• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

12.01.2026

11:03

Atentat na predsednika u "Radio Milevi"! Skandal na RTS: Jasno je šta im je namera (VIDEO)

Printscreen/RTS

Vesti

Atentat na predsednika u "Radio Milevi"! Skandal na RTS: Jasno je šta im je namera (VIDEO)

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
сандра

pre 5 meseci

ужас дотакли су дно....брука угасити одмах

Vojkan

pre 5 meseci

Potpuno neprihvatljivo prizivati nasilje i atentat u bilo kojoj seriji

Luka

pre 5 meseci

RTS treba da preispita ovakve scene koje šire opasne poruke

Jovan

pre 5 meseci

Niko ne sme da koristi televiziju da poziva na ubistvo ili napad

Saša

pre 5 meseci

Serija prelazi granicu između fikcije i opasne propagande

Mića

pre 5 meseci

Ovakve poruke ugrožavaju bezbednost i normalan društveni dijalog

Janko

pre 5 meseci

Neprihvatljivo je da se u javnom mediju šalju ovakvi sadržaji

Boban

pre 5 meseci

Pozivanje na atentat ne sme biti deo bilo kog scenarija

Rade

pre 5 meseci

RTS mora da odgovori za emitovanje ovakvih scena

Luka

pre 5 meseci

Ovakve scene šalju loš primer i šokiraju gledaoce na potpuno neprimeren način

Mika567

pre 5 meseci

O nasilju se ne „šali“, naročito ne na javnom servisu.

Vojni penzioner

pre 5 meseci

UKIDAAAAAAAAJ PRTEPLATUUUUU,ALOOOO BRE,PA ISPADA DA JA RUŠIM SVOJU ZEMLJU ,JESTE LI VI NORMALNI

Mirjana Medic

pre 5 meseci

Mi više ne želimo da placamo RTS . To je fašisticka tv. Neka se sami finansiraju vecina naroda ne želi da učestvuje u zakvoj uređivačkoj politici.

Danica Isailović

pre 5 meseci

Sramota.Dno dna.Ukinuti pretplatu za RTS.Žuta bagra.

Danica Isailović

pre 5 meseci

UKINUTI PRETPLATU,MAJKU LI IM IZDAJNIČKU

Milena

pre 5 meseci

Ima resenje.Blokirati ih,neplacati!Ne gledati ih,da se ugase.Jer to sto oni rade,je nenormalno,bezobrazno,drskost…

Pera

pre 5 meseci

РТС је експозитура ББС потпуно у функцији Британске политике према нама одувек емитују шифре

munja

pre 5 meseci

Jadni su ovi nasi glumci misle da su extra a nisu ni kao ljudi a ni kao glumci.Budale moze svako da glumi od ovih blokadera.

Rade mladenvic

pre 5 meseci

Ljudi zar nije moguce da se krene piticijom i skuplanja potposa da ne placamo vise takav servis koj radi protiv drzave ???

Mancini

pre 5 meseci

Hahaha, ja sam čuo za tu seriju i jednom pokušao da to gledam. Bez obzira da li "pumpaju blokaderi i drugarice blokaderke Broz i skroz", to je najobičnije smeće od glumatanja. Možeš misliti Prpić i Vicković pa neke veličine. Mogu samo shorts na YT sa Andrijom eventualno. To im je maksimum. Male slatke cica boce.

Slobodan Živković

pre 5 meseci

Gledao sam dve epizode, NAJGLUPLJA serija, katastrofa šta plaćaju gradjani RTSu.

Bora

pre 5 meseci

Oni odavno nisu Servis u funkciji nas,gradjana,,koji ih debelo plaćamo! Oni su odavno “zreli” za velika ċistku!

Nbgd011

pre 5 meseci

Na peticije.com prikupljanje potpisa za ukidanje pretplate za rts

Petarle

pre 5 meseci

RTS je postao leglo žutih odavno,odmah posle bombardovanja su postavljeni kad i vlast koju je postavio zapad

slobodan

pre 5 meseci

Ja sam sve ovo razumeo kao ismevanje blokada svega i svačega pa i obojene revolucije i blokadera . Sve ovo kao i seriju vidim kao humor na naše živote u jednoj komšijskoj zajednici kakva je bila nekada . Mislim da toga više nema jer sada prolazimo pored komšija kao da su stranci ili samo uz kurtoazno pozdravljanje i to distancirano . Ja konkretno u zgradi gde živim nemam više starih komšija jer su pomrli ili su se odselili ,pa se na kafici i čašici razgovora viđam sa par komšija , starosedelaca iz drugih zgrada u ulici ? Ovi novi su sve neki mutavi foliranti koji neznaju ni zdravo da kažu . Kad im se javiš odgovore u čuđenju i kao da su zbunjeni...

baka

pre 5 meseci

Sramota i ovo je za ukidanje serije koja propagira gradjanski rat

Lina

pre 5 meseci

Mene je sramota kada gledam ovu Mariju Visković koliko je loša glumica, ali ona mora da glumi zbog tate. Prosto je nepojmljivo da glumica iz Crne Gore dođe u Srbiju, ovde glumi i da javno izjavi za predsednika Srbije da je ludak. Skandal koji nije trebao tako lako da prođe bez ijedne osude. Šta mi sve dozboljavamo?!?!?!

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika