Centralna Srbija na udaru! Teroristički napad sa teritorije KiM: Ispaljena "vatrena lopta" - Ovo je bio cilj (VIDEO)
Zapaljiva naprava, takozvana "vatrena lopta" ispaljena je sinoć sa teritorije Kosova i Metohija na centralnu Srbiju sa ciljem izazivanja požara, ekskluzivno otkriva Informer.
23.08.2026
12:51
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Gedza
pre 1 godinu
Reče čovek izvođač političkih radova za sopstveni račun i džep i ostade živ. Sistem vrednosti ste sistemski uništavali vi političari u pokušaju sa svojom svitom, bratijom, kumovima, prijateljima, biznismenima, kriminalcima samo za radi sopstvenog ćara i interesa. Zakon o poreklu imovine pa u zatvor.
Draza
pre 1 godinu
Da, tacno je da vecina gradjana zivi u strahu. A reci cu vam i zasto. Zato sto nemamo gazdu u kuci! Pacovi, misevi svi vrsljaju po magazi dok macke sede, gledaju i kazu: dostojanstveno narode, samo dostojanstveno. Cim vam kazu „skini pantalone“ a vi se odmah i sagnite, da ne kazem natrtite.