Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Šumadinac
pre 9 meseci
Ustaše, muslimani i šiptari su otvoreno krenuli na Srbiju svim silama. U tom cilju naši nadležni organi treba da krenu u hitnu akciju hapšenja svih koji udaraju na suverenitet počev od tužilaca, sudija, uvezenih terorista tipa gruhonjića, pogačara, brkovića i ostalih. Zna se svuda u svetu kako se kažnjavaju veleizdajnici
Vodolijax
pre 9 meseci
Festival im se zave Fališ...a ko im to fali kad im Ustaše i danas vode državu kao i u NDH.......
Dejan
pre 9 meseci
Pa on im je nocna mora zato sto mu ne mogu nista!Ziveo nas predsednik Vucic!
Bilja
pre 9 meseci
Ma ti ljudi su bolesni od mrznje!Ali Srbija je uz Vucica i ne mogumu nista!
Zeljko
pre 9 meseci
Читам и слушам како се нешто спектакуларно најављује вечерас за Нови Сад. Све са примесама најављивања насиља. Не знам чему то и како организатори не схватају колико је то контрапродуктивно. Но, како год, надам се да ће све проћи мирно и у духу толеранције. Надам се да се немиле сцене од пре неки дан неће поновити, а свакако кад тад мораће да се седне и да се разговара. Братска рука је испружена и само је дијалог лек.
Vlasta
pre 9 meseci
Sta ste drugo mogli i da ocekujete od Hrvata !?
Marija Tesic
pre 9 meseci
Za njih više ništa nije čudno.
Miloš
pre 9 meseci
Došlo je vreme kada se meša politika i muzika, daleko bilo. Najbolje da pijani i drogirani ljudi pričaju o politici i o padovima državnika. Sve junak do junaka. Strašno.
Ana Ilic
pre 9 meseci
Vučica bira i voli narod. Ne može niko da ga smeni sem naroda.
Ana
pre 9 meseci
Svako neka gleda u svoje dvoriste i cisti ispred svojih vrata..
Vajlo Blad
pre 9 meseci
Samo govore da ustaštvo u Srbiji nikada nije mrtvo ali i da ih mnogo boli kada Srbija napreduje.
Usul
pre 9 meseci
Šta reći nego "Vučić direjndžment sindrom". Bukvalno su opterećeni Vučićem zato i ne gledaju sve anomalije sopstvene države i društva. Bukvalno su sa Bugarima najveći prosjaci EU, imaju nula suvereniteta niko ih ništa ne pita, ali im je glavni problem Vučić
Nemo
pre 9 meseci
Bilo je mnogo lepo u vreme DOS-a kada smo bili privredna kolonija Hrvata. Sada je malo tvrđe jer nije više onaj kmetovski sistem koji je nekada bio u Srbiji.
Boro Vorkapić
pre 9 meseci
Od falš države i falš festivala sa falš učesnicima, šta se može očekivati, do apsolutni falš.
slobodan
pre 9 meseci
ovo su vrlo ozbiljne stvari. samo deo istorie koji prikazuje,koju vrstu genocidasu ustase izvrsile, nad neduznim ljudima ,je dovoljan razlog da napravimo kineski zid. a svi oni u zemlji koji se bave prljavim poslovima,pod hitno pred sud . moj predlog [[deset godina minimum robia.,/
Drakče
pre 9 meseci
U čemu problem? sve Hrvate proterati u njihovoj zemlji i neka uživaju