Tresao se Kolegijum: Vučićević otkrio šok detalje o slučaju Aleksandra Radića - Spomenuo sumnjive uplate... (VIDEO)
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević komentarisao je tokom emisije Kolegijum na Informer TV vest da je Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu naredilo policiji da pretrese stanove i kancelariju vojnog analitičara Aleksandra Radića, čoveka koji je među prvima učestvovao u kreiranju afere "zvučni top", i najavio kako se "niko neće izvući".
23.06.2026
08:45
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dušan Perić
pre 11 meseci
Policija blago reagovala,trebali su da ih naplate i da im prebiju koske da više nikad ne nasrću na policijiu.
Rade
pre 11 meseci
I ovog izdajnika treba uhapsiti, a onda sve po redu! Da mu više nikad u životu ne padne na pamet da pokuša da ruši državu! Državu u kojoj živi! Ako mu ne valja Srbija, srećan put tamo gde mu je lepše!