Cela Srbija dolazi u Beograd: Građani iz cele zemlje stižu u prestonicu na veliki skup 27. juna (FOTO/VIDEO)
Građani širom Srbije uputili su se ka Beogradu, gde će sutra biti održan veliki skup u organizaciji Srpske napredne stranke. Sve detalje možete pratiti u našem blogu uživo iz minuta u minut.
26.06.2026
09:24 >> 16:12
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Igor
pre 9 meseci
Savo je kradljivac!
zoki
pre 9 meseci
nikad dosta para Manojlovicuu
Dragan Minić
pre 9 meseci
A porez ne plaća. Odmah da bude oporezovan kao i svi građani koji plaćaju porez 20%.
Zeljko
pre 9 meseci
Опозиционим лидерима који су ишли у Брисел да руше Србију одузети им држављанство, пасош, стечену имовину у Србији и протерати их из Србије.
wolf30
pre 9 meseci
Koliko vidim, bas su se potresli. Pa znaju da Srbija nece ni da mrdne. Bezobzirnost opozicije , tj. tih ljudi je poznat recept. Ni istina, ni bol, ni patnje, ni nepravde, ni pravde , ni narod, ni dobrota, ni tradicija , ni vera, nista nije bitno, bezobzirno lazi, optuzuj, napadaj, udaraj i ne osvrci se. To radi Ponos i ekipa, a Srbija nista... samo obicne saopstenja, demanti... cemu to sluzi kad nema efekta.
Sveto Vajukić
pre 9 meseci
Savo još na slobodi pa ima uplaćen pansion na par godina u zabeli . Svi.oni dobijaju pare spolja treba im te pare konfiskovali i podeliti penzionerima sa malim penzijama. Živela Srbija
Malina
pre 9 meseci
Savo Manojlović, lider pokreta "Kreni - promeni", umislio je da može prevarom i dalje uzima ogromne pare od Rokfelera i da to sakrije. Ne može, provaljen je.
danubius
pre 9 meseci
Sta drugo mozemo ocekivati od skičavog prasca Manojlovica
Aca kolb
pre 9 meseci
Nikoga više takvo ponasanje dusevno obolelog krmeta Manojlovica ne cudi
sofka
pre 9 meseci
Maloumni Savo je spreman na sve radi svojih interesa i svog dzepa
darkvud
pre 9 meseci
Niko vise ne veruje u prazne price prasca Manojlovica
feminista
pre 9 meseci
Krmak Savo je pokazao koliko je los covek, i neko ko bi uradio sve, zarad rejtinga i licnog interesa
geometar
pre 9 meseci
Meni je neshvatljivo ovakvo licemerno ponasanje Save, doduse, koje govori vise o njemu
gremlin
pre 9 meseci
Manojlovicu narod ne veruje, jer njemu su vazni jedino njegovi interesi i nista drugo
hanibal
pre 9 meseci
Sve bi taj covek urado zarad licnog interesa i svog dzepa, to je nesto sto krasi krmka Svu sve ove godine
helena
pre 9 meseci
Uvek i u svakoj situaciji se Savo vodio interesima licne prirode,
jelenko
pre 9 meseci
Licemerju Klovn Manojlovica nikad kraja, jos jednom je isto demonstrirao na delu
julka
pre 9 meseci
Savo se vodi onom logikom, cilj opravdava sredstvo, i tako vec godinama
komodo
pre 9 meseci
Jasno je da i Savo, i pajtosi mu iz opozicije, da su spremni na sve, zarad licne koristi i svog dzepa
katalina
pre 9 meseci
Ovakvo ponasanje je tuzna slika srpske opozicije Pametnom dosta
limes
pre 9 meseci
Ni stida, ni srama, jer da zna za sramotu, ne bi se ovako ni ponasao prasac Savo
Ledi Gaga
pre 9 meseci
Narod je odavno video, ko je i sta je, pravo lice Klovn Manojlovica
čeda
pre 9 meseci
Savo je dotakao samo dno, svojim sramnim ponasanjem