Beograd sprema brutalan odgovor Podgorici: Ako zabranite Vučićeviću ulazak u Crnu Goru...
Beograd sprema žestok odgovor za više desetina osoba i potpunu promenu odnosa prema Vladi Crne Gore ukoliko ta zemlja zabrani ulazak glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.
26.06.2026
13:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Saša
pre 10 meseci
Može im se jer ih AV pazi i mazi. Ni u Americi ne bi ležali ni dana robije za ovo. Ali bi dobili olovo u vugla i završili kao kolateralna prirodna selekcija!!
sloba car
pre 10 meseci
U vezi snimanja na novom bg. N1 snima tri debela debila i komentariš da su građani. Kad je jedan policajac hteo da aktivira sprej, kamerman n1 je vrlo spremno, munjevito fokusirao na njegove ruke. Vrlo spremno jer je n1 blokaderska tv, u njihovoj službi. Međutim, vaši kamermani nisu u stanju da tako suvislo rade, da npr. snime lica debila, nažalost. Takođe, bitno je sa koje strane je kamera jer se gledalac poistovećuje sa položajem kamere. A njihovi su uvek nasuprot policije, s na strano blokadera. Malo više posvetite pažnje psihologiji.
Mare
pre 10 meseci
GDE SU HAPŠENJA???? i to ne dvoje troje, nego stotine, svi ovi koji su pravili haos. Ako toga nema, nema Srbije.
Žare
pre 10 meseci
Ja sam iz Republike Srpske i gledam ovo ludilo citavo vrijeme i ne vjerujem svojim ocima. Ljudi imate li vi policiju. Kod nas jedna marica rastjera 1000 ljudi jer svi znaju da ce im kozu sa ledja oderati ako ih se docepaju. Vucicu svaka cast na onom sto je postigao i napravio od Srbije ali on je mekan covjek za ovakve stvari i to ce mu izgleda biti najveca greska zivota. Pod hitno vratite sudstvo i tuzilastvo pod nadleznost drzave to je glavno i osnovno a zatim vratite policiji ovlastenja iz 80ih godina i revolucija ce biti ugasena za par dana.
Dusan
pre 10 meseci
Sve one koji stoje iza ovih nereda i organizuju ih ( S Biserko, N Kandić , Gruhonjića, sve sudije i tužioce , prosvetne radnike i opozicione političare) pohapsiti a ove huligane odrati od batina da im više ne padne na pamet da izađu na ulicu da prošetaju a kamo li da blokiraju ulice i maltretiraju građane.