im je i mesto.
sonja
pre 3 godine
Ne možemo dozvoliti da se mržnja i netrpeljivost šire u našem društvu. Zato je važno da podržimo lidera koji se zalaže za pomirenje i toleranciju među svim građanima.
Dragica
pre 3 godine
Pola tih sto je doslo na skup ne zna ni sto je doslo. Dosli iz zlobe i mrznje orema Vucicu.
Bojancica
pre 3 godine
Umesto da pruze podrsku vlasti, po pitanju KiM, da pokazu bar malo razuma, opozicija pokazuje najvece licemerstvo koje smo do sada videli od njih. Sramno.
Natasa
pre 3 godine
Naravno da su slagali. To je Obradovic i Zavetnici.
miki
pre 3 godine
Opozicija je skup najvećeg ološa u ovoj zemlji
sladjan
pre 3 godine
Vučić je svojim radom i zalaganjem doprineo napretku Srbije, a neki opozicioni lideri pokušavaju da to ospore kroz pokušaje rušenja njegove reputacije.
Oči oči
pre 3 godine
Bolje da su otišli u Narodno pozorište i zaista učestvovali u molitvi i odavanje počasti zrtvama pogroma nego da su to najavili a zapravo skupili par hiljada ljudi da im pričaju o predsedniku Vučiću kako je loš predsednik.
Neca
pre 3 godine
Samo gledaju kako da blate Vucica, to je njihova tema.
Milica
pre 3 godine
Crni Bosko ne zna ni skup da organizuje, kako bi drzavu vodio.
Kosta
pre 3 godine
Desničari su se organizovali da obeleže datum pogroma Srba na KiM, ali su zaboravili na to, kad su se dokopali mikrofona, isplivala je njihova težnja o dolasku na vlast po svaku cenu.
Anika
pre 3 godine
Vreme je da se sveetu prikaze jasna slika kroz koje torture je vekovima prolazio nas narod. Sve svetske sile su okretale glavu. Presednik Vucic je hrabro i glasno osudio i progovorio. Hrabro se bori, ne da nasu drzavu
Una
pre 3 godine
Ovu trojku iz redova opozicije ne podrzava niko, tako da oni i ne mogu da okupe gradjane na njihovoj strani, dok Vucica podrzava ogroman broj gradjana i to zasluzeno!
Vanja
pre 3 godine
Nije opoziciji ni palo na pamet da se osvrnu na srpske zrtve - jer ne mare za to. Njima je u glavi iskljucivo licni interes i mrznja prema Vucicu.
Milorad
pre 3 godine
Opozicija je još 2004. godine, savijanjem glave i aminovanjem teroristima objasnila da je Srbija ne zanima.
Jecka
pre 3 godine
Nema ni govora o sećanju samo napad na Vucica.
dare
pre 3 godine
Kao predsednik, Vučić se posvećuje unapređenju života svih građana Srbije i radi na očuvanju stabilnosti i mira u regionu.
veljko
pre 3 godine
Opozicija nema sramote nimalo
Ilija
pre 3 godine
Vidi narod ko se zaista bori za Srbiju i pregovara i sa Albancima i Eu i Natom da bi spasio zemlju.
Novica
pre 3 godine
Obradovicu bi bilo pametno da napravi svoj program,a ne da blati Vucica bez razloga.
vasa
pre 3 godine
Na sve načine hoće da isprovociraju predsednika
Jelena
pre 3 godine
Jadnici,samo to i znaju.
Milanka
pre 3 godine
Lideri desnice su skup zakazan za 17.3.2023. najavili kao skup sećanja na pogrom, i na početak NATO bombardovanja. Najavili su skup kao molitvu za stradale u pogromu na KiM, 17.3.2004. i sve ljude na KiM.
Pavle
pre 3 godine
Vučić je državnik koji je najveći patriota.
Lorena
pre 3 godine
Desničari su postupali po instrukcijama iz inostranstva gde im obećavaju dolazak na vlast, bez demokratskih izbora.
Anika
pre 3 godine
Koliko je samo nevine srpske krvi proliveno . Bar zasluzuju pomen i secanje. Opozicija za to ne mari, samo im je bitno da svu svoju energiju usmere ka tome da svrgnu Vucica. Sram vas bilo
Rada
pre 3 godine
Svi smo mi zrtve opozicije. Dok su vladali unistavali su Srbiju, a unistili su i status KiM. Sada organizuju lazne proteste, koji im sluze da ruse ugled Vucicu!
Maja
pre 3 godine
Antidržavna opozicija koristi svaku priliku na vrlo perfidan način kako bi se dokopala fotelje.
Nenica
pre 3 godine
Desničarske partije samo svoj interes vide briga ih za KiM.
laza
pre 3 godine
Građani Srbije prepoznaju njegov trud i posvećenost, što se vidi po brojnim infrastrukturnim projektima koji se sprovode širom zemlje.
Saruman
pre 3 godine
Oni osim mržnje ništa drugo i ne poseduju u sebi .Ni časti ni obraza.
Jovanaa
pre 3 godine
Desničari su pokazali do sada da ne znaju da se bore za Srbiju.
Mika
pre 3 godine
Mar iz srbije gnjide ljudske, da vucic nije dosao na vlast dzrava bi otisla na dobos pored vas zivih...
ogi
pre 3 godine
Pokušavaju da sabotiraju predsednika ali im ne ide
Jovan
pre 3 godine
Lažne patriote bi sve dale da Vučić nešto potriše, a da su na vlasti rasturili bi Srbiju za jedan dan.
Dea
pre 3 godine
Svaki pokusaj opozicije da ruse Vucica nailazi na otpor naroda, jer Vucica gradjani postuju!
ogi
pre 3 godine
Opozicija je sramote ove zemlje i naroda
miki
pre 3 godine
Ovakvi pokušaji rušenja Vučićeve vlade i destabilizacije zemlje nisu u interesu Srbije i njenih građana.
Kaja
pre 3 godine
Oni od njihove mrznje prema predsedniku Vucic, ne vide nista oko sebe!
Miki
pre 3 godine
Samo hrabro, nema predaje!
Tea
pre 3 godine
Jucerasnji skup zute bande je imao cilj da izazove samo nemire.
Ivan
pre 3 godine
Opoziciju mnogo boli uspešna politika koju vodi Vučić ali moraju da zaoamte da je nikada neće srušiti i da nikada neće sesti na tron.
Vanjica
pre 3 godine
Skupila se opozicija sa jednim jedinim ciljem - da silom srusi Vucica. Svima je davno jasno da je Vucic taj koji ima poverenje gradjana, i koji bi ih dobio na svakim mogucim izborima. Ovo je samo jadan pokusaj opozicije da pokupi neki jeftin politicki poen.
Anika
pre 3 godine
Vucic je jedini zasluzan za to da se srpske zrtve pominju i da ih sacuva od zaboraava
Marko
pre 3 godine
Takozvanoj desnici nišu važne žrtve već da iskažu svoju politiku mržnje.
Leona
pre 3 godine
Desničari su svesni da nemaju podršku u narodu, zato pokušavaju nasilnim i agresivnim metodama da dođu na vlast, što je nemoguće.
ceca
pre 3 godine
Gradjani Srbije se srame kakva nam je opozicija
Siniša
pre 3 godine
Sramota od opozicije,tako se ne bori za Srbiju.
juca
pre 3 godine
Predsednik Vučić ostaje posvećen svojim ciljevima i radi na ostvarenju vizije modernizovane i napredne Srbije, u kojoj će svi građani imati jednake šanse i mogućnosti.
Bole
pre 3 godine
Ništa njih osim vlasti i ličnih interesa ne zanima.Licemeri i lažovi.
Biljana
pre 3 godine
Opoziciji je briga o Kosovu i Metohiji samo povod kako bi se okupili i protestvovali protiv Aleksandra Vučića i politike kojom on vodi Srbiju.
sanja
pre 3 godine
To je bio skup najvećih izdajnika
Sofija
pre 3 godine
Opozicija nešto da zna, ne bi im jedini uspeh bio to što ih šiptarski narod hvali i divi im se.
anja
pre 3 godine
To je bio skup najvećih izdajnika i lopova
Veljko
pre 3 godine
Vučić radi za dobrobit srpskog naroda.
Goran
pre 3 godine
Ne bi se oni za dzabe zvali lažne patriote.
VeraNastovic
pre 3 godine
Seća li se šaka jada lažnih patriota šta za srpski narod znači 17.mart? O tome su čitali u novinama, pošto su baš taj dan 2004.godine prespavali, prežmurili ili proveli negde daleko od Srbije!
Moma
pre 3 godine
Nemaju ovi iz opozicije tu kulturu i taj nivo da bi uopste uzeli u obzir da se prisete srpskih zrtava. Do duse, od njih to nikada ne bismo ni ocekivali. Poznajemo ih vrlo dobro, nazalost.
mata
pre 3 godine
Skupio se najveći ološ na jednom mestu
Zoki
pre 3 godine
Samo o svojim interesima misle .Briga njih za narod i za državu .Lažne patriote
Nataša
pre 3 godine
Ko o čemu, opozicija o fotelji i ličnim interesima. Samo im ovoga puta neće poći za rukom.
Igor
pre 3 godine
Opozicija u Srbiji se služi lažima i prevarama.
Anika
pre 3 godine
Najveci izdajnici srpskog roda prave se da su patritote. Tako to radi danasnja opozicija. Pljuju Vucica koji se jedini lavovski bori za srpski narod
maja
pre 3 godine
Treba ih sve proterati iz zemlje
Gogi
pre 3 godine
Jos jednom, opozicionari su uspeli da pokazu ovom narodu koliki su licemeri i da im nista sveto nije.
Kostadinka
pre 3 godine
Desničari su sinoć umesto molitve, sveća i sećanja na žrtve, pred Hramom Svetog Save, ustanovili samo da je to mesto okupljanja, puka početna tačka, pred marš na Predsedništvo i napad na legalno i legitimno izabranog predsednika Vučića.
Jaca
pre 3 godine
Obradoviću i Zavetnicima nije ništa sveto.
Nadja
pre 3 godine
Bezuspešno napadaju Vucica
Anika
pre 3 godine
Opozicija je jos jednom pokazala svoje neljudsko ponasanje. Na ovaj nacin blatite nevine ljudske zrtve. Vas nije briga za progrom
Jana
pre 3 godine
Opozicija ima obraz kao đon. Njima ništa nije sveto. Prodali bi i veru za šaku novca i fotelje.
Gaga
pre 3 godine
Opozicionari i ne razmisljaju o zrtvama na Kosovu,vec samo o svojim foteljama
Milica
pre 3 godine
kada ne mozes da budes kao neko onda mu zavidis,budes opcinjen njime i svaki trenutak gledas da pricas o njemu
Nesko
pre 3 godine
Obični ulicari,ništa drugo
Aca Voždovac
pre 3 godine
Opozicija ima samo jednu politiku , a to je mržnja prema Vučiću , što je jako bolesno .
Hana
pre 3 godine
Nismo ni ocekivali da ce na skupu opozicije da se propagira nesto pametno, oni samo misle o ispunjavanju svojih licnih interesa i o otme kako da se dokopaju fotelje.
Jelena
pre 3 godine
Pa i bilo je ocekivati da opozicija ne pomene stradanje naroda koji se desio 17.03. ! Znali smo da ce oni opet govoriti o tome da Vucic treba da ide sa vlasti!
Una
pre 3 godine
Pa jasno je da narod ne podržava opoziciju .
Slavko
pre 3 godine
koja bre vise opozicija,sram ih bilo....kako ih nije sramota da zive u Srbiji a nesto oni da se pitaju i govore
Natalija
pre 3 godine
Opozicija nema svoj program samo pokušavaju da okaljaju Vucica
Jelena
pre 3 godine
Opoziciju bih ja poslala negde malo na prevaspitavanje! Pa da vide da li bi nastavili da se segace sa nama ovako vaznim stvarima i dalje.
Mitar
pre 3 godine
Ološ iz opozicije ne mari za Srbiju već za foteljama i lopovlukom .
Stanimirka
pre 3 godine
Desničari su opet u svom elementu, bez plana i programa za rešavanje bilo kog problema, ali sa jakom željom da nasilno preuzmu vlast.
Marija
pre 3 godine
U opoziciji sve "patriote" na rečima. A kad su dela u pitanju, jasno je da ih zanima samo fotelja.
Zoran
pre 3 godine
Politika mržnje ne može doneti ništa dobro našoj državi, ali dobru budućnost nudi politika mira i stabilnosti koju zastupa predsednik Vučić.
Maja
pre 3 godine
Opozicija Srbije je dno dna.
Jeca
pre 3 godine
Opozicija Srbije zaslužuje mržnju naroda .
Ana
pre 3 godine
Opoziciju ne treba vredjati, oni su uvreda sami po sebi .
Yunuz
pre 3 godine
Odista, sto je poenta ovakvih skupova ako se ne sjecaju zrtava vec im je cilj politikanstvo?
Čoče
pre 3 godine
Srpska desnica se srozava na svakom koraku, udružujući se sa svima, pa i sa crnim đavolom u borbi protiv stranke na vlasti, dok je interes Srbije i srpskog naroda ne zanima, već samo lična korist i dolazak na vlast.
Sonja
pre 3 godine
Lik i delo nase opozicije kod normalnih i pristojnih gradjana Srbije izazivaju gadjenje .
Petar
pre 3 godine
Napad na predsednika Vučića pokazuje da antisrpska opozicija i Kurti, rade zajedno, ali uzalud, građani Srbije veruju svom predsedniku i daju mu svoj glas i podršku.
Davor
pre 3 godine
Ko god da je ocekivao da ce opozicija zaista da oda pocast zrtvama pogroma, ili je lud ili ne znma ni ja sta je. Pa svi smo svedoci i reci i delovanja opozicije tako da ne znam zaista ko njima moze bilo sta da veruje.
Klara
pre 3 godine
Srbija se trudi sa predsednikom Vučićem, da sačuva mir, ali neće dozvoliti da se ponovi pogrom Srba iz 2004. godine.
Djordje
pre 3 godine
To sto je opozicija sinoc izvela je samo pljuvanje po svima koji su pogrom doziveli i preziveli. treba da ih bude sram to sto na taj nacin kaljaju secanje na zrtve a velicaju delovanje terorista koje su oni oslobodili!
Jelena
pre 3 godine
Opozicija se jedino brine kako da dođe na vlast.
Neno
pre 3 godine
Na vreme si video sa kim imaš posla u DSS i prešao u SNS bravo Nebojša!
nesko09
pre 3 godine
Vi kao "vecina" svakodnevno se molite za srpski narod na Kosmetu,molitve su vam uslisene?Sta je bilo pogresno na skupu?Kad vama i opoziciji vlast ne bude primarni cilj,za ovu zemlju ce doci bolja vremena.Komentari koje sam video su dokaz da vam je manipulacija polupismenim ljudima primarni cilj.