Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Branislav Pualić
pre 9 meseci
Ako ovo smeće bilo koji sudija oslobodi tog sudiju odma uhapsiti !!! Ovo smeče se mora optužiti za pokušaj državnog udara !!!
Bole
pre 9 meseci
Ide pognute glave jer ga je policajac dvaput lupio po vratu i vikao nanjega " ...gledaj dole! Gledaj dole.." eto zasto je pognute glave, nije od stida.... P.s. izgleda crno nam se pise, neke zemlje EU nameravaju da povuku svoje invedtitore iz Srbije ( Nemacka, Italija, Holandija, Danska, Svedska...) jedno 15000-25000 ljudi ostace bez posla, zbog ovih blokada i kao pritisak na vlast.
Vera
pre 9 meseci
Apsite sve ostale govnare. Dokle više da budale iscrpljuju ovu zemlju i narod. Smučili se više i Bogu i narodu. Državo, radi svoj posao i zavadi red....
milan jovanovic
pre 9 meseci
Citao sam negde da to govedo nabildovano pojede hrane kao dva rotvajlera.Zamislite kad taj skot ode u wc da se istovari.
Stole
pre 9 meseci
Miša kanalizacija 😁
milan lala
pre 9 meseci
Steta sto je govnar bio manji od "makovog zrna" trebo je govnonja da se fizicki pobuni pa da ga dobro ispendrece da se sav usere od batina i buda govnar kako mu naziv kaze.
Djore
pre 9 meseci
Sto je trazio to je i dobio. Ajmo sledece. Kako ono bese zakon o radu. Koliko ono dana ne dodjes na posao sledi otkaz. Sve po zakonu.
Marko
pre 9 meseci
Bez stvaranje posebnog suda koji će suditi ustašama, ljotićevcima i titistima, odnosno blokaderima, ovakve policijske akcije nemaju ikakvog efekta, žuta banda infiltrirana u pravosuđe će ove teroriste uvek oslobađati od bilo koje optužbe. Još čekamo Vučićeve akcije, uskoro umazimo u petnaesti dan od objave.
Bezimeni
pre 9 meseci
Junačina,odbornik! Njemu bi najviše pomogla “ustanova”!
Zoran Tomic
pre 9 meseci
Zborovi i Plenumi kao ocigledno, po meni, teroristicke ćelije, trebaju biti jasno definisani zakonom i protiv njih se treba adekvatno ponašati kao Drzava radi čuvanja Ustavnog poretka i zaštite gradjana od uznemiravanja, pretnji i pokušaja oduzimanja slobode i demokratski izražene volje gradjana, cini mi se
Naivni Gedža
pre 9 meseci
Pravda za Mišu!
Blokader
pre 9 meseci
Mi blokaderi smo najgluplji ljudi na planeti. Vidite sta radimo svojoj drzavi, deci, institucijama, buducnosti nacije, veri... Mi smo najdestruktivnije budale na planeti. Ako vam je stalo do drzave i dece hapsite nas, tucite nas, da nam novcanik, obraz i bubrezi pamte doveka kako smo bili naivni i lose postipali. Sram nas bilo
Dragomir Milovanovic
pre 9 meseci
Sta reci .. Ovakvoj gospodi treba dati kartu u jednom pravcu i oduzeti drzavljanstvo da se vise nikad ne vrate nazad u Srbiju .. Pocevsi od Djilasa pa nadalje .. Mamu im lopovsku .. Prije toga svu imovinu konfiskovati i pomoci ovom narodu koji nema .. Izgraditi nove stanove za ove koji nemaju. Platiti deci operacije gde je potrebno .. Svasta nesto bi se moglo uraditi . Ja neznam sta ovi u vladi rade .. Da su negdje u evropi vidjeli bi kako bi prosli ..
Ratko
pre 9 meseci
e sad da imamo sud kakav treba ovi probisveti bi na dugu robiju kao i postali ,Djilas Solak .,Canak itd
Zoran
pre 9 meseci
Pa da.On je ustvari Misa govnar.Lepo receno.
Srba
pre 9 meseci
Tresi- mesi......ovo na dobro za Srbiju nema da izadje....
Rade R
pre 9 meseci
Trebali su da ga presaviju do poda, pa da sa onom nosinom para asfalt! Govedo odvratno bezobrazno! Treba stoka da robija bar deset godina!
Rajko
pre 9 meseci
Što da se buni kad zna da će odmah biti pušten
Vesna
pre 9 meseci
Dolijao govnar! Smrdljuvko, bazdiša! Ko ovog pusti, odmah sa njim u ćeliju iz koje je govnar pušten.
Dragan Jevtić
pre 9 meseci
Pao buljousti frankenštajn