Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sara
pre 5 meseci
Prestrasno! Sramota za javni servis!
сандра
pre 5 meseci
ужас дотакли су дно....брука угасити одмах
Vojkan
pre 5 meseci
Potpuno neprihvatljivo prizivati nasilje i atentat u bilo kojoj seriji
Luka
pre 5 meseci
RTS treba da preispita ovakve scene koje šire opasne poruke
Jovan
pre 5 meseci
Niko ne sme da koristi televiziju da poziva na ubistvo ili napad
Saša
pre 5 meseci
Serija prelazi granicu između fikcije i opasne propagande
Mića
pre 5 meseci
Ovakve poruke ugrožavaju bezbednost i normalan društveni dijalog
Janko
pre 5 meseci
Neprihvatljivo je da se u javnom mediju šalju ovakvi sadržaji
Boban
pre 5 meseci
Pozivanje na atentat ne sme biti deo bilo kog scenarija
Rade
pre 5 meseci
RTS mora da odgovori za emitovanje ovakvih scena
Luka
pre 5 meseci
Ovakve scene šalju loš primer i šokiraju gledaoce na potpuno neprimeren način
Mika567
pre 5 meseci
O nasilju se ne „šali“, naročito ne na javnom servisu.
Vojni penzioner
pre 5 meseci
UKIDAAAAAAAAJ PRTEPLATUUUUU,ALOOOO BRE,PA ISPADA DA JA RUŠIM SVOJU ZEMLJU ,JESTE LI VI NORMALNI
Mirjana Medic
pre 5 meseci
Mi više ne želimo da placamo RTS . To je fašisticka tv. Neka se sami finansiraju vecina naroda ne želi da učestvuje u zakvoj uređivačkoj politici.
Danica Isailović
pre 5 meseci
Sramota.Dno dna.Ukinuti pretplatu za RTS.Žuta bagra.
Danica Isailović
pre 5 meseci
UKINUTI PRETPLATU,MAJKU LI IM IZDAJNIČKU
Milena
pre 5 meseci
Ima resenje.Blokirati ih,neplacati!Ne gledati ih,da se ugase.Jer to sto oni rade,je nenormalno,bezobrazno,drskost…
Pera
pre 5 meseci
РТС је експозитура ББС потпуно у функцији Британске политике према нама одувек емитују шифре
munja
pre 5 meseci
Jadni su ovi nasi glumci misle da su extra a nisu ni kao ljudi a ni kao glumci.Budale moze svako da glumi od ovih blokadera.
Rade mladenvic
pre 5 meseci
Ljudi zar nije moguce da se krene piticijom i skuplanja potposa da ne placamo vise takav servis koj radi protiv drzave ???
Mancini
pre 5 meseci
Hahaha, ja sam čuo za tu seriju i jednom pokušao da to gledam. Bez obzira da li "pumpaju blokaderi i drugarice blokaderke Broz i skroz", to je najobičnije smeće od glumatanja. Možeš misliti Prpić i Vicković pa neke veličine. Mogu samo shorts na YT sa Andrijom eventualno. To im je maksimum. Male slatke cica boce.
Slobodan Živković
pre 5 meseci
Gledao sam dve epizode, NAJGLUPLJA serija, katastrofa šta plaćaju gradjani RTSu.
Bora
pre 5 meseci
Oni odavno nisu Servis u funkciji nas,gradjana,,koji ih debelo plaćamo! Oni su odavno “zreli” za velika ċistku!
Nbgd011
pre 5 meseci
Na peticije.com prikupljanje potpisa za ukidanje pretplate za rts
Petarle
pre 5 meseci
RTS je postao leglo žutih odavno,odmah posle bombardovanja su postavljeni kad i vlast koju je postavio zapad
slobodan
pre 5 meseci
Ja sam sve ovo razumeo kao ismevanje blokada svega i svačega pa i obojene revolucije i blokadera . Sve ovo kao i seriju vidim kao humor na naše živote u jednoj komšijskoj zajednici kakva je bila nekada . Mislim da toga više nema jer sada prolazimo pored komšija kao da su stranci ili samo uz kurtoazno pozdravljanje i to distancirano . Ja konkretno u zgradi gde živim nemam više starih komšija jer su pomrli ili su se odselili ,pa se na kafici i čašici razgovora viđam sa par komšija , starosedelaca iz drugih zgrada u ulici ? Ovi novi su sve neki mutavi foliranti koji neznaju ni zdravo da kažu . Kad im se javiš odgovore u čuđenju i kao da su zbunjeni...
baka
pre 5 meseci
Sramota i ovo je za ukidanje serije koja propagira gradjanski rat
Lina
pre 5 meseci
Mene je sramota kada gledam ovu Mariju Visković koliko je loša glumica, ali ona mora da glumi zbog tate. Prosto je nepojmljivo da glumica iz Crne Gore dođe u Srbiju, ovde glumi i da javno izjavi za predsednika Srbije da je ludak. Skandal koji nije trebao tako lako da prođe bez ijedne osude. Šta mi sve dozboljavamo?!?!?!
Joviša
pre 5 meseci
...zar još neko gleda ovo ?