• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

15.10.2025

13:52

Šta ćete sad, bednici? Devojka koju je navodno prebila policija demantovala blokadere

Ata images

Vesti

Šta ćete sad, bednici? Devojka koju je navodno prebila policija demantovala blokadere

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Rade R

pre 8 meseci

Ma nisu se oni osramotili! Oni za sramotu ne znaju! Da bi se neko osramotio, mora da ima čast i poštenje, da je čovek, da ima obraza! Oni nemaju ništa od toga, to je bagra odvratna!

Zeljko

pre 8 meseci

Стабилна и предвидива политика – то је оно што Србију чини поузданим партнером и сигурним домом за све наше грађане.

Masa

pre 8 meseci

Kada cak i neki blokaderi nece da lazu da bi produzili narativ

Kaka

pre 8 meseci

Sad lepo prijava protiv NDH1 i ostalih Solakovih medija zbog lazi

Milica

pre 8 meseci

Od njih se ništa drugo i ne očekuje, samo da spletkare i lažu.

Oksev

pre 8 meseci

Sts je tu lose svako ko krši zakon policija treba da prebije

Ana Josipović

pre 8 meseci

Devojka je demantovala ono što su drugi zloupotrebio u njeno ime.

Veljko

pre 8 meseci

Ućutaće se blokaderi, kao da ništa nije bilo, laž nije uspela da skrene pažnju Ursule Fon der Lajen, zato je i lansirana, da bi se o tome pričalo, a ne o napretku, razvoju Srbije.

Gavrilo

pre 8 meseci

Neće sada ništa, ignorisaće i smisliće novu laž.

Atuin

pre 8 meseci

Očekujem da napadnu devojku i da joj daju titulu "ćaci" jer se usudila da kaže istinu da nije napadnuta.

Akira

pre 8 meseci

Eto na šta su došli najpametniji, naši "nobelovci", da njihovi ljudi demantuju njihove laži. Ludilo.

Gane

pre 8 meseci

Pozdrav za redakciju informer. Mislim da se blokaderima mnogo daje prostora. Mislim da nisu bitni. Zakonom treba zabraniti grupasenje, i sankcionisatti zborove, plenume i slicno. Drzava nije drustvena igra da svaka grupa ljudi mzoe da se udruzi i trazi neka prava, drzava je ozbiljna stvar. U skladu sa tim, drzav treba da bude drzava i zakonski radi sve sto treba a ne da gledakroz prste. Zasto policija ne rascisti 5 Bgd gimnaziju? Niko ne mzoe da blokira vlasnistvoi drzave a ddrzava je trenutno Vucic jer je narod tako glasao. Mislim da je pogresno sto se dozvoljava da unose duseke u gimnaziju, i da drzava jos danas mora da rsturi taj bezobrazluk, jer ako im date znak da ste slabi, sutra ili prekosutra ce krenuti za njima i ostale skole, fakulteti da rade isto. U Novom sadu je pokazano da ni autonomija ne mzoe da zastiti izgrednike i teroriste, zasto policija ne rascisti skup i blokadu u 5oj Bgd gimnaziji? zasto, pa oni nemaju cak ni autonomiju. Mislim da vlada opet radi pogresno, sto nije u interesu veceg dela gradjana, koji su glasali za Vucica i traze da drzav uvek bude drzava, a ne ponekad. Bojim se da Novi Sad i intervencija policije u kampusu ne budu samo usamljeno ostrvo i da mora istom metodom svaki put udariti zmiju u glavu.

Ana

pre 8 meseci

Zato su se studenti i pobunili, znali su da su ovi navodi ne tačni.

Goran

pre 8 meseci

Toliko su odvratni ovi iz opozicije i blokaderi vape za novim crnim labudom.Kada se počelo sumnjati da je nastresnica teroristicki akt bio sam skeptičan.Ali sada posle ovih svih lazi i zadnji sa ovom devojkom sve više sam uveren da je to zaista bila monstruozna akcija.To se mora ispitati sa svih aspekata.Oni vide da im opada podrška naglo i na sve načine pokušavaju da pobude narod.Vlast mora da udari zmiju u glavu.Pohapsiti sve kolovozne i momentalno iskljuciti N1 I slične.Nema vise čekanja sada ili nikada.Srbija je u pitanju.Oni su sada spremni na radikalne akcije I nije isključeno da će nekoga žrtvovati.

Šumadinac

pre 8 meseci

Ova manipulacija ne sme da prođe nekažnjeno pošto su sve činjenice poznate. Treba prvo pohapsiti sva goveda iz čijih splačinjara u Skupštini je prosuto onoliko laži u direktnom tv prenosu. Za onakve laži prosute iz splačiinjara Borka, Marinike i "akademika" Aleksića ne sme da postoji poslanički imunitet već odmah u zatvor. Krajnje je vreme da država pokaže da postoji inače nam nema opstanka.

Ljubisa Lazic

pre 8 meseci

Sta nam uradise od dece. Kroz istoriju su nam zlotvori ubijali decu, turci odvodili, u prvom sv. ratu, u drugom nam streljali djake a sad nam unistise omladinu, nase najvece blago, huskaju ih jede na druge, zavadjaju i bili bi najsretniji da se medjusobno poubijamo. Dozovite se deco pameti i mani te se politike zarad tudjih interesa, pamet u glavu, vi ste buducnost nasa a trebaju nam dobra i pametna deca, doktori, inzinjeri, arhitekte, domacini i porodicni ljudi. Samo nas to moze spasiti. Mi drugu drzavu nemamo i zato je moramo cuvati i braniti. Zivela Srbija!

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika