Raskrinkan Šabić, sin mu radi za Soroša?! Gore mreže: Rodoljube, šta ćeš sada sa REM?
Ideolog blokadera i advokat Rodoljub Šabić raskrinkan je, a u javnost je isplivalo da njegov sin radi za Džordža Soroša!?!
12.07.2026
12:15
tanja andric/nikola babic
Vesti
Ko je još mogao tog 12. jula 1960. da razmišlja ko je taj Abud i zašto je došao u posetu Sarajevu, kada je čitavom naslovnom stranom dominirala fotografija dve lepotice koje se u modernim kupaćim kostimima sunčaju na nekoj terasi u Beogradu.
12.07.2026
10:50
Planina Zlatar uskoro bi mogla da dobije potpuno novi prostor za odmor, rekreaciju i uživanje u prirodi.
12.07.2026
10:00
Pribojska Banja spada među posećenije banje u Srbiji, zahvaljujući lekovitim svojstvima svojih izvora, a dodatnu prednost predstavljaju pristupačne cene smeštaja koje se mogu pronaći već od oko 1.000 dinara po noći.
12.07.2026
09:00
Sezona odmora je u punom jeku, ali ovog jutra svi oni koji su krenuli put Grčke i bugarske obale imaju razloga za zadovoljstvo.
12.07.2026
08:35
Pravoslavni vernici u Srbiji danas, 12. jula, proslavljaju Petrovdan, veliki praznik posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12.07.2026
08:15
Aleksandar S. teško je povređen sinoć u gradskom prevozu na Slanačkom putu kada ga je ženska osoba napala i ubola ključem, nakon čega je prevezen u Urgentni centar.
12.07.2026
10:50
Bahati vozač tokom rutinske saobraćajne kontrole u Obrenovcu u subotu uveče, umesto da postupi po naređenju policije, izazvao je incident tako đto je vređao i pretio saobraćajnom policajcu.
12.07.2026
10:17
Telo Novopazarca Berina Latović (26), pronađeno je pre dva dana u blizini graničnog prelaza Kapitan Andrejevo, na izlazu iz Bugarske prema Turskoj.
12.07.2026
11:25
Policija je uhapsila mladića (22) zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, nakon incidenta koji se dogodio tokom saobraćajne kontrole u beogradskom naselju Ugrinovci.
12.07.2026
12:02
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se danas oko podneva na magistralnom putu Bistrica – Nova Varoš, u neposrednoj blizini kamenoloma, kada su se iz za sada neutvrđenih razloga sudarila dva putnička vozila.
12.07.2026
13:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Olja
pre 7 meseci
Ovaj baš gaji iluzije !!!
Milka
pre 7 meseci
Милош Јовановић опет пиша уз ветар.
Stojke
pre 7 meseci
Namazan je svim bojama, a ovamo se busa u prsa.
Rendal Fleg
pre 7 meseci
Pa posle neko neka glasa za ovog vračarskog izdajicu.
Sava
pre 7 meseci
Jadni coveculjak sa kmetskom dusom.
Milija
pre 7 meseci
Nije u redu očekivati da te stranci postave na vlast, u demokratskom društvu to može da uradi samo narod.
МН
pre 7 meseci
Кад политичар отворено сведе своје амбиције на то да га странци препознају и „изаберу“, онда шаље јасну поруку да му је подршка споља важнија од поверења сопствених грађана.
Marija
pre 7 meseci
Volja građana je jedina koja odlučuje ko vodi državu, nikakvi sastanci to ne mogu da zamene.
NAda
pre 7 meseci
Nije dobro kada bilo ko daje utisak da stranci treba da odlučuju umesto građana.
Anđelija
pre 7 meseci
U svakoj demokratskoj državi narod bira svoje predstavnike, a ne strane ambasade.
Nastja
pre 7 meseci
Demokratija znači da građani odlučuju, i samo oni sve ostalo je pogrešna poruka.
Milka
pre 7 meseci
Zapanjujuće je da političar otvoreno govori kao da je normalno da ga neko „postavlja“. To je suprotno svakoj demokratskoj logici.
MIna
pre 7 meseci
Ko god računa na strane centre moći, pokazuje da mu je podrška građana u drugom planu.
NAtaša
pre 7 meseci
Ovakve izjave su poražavajuće vlast se ne dobija moljakanjem po kućnim sastancima, već glasanjem.
Damir
pre 7 meseci
Ako neko računa na pomoć stranaca da ga postave, onda očigledno nema poverenje sopstvenog naroda.
Olivera
pre 7 meseci
Nije dobro da bilo ko daje utisak da strani uticaj može da menja odluku građana.
Marko
pre 7 meseci
Političar bi trebalo jasno da stavi do znanja da ga zanima samo podrška građana, a ne pomoć sa strane.
Marica
pre 7 meseci
Ako se želi poverenje birača, ovakve izjave nisu pravi način da se to izgradi.
Nikola
pre 7 meseci
Uloga stranaca ne može da bude presudna u domaćoj politici, to mora da ostane isključivo u rukama naroda.
Bojan
pre 7 meseci
Svi to rade, viđaju se sa stranim diplomatama!? Vau.
Thales
pre 7 meseci
Jel ga je neko pitao da li to rade i političari u njegovoj voljenoj Francuskoj?
Amram
pre 7 meseci
Miloš Jovanović je najveća prevara naše političke scene. Vodi patriotsku stranku a u duši težaj antisrpski izdajnik.
Bojan
pre 7 meseci
Za sve što je uradio protiv Srbije dobiće na kraju orden Francuske.
Mohikanac
pre 7 meseci
Racionalizacija izdaje. Miloš Jovanović.
Nale
pre 7 meseci
Jednom muljator uvek muljator.
Dragan Bogdanovic
pre 7 meseci
Vec je zalosno ovog coveka gledati i slusati.