• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

01.02.2026

10:51

Mesarović reagovala na napade Gorana Markovića: Još jednom pokušao da dehumanizuje predsednika Vučića

Privatna arhiva,Tanjug/Rade Prelić

Vesti

Mesarović reagovala na napade Gorana Markovića: Još jednom pokušao da dehumanizuje predsednika Vučića

Ministarka privrede Adrijana Mesarović odgovorila je Goranu Markoviću zbog najnovijih napada na presdednika Srbije Aleksandra Vučića.

Goran Marković je jedan bolesnik i čovek bez nacionalnog identiteta; čovek koji je samo na papiru Srbin i koji se u prošlosti više puta izjasnio kao neko kome je sve srpsko strano. Za svoju zemlju koja mu je dala sve kaže da mu liči na logor, žestoko se protivio postavljanju spomenika Stefanu Nemanji i najavljivao da će se vezati lancima za nacistički Savski most kako bi sačuvao to zdanje- napisala je Mesarović na svom instagram nalogu.

Kaže da Marković u svojim intrvjuima odavno pokazuje visok stepen frustracije i agresije i retko kad ne pomene predsednika Aleksandra Vučića.

- Nekada se otvoreno zalaže za njegovo ubistvo, a najnoviji slučaj je još jedan pokušaj dehumanizacije i demonizacije predsednika Vučića, deleći mu dijagnoze po podskastima političkih istomišljenika. Ako je nekome odavno trebao psihijatar to je Goran Morković. Zašto? Pa da se ispita odakle tolika mržnja i opterećenost Aleksandrom Vučićem, koja je to vrsta psihičkog poremećaja da vam je svemu kriv Vučić i da o krvi govorite kao o vodi, da vam se svuda pričinjavaju logori, progoni, zločini- napisala je Mesarović.

Ističe da je možda Markoviću i sličnim njemu Srbija “dno dna” kako voli da kaže, ali ova Srbija danas je Srbija rezultata, brige i planova.

- Naš predsednik Aleksandar Vučić i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević nikada više neće dozvoliti da ideolozi haosa i ludila, poput Markovića, budu relevantne političke osobe čiji će stavovi biti ugrađeni u bilo koji segment ovog društva!- napisala je ministarka.

 

 

BONUS VIDEO: Helez ponovo udara po Vučiću i Srbiji! Poručuje Podržimo blokadere da dođu na vlast, oni će priznati genocid i izviniće nam se

 

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Ko je ovde Vuk? Nije važan samo brk
Srbija

Ko je ovde Vuk? Nije važan samo brk

U Tršiću, rodnom mestu Vuka Karadžića i ove godine "ukrstili su se" najneobičniji brkovi regiona! Da! Došli su ovde da se pokažu i pobede, ali, samo jedan je mogao biti Vuk...

13.07.2026

14:21

Hronika

Ovo su mladići uhapšeni u Malom Zvorniku! Ukrali evre i oružje u okolini Livna (FOTO/VIDEO)
Hronika

Ovo su mladići uhapšeni u Malom Zvorniku! Ukrali evre i oružje u okolini Livna (FOTO/VIDEO)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, Odeljenja za posebne akcije i Bezbednosno-informativne agencije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su L. K. (22), F. D. (21), S. K. (20) i L. K. (23) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

13.07.2026

15:32

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set