Centralna Srbija na udaru! Teroristički napad sa teritorije KiM: Ispaljena "vatrena lopta" - Ovo je bio cilj (VIDEO)
Zapaljiva naprava, takozvana "vatrena lopta" ispaljena je sinoć sa teritorije Kosova i Metohija na centralnu Srbiju sa ciljem izazivanja požara, ekskluzivno otkriva Informer.
23.08.2026
12:51
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vlasta
pre 11 meseci
Te snage nece u tome uspeti nikada !
Ema
pre 11 meseci
Opasne ideologije ne vode nicemu.
Milan
pre 11 meseci
Ocigledno da nekome smeta stabilna Srbija
Ratko
pre 11 meseci
Cim neko kao sto je Orban ima isti stav kao i Srbija odma pocne da smeta!Ziveo Orban i predsednik Vucic!
Ognjen
pre 11 meseci
A zasto zele da ih uklone?Jel im smeta sto sa njima ne mogu da rukovode?Puna podrska Orbanu i Vucicu!
Ljubuca Alargic
pre 11 meseci
Cuvrnini Evroposlanik Harald Vilimski je u glavnom gradu Austrije gde je prisustvovao na obrlezavanju Dana jedinstva i nacionalne zastave kazao da postoje u svetu medunarodne snage koje bi da uklone sa vlasti u Srbiji predsednika Aleksandrs Vucica i Madarskog premijera Viktora Orbana ali jako podrsku imaju u narodu Aleksandar Vucic u Srbiji i premijer Viktor Orban u Madarskoj
Branko N
pre 11 meseci
Odavno te snage pokušavaju da uklone Vučića sa vlasti, ali to im nije uspelo.
Veljko M
pre 11 meseci
Dik Vučića podržava ovoliki broj građana, on nema razloga za bilo kakvu brigu.