Likvidacija Zelenskog, a onda nuklearke! Putin sateran u ćošak povlači najstrašniji potez - ratni jastrebovi su doneli odluku
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
27.06.2026
06:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Goran
pre 9 meseci
Vučić im objasnio u jednoj rečenici šta su i ništa više nije potrebno.
Vukan
pre 9 meseci
Napadate policiju, a Vučić vas nazove „ološem“ i odjednom je to najveća uvreda na Balkanu.
Vedrana
pre 9 meseci
Jedini koji trebaju da se brane od njihove gluposti su građani i policija.
Ljiljana
pre 9 meseci
Treba da se stide sto napadaju drzavu
Ana Ilic
pre 9 meseci
Naša policija trpi ozbiljan teror mesecima već, šaljem im veliku podršku.
Ana
pre 9 meseci
A kako da ih nazovemo drugačije.
Masa
pre 9 meseci
A ti fasisti su tako uvredljivi kada im se kaze da su fasisti
Kaja
pre 9 meseci
Ti zeleni nemaju nikakvu vlast i to se sada i pokazuje. Nebitni sljam.
Lena
pre 9 meseci
Nije to nikakva uvreda obzirom šta oni sve izgovaraju!
Marija Tesic
pre 9 meseci
Oni bi da napadaju, a da ne budu kažnjeni.
Krle SrbIN
pre 9 meseci
Neka im je rekao ali ga kritikujem što je bio blag na rečima prema njima.
Zeljko
pre 9 meseci
Србија ће се увек борити против мржње и неправде, јер наш патриотизам и наша истина немају цену. Нећемо допустити да нас блокадери и странци одврате од нашег пута ка јакој и стабилној будућности.
Rb
pre 9 meseci
I VIŠE OD OLOŠA SU!!!
saki
pre 9 meseci
Ološ je blaga reč za njih
anja
pre 9 meseci
Ološ kakvog nema na svetu
aca
pre 9 meseci
Ovo je bagra da nema dalje
anja
pre 9 meseci
Velika sramota je i obraćati se ovim blokaderima, a šta će kad mora čovek .
Jasmina
pre 9 meseci
Strašnop sam se potresao zbog blokadera, treba ih uhapsiti sve
saki
pre 9 meseci
Ovo je velika sramota za Srbiju, da se ovako ponašaju prema građanima
anja
pre 9 meseci
Vučić je u pravu
Jasmina
pre 9 meseci
Sramota šta pričaju
anja
pre 9 meseci
Ovo je smešno postalo
anja
pre 9 meseci
Sramote me je što sam iste nacionalnosti kao ovi blokaderi
Mara
pre 9 meseci
Još je bio i blag.
Anastasija
pre 9 meseci
Pa kad jesu ološi! Rade na rušenje Srbije! Nije dovoljno što pljuju po Srbiji svaki dan, sad još i aplaudiraju onome ko traži da platimo ratnu odštetu. Sramota! Predsednik je bio blag kad im je to rekao!
Bax
pre 9 meseci
Kakvi ste vi Srbi kad podržavate izdajnika Kosova i Metohije. Nula ste.
Pera
pre 9 meseci
Vučić uvek govori jezikom činjenica.
Ema
pre 9 meseci
Predsednik je iskren i ne sakriva cinjenice.
Dalmacija
pre 9 meseci
Obzirom da nisu bili u Novom Sadu sa dobrim namera oni jesu ološ, a u svojoj EU neka budu šta hoće.
Ljubica Alargic
pre 9 meseci
Evroparlamentarci koji su u Movom Sadu ucestvovali u napadu Srpske policije mnogo gore zasluzili ne olos vec pokusaj okupacije teroristi od strane onih koji nam drze slovo o demokratiji
Bane
pre 9 meseci
Pa lepo si im predsednice rekao!Sta oni traze u Srbiji?
Tamara
pre 9 meseci
Zasto se mesaju unase stvari?I sta oni u stvari podrzavaju,raspad Srbije?E necete placenici to doziveti!
Goca
pre 9 meseci
Gori su od olosa
Milica
pre 9 meseci
To je za njih i blaga rec
Nikola
pre 9 meseci
Vučić nije vrag da brani ološ, on brani srpsku policiju, državnost i poštovanje!
Marija
pre 9 meseci
Kad neko napadne policiju, Vučić ne ćuti on reaguje! I zove ih pravim imenom.
Una
pre 9 meseci
Nazvao ih je ološ, jer takvi zaista i jesu napadači, ne evroparlamentarci.
Popović
pre 9 meseci
Pazite ljudi, ti "parlamentarci" su došli u Srbiju da učestvuju u demonstracijama!
Nina
pre 9 meseci
Vučić nije dželat, on je čuvar struke srpske policije.
Đorđe
pre 9 meseci
Veoma je važno nazvati stvari pravim imenom! Dosta je bilo foliranja!
Kaća
pre 9 meseci
Nazvati nekoga ološem nije vređanje, već odbrana države i njenih zaštitnika.
Dunja
pre 9 meseci
Opozicionarima ništa ne smeta dok napadate Vučića, ali kad neko zađe na policiju, cela evroparadrma ignoriše
Vladeta
pre 9 meseci
Vučić nije trebalo da im kaže ništa, ali je policija trebalo da ih isprati do granice!
Darko
pre 9 meseci
Oni ne doprinose miru, pa postoji Vučić da to reši apsolutno jasno
Vuk
pre 9 meseci
Vučić zna da mir ne dolazi sam mora ga braniti, čak i rečima koje bole ološe.
Sale
pre 9 meseci
Kad su napadali policiju, Vučić ih je nazvao ološima, i to je čin koji štiti red
Dragan
pre 9 meseci
Predsednik ne sme da ćuti kad neko blati policiju, a on je uradio ono što lider treba.
Srđan
pre 9 meseci
Ološ nije uvreda, to je dijagnoza za one koji napadaju naše institucije
Bojan
pre 9 meseci
Ako im se ne dopada što ih Vučić naziva ološem, neka prestanu da opsedaju Srbiju nasiljem.