Hitno! Putin napravio nezamisliv horor u Kijevu: Obistinilo se najstrašnije upozorenje američkih službi, još je gore nego što su predvideli
Rusija je tokom noći izvela veliki kombinovani raketni i napad dronovima na više regiona Ukrajine, a eksplozije su odjekivale u Kijevu, Odesi, Zaporožju, Krivom Rogu i Kremenčugu, dok su ukrajinske vlasti potvrdile da ima ranjenih i pogođenih objekata.
27.08.2026
05:51
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Misa
pre 11 meseci
Cist fasizqm blokadera i opozicije
Masa
pre 11 meseci
To je ta druga strana. Samo nasilnici koji hoce nasilje.
Nenad
pre 11 meseci
Na moju veliku žalost tužilaštvo i sudovi se neće osvestiti čak ni kada blokaderi počnu da ubijaju. Ni tada. Moraju neke druge mere da se uvedu da se zaustavi taj poganluk.
Biljana
pre 11 meseci
Mi svih ovih meseci konstatujemo da je ovo fašizam. Da li ćemo sačekati da preuzmu vlast pa da država nešto uradi. Gledali smo kako su vezivali Ruse u Ukrajini tj moskalje kako su ih zvali.Državo učini nešto .Dokle priča
Biljana
pre 11 meseci
Primenite Zakon, dosta više oni rade ovo i ono.Ima ih malo jer treba da strepimo od njih. Alo pohapsite ove što napraviše krš u Zaječaru
Anja
pre 11 meseci
Jezive pretnje blokadera.
Jokso
pre 11 meseci
Morbidne izjave i performansi od strane blokadera.
Novak
pre 11 meseci
I da ovakvim osobama damo Srbiju u ruke? Pa ni u snu
Novak
pre 11 meseci
Ovo se mora sprečiti
Lenka
pre 11 meseci
Nasilje nikada nije rešenje! Blokade i nasilni protesti ne mogu doneti ništa pozitivno za našu zemlju. Korišćenje fizičke sile i prijetnje je nedopustivo, bez obzira na političke razlike. Blokaderi kao nisi za nasilje a sramota kako se ponašaju!