Kad su predsednički izbori? Vučić obelodanio dva moguća scenarija, evo od čega sve zavisi
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić precizirao je kada će biti održani predsednički izbori.
26.07.2026
10:39
Tanjug/AP/Informer
Vesti
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu TV Prva, gde govori o ukidanju američkih carina za Srbiju, ali i o merama pomoći građanima čija isplata počinje u septembru.
26.07.2026
09:36
Kiša, hladnoća, mantili… malo ko bi tog 25. jula 1960. godine rekao da se nalazi usred leta. Jer, temperatura je naglo pala, praćena upornom kišom, i Beograđani su tog dana bili u skoro pa zimskoj garderobi.
26.07.2026
09:48
Banke su na osnovu novog Zakona o zaštiti korisnika finansijskih usluga odobrile olakšice na 1.825 kredita i prihvatile 79 odsto od ukupno obrađenih zahteva građana, objavila je juče Narodna banka Srbije.
26.07.2026
09:00
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče na skupu građana u selu Drežnik kod Užica da će biti ubrzana gradnja autoputa od Mačkata ka Kotromanu na granici sa Republikom Srpskom.
26.07.2026
08:39
Novi kilometri asfalta u zaseoku Ilijak, u Mrčajevcima, doneli su meštanima veću bezbednost, lakšu svakodnevicu i razlog više da mlade porodice ostanu na svojim ognjištima.
26.07.2026
08:00
Tarik Prusac, koji je službenim pištoljem ubio Elmu Godinjak, sa kojom je bio u postupku razvoda, izvršio je samoubistvo u KPZ-u Igman.
26.07.2026
11:13
Sinoć je u Ripnju izbio ogroman požar u kojem je porodična kuća izgorela do temelja.
26.07.2026
10:56
Niko Roganović (66), otac Duška i Šćepana Roganovića, likvidiran je 26. jula 2017. godine u naselju Dubrava u Herceg Novom u Crnoj Gori.
26.07.2026
07:55
Rano jutros u blizini Najlon pijace u Novom Sadu dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva putnička vozila, a jedno od njih se od siline udara prevrnulo na kolovozu.
26.07.2026
08:49
Opštinski sud u Livnu potvrdio je optužnicu protiv A. L. starog 19 godina, koji se tereti da je zapretio profesoru nakon što je, tokom popravnog ispita, uhvaćen u prepisivanju.
26.07.2026
09:26
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ivi
pre 10 meseci
Srbija ima mnogo više ljudi koji je vole i cene, blokadera je mnogo manje
maliprinc037
pre 10 meseci
Blokaderi ne biraju ni način ni sredstva za postizanje ciljeva,ništa im nije sveto!
Zeljko
pre 10 meseci
У Београду бораве држављани Велике Британије - Џереми Самјуел Џејмс, Јадранка Китарић и Симон Стокли. Амбасада им је резервисала боравак у хотелу "Марк". Јуче састали са Војтеком Војачеком. У току састанка улазак у хотел је био забрањен. Они се виђају са блокадерима
Crnacokolada037
pre 10 meseci
Mnogo mi je žao, Evropa nikada neće uvesti sankcije Srbiji!
Spat Webb
pre 10 meseci
Pa zgadili su se čak i EU sa ovako bolesnim ponašanjem.
Forsage
pre 10 meseci
Zamisli kada zapad koji te je stvorio ne želi da te podrži jer si toliko bolesan.
Danilo
pre 10 meseci
Kako mali Perica zamišlja politiku. Misle da je dovoljno da oni požele nešto i da će EU da im ispuni.
Bora
pre 10 meseci
Voštiniću, ako ti ova zemlja toliko smeta, zašto uopšte pretenduješ da govoriš u njeno ime?"
Nata
pre 10 meseci
Ma nikada neces to doziveti kukavce!Bolje ti je da cutis da ne bi tebe jurili!
Jana
pre 10 meseci
Pa samo kukaju i placu!Niko ne voli nasilje pa ni Evropa!
Vlasta
pre 10 meseci
Taj plan vam nikada nece uspeti!
Ema
pre 10 meseci
Blokaderi su izgubili razum i vise ne znaju sta rade i govore.
Anastasija
pre 10 meseci
Predsednik je bio u pravu, oni traže krv i haos na ulicama! Teroristi i ekstremisti koji bi spaljivali ljude koji ne misle kao oni! Užas!
fafa
pre 10 meseci
Nisu ni u Briselu veverice pa da ih bloakderi mantaju
Tanja
pre 10 meseci
Blokaderi su očajni i razočarani jer su shvatili da se nasiljem ne dolazi na vlast u Srbiji.
Pera
pre 10 meseci
Sad hoce nasilje.
Tanja
pre 10 meseci
Srbiji niko neće uvoditi sankcije.
Jasna
pre 10 meseci
Vidi se da je očajan!
Ljiljana
pre 10 meseci
Blokaderi treba da se stide svog ponasanja
MiR
pre 10 meseci
EU je stvarno pogresila sto vama blokaderima, kad ste bili tamo, nije rekla: "Ljudi, nemojte više tako da se odnosite prema građanima tamo, inače ćemo vam mi uvesti sankcije, i to vama konkretno."