• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

06.09.2025

17:57

(FOTO/VIDEO) Briši ovo, ovaj je naš! Šok ispala blokadera, ovo morate da vidite

printscreen

Vesti

(FOTO/VIDEO) Briši ovo, ovaj je naš! Šok ispala blokadera, ovo morate da vidite

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Milica Bogojevic

pre 9 meseci

Mnogo mi je zao ovih ljudi ovim budalama treba pomoći zato molim precednika da počne da gradi sto vise ludnica to će mnogima trebati

Dušan Perić

pre 9 meseci

Kakve ludnice,tamo ih treba izdržavati,trošiti pare na budale,za njih je rudnik da rade i da se radom izdržavaju,Za bagru neradnika to je veoma delotvorno da promene način razmišljanja.

Toma

pre 9 meseci

Pa ciji bi bio s motkom,nego blokaderski ?! Videli smo ovih dana da samo blokaderi "mirno setaju ulicama" sa motkama i slemovima!!

Milica

pre 9 meseci

Monti Pajton, Top lista nadrealista im nisu ravni.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika