Hitno! Evropa posle ruskog ostaje i bez američkog gasa: Ovakva kastrofa se ne pamti, u Brisel je stigao jeziv ultimatum
SAD su upozorile Evropsku uniju da bi američki tečni prirodni gas mogao da bude preusmeren na druga tržišta ako Brisel ne ublaži planirana pravila o emisiji metana. Poruka iz Vašingtona jasno pokazuje da Amerika sve otvorenije koristi svoju dominantnu poziciju na evropskom energetskom tržištu.
26.06.2026
06:43
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ljubica Alargic
pre 6 meseci
Ovakve ozjave protov sopstvene drzave Srbije koje je izgovorio Nenad Canak ne samo da je sraman vec je sokantsn i za svsku osudu i za odgovrnost
Rade R
pre 6 meseci
Ništa što on kaže, protiv Srbije i Srba, nije šokantno! Sve je to vrlo očekivano od njega! Šokantno je jedino to što on već odavno ne trune u zatvoru, odnosno nije već satrunuo! A još šokantnije, što on ni posle ovoga neće biti u zatvoru! On priziva da nas "neko" vojno porazi! Ne bi se niko nanosio glave, da ovako nešto izjavi u bilo kojoj državi, protiv te iste države! Ali eto, u toj "fašističkoj" Srbiji, Čanku neće faliti ni dlaka sa glave!
Ana Josipović
pre 6 meseci
Čanak promoviše porodičnu tematiku po komšiluku. Sramota od čoveka!
Rade R
pre 6 meseci
Ovaj Krmak je bio na vlasti u Srbiji, zajedno sa Koštunicom," velikim patriotima", Đinđićem i ostalim današnjim "patriotama"!
Duki
pre 6 meseci
hvala bogu da to govedo od coveka vise nije u skupstini srbije da je skrnavi i pitam se kada ce da odgovara za sejanje mrznje
Veselin
pre 6 meseci
Sramno, kao i uvek, Čanak govori o srpskom narodu. Propali političar, koga više niko ne podržava, trči malo u BIH, malo kod Mila da napada Srbe, često i predsednika Vučića. To su jedini koji ga još slušaju.
Ksenija
pre 6 meseci
Čanlovo ponašanje nikada nije ni bilo primereno.
Milomir
pre 6 meseci
Suvišno je komentarisati ovu zlu pojavu.
Anica
pre 6 meseci
I sta Canak nama ima da prica, prodana dusa!
Merida
pre 6 meseci
Strašno kakav rečnik
Raca
pre 6 meseci
Sramoto od čoveka,stidi se do groba!!!
Sonja
pre 6 meseci
Canak sramota za Srbiju
Marko
pre 6 meseci
Ovaj Čanak je uvek bio separatist ali sad je baš preterao, magarac neotesani.
Aleks
pre 6 meseci
Čanak je oduvek bio Anti - Srbin, uopšte me ne čudi ovakvo ponašanje.
Sanja
pre 6 meseci
Vojvođanski separatista, šta reći za ovakve gadosti. Nečovek.
Bane Tod
pre 6 meseci
Svinjo polupismena, ako ti ništa ne valja u Srbiji pa odseli se tamo gde ti je bolje , nek ti oni daju platu Sram te bilo te sede kose
Mija
pre 6 meseci
Ovom degenerika i nacisti treba oduzeti srpski pasoš i protjerati ga. Stari ljudi su od uvek govorili čuvaj se onoga koga bog obeleži. A njega je bog obeležio samo što mu nije na čelo napisao ludi nacista.!!!
Rev
pre 6 meseci
Napustio se trave, kao onomad kad je seo naduvan na hondu cbr1000xx, omlatio se pa ostao copav...posle kupovao ukraden motor iz nemacke da popravi taj sto je vozio.
Mилан
pre 6 meseci
То говно вратити у хрватску одакле је пореклом па тамо нека ровари колико хоће .
Vet e rinar
pre 6 meseci
Iz ovog jadnog bica izlazi jedino mrznja, samo prazni lavez starog kere na kojeg niko od prolaznika ne obraca paznju, sto bi se reklo Canak laje vetar po Bosni nosi...
Zoran
pre 6 meseci
Jujuju, fasisto jedan. Ustasino. Kako te nije sram da se pojavis medju srbima pa i u NS. Ko je u tvojoj stranci od srba neka se stidi tvoje ideologije. Mrzitelju srpski. Cije poreklo ti vodis, znaju li tvoji autonomasi. Smetaju ti crkve. Hranis i rodjenog sina mrznjom. Zna se odakle prezime Canak, iz Like,srbi a ti ovde glumatas i siris mrznju. Ubuduce vodi sa sobom Kesica,Bjelorlica, Koja,Djilasa, Ponosa, bolje da osnujete stranku koja ce se zvati Preci i zavicaj, mozda bi i pobedili i presli cenzus ali u dzamahiriji i NDH. Debeli kr.ak i dalje truje.
Dane
pre 6 meseci
Zaato vlast ne kaznjava ovakva vredjanja i podsticanje medjunacionalne mrznje
Dragan
pre 6 meseci
Canak je poslovni covek.U biznisu mu i bivsa zena ui sin i ko zna ko jos.On zivi od pljuvacine po svom narodu i zemlji.Gladna svinja, nista drugo!
Dusan Peric
pre 6 meseci
Ovaj krmak neće odgovarati ništa za ovakav izliv mržnje prema Srpskom narodu.za ovakve izjave u bilo kojoj državi ,odavno bi bio u zatvoru.Ovde mu neće faliti dlaka s glave.Narod koji trpi ovakve uvrede ,bolje i ne zaslužuje.
Daniel
pre 6 meseci
Postoji ustav i zakon kojim se ovakve izjave rijesavaju..Samo u Srbiji sam vidio da se vredjanje gradjana i svakog pojedinca ne kaznjava ..Pa cak i povracanje po zastavi..Kad drzava nema Sudski sistem nikad nece funkcionisati i uvek ce vam ovakvi pojedinci praviti Probleme.. I sto je najgore oni daju primjer ostalima kako mogu da rade sta zele a da prodju nekaznjeno..Prvo Policija nije policija vec obicni posmatraci..Zivim u Austriji i znam sta je policija...Volim Srbiju svim srcem ali vlast je previse mekana ...jer ta mala kolicina ljudi vam pravi ogromne probleme...jos nisam vidio da neko dobije izbore tako fino i vlada drzavom a bije bitku sa sakom izdajnika...Evropa nema ni 1 % tolerancije kao Srbija ,a ta sama Srbija se boji svojih postupaka da nebi uznemirili Evropu...Moramo malo da se probudimo..Promjenimo sudstvo...najbitnije..i stavimo drzavu ispred svega..Novcana kazna za Canka pa nece pasti na pamet vise ...
Miroslav S.
pre 6 meseci
Canak je budaletina, jedva ceka da mu neko da pet minuta da laje. Od njega smo svasta culi, uvek isto i tako godinama. Posebno je budaletini drago, kad ga neko pozove u goste i da mu priliku da laje protiv Srba. Oni sto ga pozovu u goste prvo ga puste da laje, a onda ga nahrane, on se nazdere pa ucuti. Jeftin pas.
pera
pre 6 meseci
ne znam samo kako ga nije sramota da kaze da je srbin... ja da mislim o bilo kome ovako nesto, rekao bi da sam strumf, posto bi me bila uzasna sramota da pricam da sam ovako nesto...
Zoran Ra
pre 6 meseci
Zaista je ovaj Čanak dozlogrdio i mnogi ljudi se pitaju šta njega čuva od odgovornosti za ovakve izjave. Pa taj otvoreno mrzi Srbiju. Nadmašio ustašiju i ostale, i vreme je zadnje da odmori desetak godina u Požarevcu (Zabeli), gde bi imao obavezu da jednom mesečno obilazi grob Slobodana Miloševića, i da pusti suzu koju.