Centralna Srbija na udaru! Teroristički napad sa teritorije KiM: Ispaljena "vatrena lopta" - Ovo je bio cilj (VIDEO)
Zapaljiva naprava, takozvana "vatrena lopta" ispaljena je sinoć sa teritorije Kosova i Metohija na centralnu Srbiju sa ciljem izazivanja požara, ekskluzivno otkriva Informer.
23.08.2026
12:51
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Srbija
pre 11 meseci
Šolakovi novinari ne misle, nego izvršavaju.
Stefan
pre 11 meseci
Izvestavanje nove s i n1 je za zatvor normalni i slobodni ljudi slobodarskog duha su joj pristalice sns-a ,a sektasi koji gadjaju kamenicama i staklenim flasama ljude u glavu cemu smo svedocili do sada 500 puta su po trovacnici slobodni gradjani. Za ovakvo izvestavanje se ide na robiju i placaju se velike kazne
Marko
pre 11 meseci
Ovo samo pokazuje da tajkunski mediji su pristrasni a ne objektivni i da ne poštuju kodekse novinarstva
Bilja
pre 11 meseci
Pa nista drugo od izdajnika se ne i ocekuje!
Urke
pre 11 meseci
Pa kako im gazda naredi tako i rade!
nemanjicbgd
pre 11 meseci
Sve te, "voditeljke" i "voditelji" su skupljeni s konca i konopca, isfrustrirani i iskompleksirani provincijalci i provincijalke, umislili da su elita, a praziluk im viri iz zadnjica.
Milan
pre 11 meseci
Sramota je sta rade opozicioni mediji
Milena
pre 11 meseci
Solakova reportera sluša i radi kako joj se kaže.
Mika567
pre 11 meseci
Ako je ovo novinarstvo, onda je sramota za profesiju.