Naime, sarajevski ''Klix'' je objavio sramni naslov ''Težak udarac za Vučića: Trampov zet odustao od luksuznog kompleksa u Beogradu zbog velike afere'', u kom navode da ovo dolazi usred ''afere'' koja povezuje srpske zvaničnike i institucije sa favorizovanjem Kušnera. Ovoj mržnji pridružilo se i ''Oslobođenje'' koje je objavilo tekst pod naslovom ''Trampov zet se povlači iz Beograda: Izgradnja hotela stopirana, slučaj Generalštab na sudu''.
Odmah zatim su i hrvatski mediji, pre svega ''Index'' tendenciozno preneli izjavu predsednika Vučića i iskoristili je za svoj sramni naslov ''Vučić: Mi smo veliki gubitnici. Izgubili smo investiciju od 750 milijuna eura''.
A kada treba da se pljune po Srbiji, tu je i crnogorski portal ''CdM'' koji je objavio tekst pod naslovom ''Vučić: Lično ću podnijeti krivične prijave protiv svih koji su podrivali projekat na mjestu Generalštaba''.
Mesecima je jasno kako blokaderi teroristi u rušenju Srbije imaju podršku spolja, a ovim likovanjem antisrpskih regionalnih medija to je još jednom potvrđeno.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić priznala je da joj se plače zbog činjenice da je Srbija zbog blokadera ostala bez investicije vredne 750 miliona evra.
Izgubili smo investiciju vrednu najmanje 750 miliona evra zbog odustajanja Džareda Kušnera da gradi hotel u Beogradu zbog kampanje "Generalštab", a ukupna šteta koju su nam blokaderi i tužilaštvo napravili optužnim predlogom protiv ministra kulture Nikole Selakovića nije manja od 1,5 milijardi evra.
Nakon što su upropastili investiciju vrednu najmanje 750 miliona evra, isti blokaderski krugovi otvoreno najavljuju da će nastaviti sa blokadama svih investicija i razvojnih projekata u Srbiji. Na redu je"Ekspo 2027", koji je blokaderima trn u oku.
Investitor Džared Kušner, zet američkog predsednika Donalda Trampa odustao je od investicije od 750 miliona evra za izgradnju hotela u centru Beograda i umesto toga pare će otići u Albaniju, a blokaderi bez trunke srama slave taj potez.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić priznala je da joj se plače zbog činjenice da je Srbija zbog blokadera ostala bez investicije vredne 750 miliona evra.
Antonela Riha, blokaderska ikona i antisrpska novinarka, svojevremeno je pred milionskim auditorijumom izjavila da je general Ratko Mladić izuzetan starešina.
Osvedočeni terorista i koljač Hašim Tači, bivši komadant tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK), ponudio je, verovali ili ne, 50 hiljada evra Specijalnom sudu za ratne zločine u Hagu za puštanje na uslovnu slobodu, javljaju mediji na albanskom jeziku sa KiM.
Dok Srbe večito prozivaju zbog paradajz turizma i pašteta, grupa turista u Grčkoj podigla je stvar na viši nivo i raspalila roštilj na plaži tik uz more!
Predsednik Opštine Rakovica Miloš Simić istakao je da je projekat QR vodiča za Manastir Rakovica primer kako se savremena tehnologija može staviti u službu očuvanja kulturnog i duhovnog nasleđa.
Na jednoj svadbi u Kragujevcu nakon održane zdravice, kum je pročitao staro pismo mladoženje u kojem piše da se nikada neće oženiti i da ide iz zemlje, nakon čega je nastao potpuni haos.
Vuk Vulević, za kojeg se smatra da je blizak "kavačkom klanu", a za kojim je bila raspiana crvena Interpolova poternica, uhapšen je juče Beogradu od strane srpske policije. Vulević je kod sebe imao falsifikovana dokumenta.
Prava drama odigrala se u Nacionalnom parku Jelouston u Sjedinjenim Američkim Državama kada je bizon iznenada napao jednog turistu i snažnim udarcem ga podigao u vazduh.
Iranska državna televizija u programu je govorila o američkom senatoru Lindziju Grejemu, pri čemu je iznela tvrdnje da je preminuo i emitovala poruke u kojima se njegova navodna smrt slavi.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Laminatni podovi su praktični, povoljniji od parketa i imaju zaštitni sloj koji ih čini otpornijim na fleke i svakodnevno habanje. Ipak, vremenom se mogu pojaviti sitne ogrebotine i tragovi koji narušavaju njihov izgled.
Mnogi korisnici primete da odgovori koje dobiju od veštačke inteligencije nisu uvek onakvi kakve su očekivali. Razlog za to često nije sam alat, već način na koji je postavljeno pitanje
Sa dolaskom toplijih dana i češćim boravkom u prirodi, povećava se i rizik od jedne skrivene opasnosti koja vreba pse u parkovima, na livadama i pored puteva, a to je popino prase.
Lovorov list nije koristan samo u kuhinji, može poslužiti i za osvežavanje tepiha. Ovaj jednostavan trik pomaže da vlakna budu mekša, a prostorija prijatnijeg mirisa.
Radomir Taki Marinković, otac rijaliti zvezde Maje Marinković za naš portal se osvrnuo na sukobe u ovoj sezoni "Elite", ali i priznao da je bio intiman sa Stanijom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.