Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević komentarisao je otkaz koji je dobila Aleksandra Subotić, dugogodišnja direktorka "Junajted medije" i jedna od glavnih saradnica tajkuna Dragana Šolaka, otkrivši pritom detalje zbog čega se to dogodilo.
Kako je poručio Vučićević, Subotićki otkaz nije dao ni predsednik Srbije Aleksandar Vučić, niti bilo ko drugi iz vlasti ili Informer, već novo rukovostvo kompanije koju je vodila.
- Počeli su da histerišu ovi, ovo vam je Nova S, kako je smenjena Aleksandra Subotić. N1 kaže: "Aleksandra Subotić otpuštena s mesta direktorke "Junajted medije", pa i svi drugi isto, sve po principu kopi-pejst - počeo je Vučićević tokom drugog Kolegijuma da objašnjava o čemu je zapravo reč kada je u pitanju ova tema.
Naglasio je potom kako je Subotićka bila prva saradnica Dragana Šolaka.
- Njoj nije joj dao otkaz niko od nas sa ove strane medijsko-političke barikade, uslovno da tako nazovem... Nije dobila ni u kom slučaju nikakav politički otkaz, nego je dobila otkaz zato što je firma koju je ona vodila propala. I zato što to ništa ne valja, došla je nova uprava... - kratko i jasno je poručio naš glavni urednik.
Potom se osvrnuo na kuknjavu koja već danima ne prestaje na Novoj, N1, Danasu i njima sličnim medijima koji se nalaze u sklopu "Junajted medije". Naime, oni, podsetimo, za dolazak novog rukovodstva, verovali ili ne, krive vlast Srbije, a ne Šolaka koji je tu firmu prodao zajedno sa svojom ekipom i u džep strpao 1,507 milijardi evra.
- Oni su prodali, Šolak i ekipa, a videćete u narednim nedeljama i mesecima ko još uz Šolaka, jer se on talio sa još nekima koji su se lažno predstavljali kao novinari i urednici... Uzeli su 1,507 milijardi evra, prodali su, između ostalog, N1, Novu S i ostale. A sada kukaju i plaču i glumataju žrtve. Niste vi nikakve žrtve, vi ste lopovi, vi ste prevaranti,vi ste banditi, vi ste potkradali jedni druge i sad se obračunavate jedni sa drugima. I o tome se ovde radi i to moramo jako dobro da razumemo. Da ne nasedamo na njihovu poturačinu da su oni nekakve žrtve, a uzeli su 1,507 milijardi evra - naglasio je još jednom Vučićević.
Na kraju se glavni urednik Informera još jednom obratio lažnim žrtvama.
- Ajde, prevaranti jedni, dosta više s tim! - poručio im je on.
Više o tome ko je Aleksandra Subotić pročitajte u odvojenoj vesti.
Dugogodišnja direktorka "Junajted medije" i jedna od najbliskijih saradnica tajkuna Dragana Šolaka, Aleksandra Subotić, dobila je otkaz na toj funkciji.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je da nova uprava "Junajted grupe" namerava da ugasije pojedine medije koje ta kompanija izdaje, kao i da podeli otkaze rukovodećim ljudima.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS, dr Uglješa Mrdić, konstatovao je da je danas na protestu ispred Javnog tužilaštva za organizovani kriminal (JTOK) govorio i Vladimir Prijović, tek izabrani predsednik Advokatske komore Beograda.
Šačica blokadera danas je u srcu Beograda održala mini skup ispred Generalštaba, a s njima je rame uz rame, u prvom redu bio okoreli ubica Zoran Mladenović - monstrum koji je svojevremeno brutalnim udarcima u glavu usmrtio konobara.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dugogodišnja direktorka "Junajted medije" i jedna od najbliskijih saradnica tajkuna Dragana Šolaka, Aleksandra Subotić, dobila je otkaz na toj funkciji.
Užasno ubistvo G. R. (73), u kraju poznatijeg pod nadimkom Raša, čije je nago i vezano telo pronađeno u potkrovlju zgrade u Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi šokiralo je celo naselje.
Kada roditelj posegne za priručnikom o vaspitanju deteta, očekuje da su saveti koje čita zasnovani na stručnom znanju, iskustvu i naučnim saznanjima. Međutim, u jednoj knjizi o roditeljstvu osvanuo je tekst koji deluje kao da je nastao uz pomoć veštačke inteligencije.
Policija u Smederevu, intenzivnim operativnim radom, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom iz tog grada, uhapsila je N. G. (20), zbog postojanja osnova sumnje da je podstrekao L. R. (18) i M. K. (20) da bace bombe na dva ugostiteljska objekta i jednu porodičnu kuću.
U Svetom Križu Začretju u subotu se dogodila porodična tragedija u kojoj su život izgubile tri osobe. U porodičnoj kući pronađena su tela oca i njegovo dvoje maloletne dece. Iako zvanične potvrde još nema, sumnja se na ubistvo i samoubistvo.
Rešenjem Apelacionog suda u Nišu pravnosnažno je obustavljena istraga protiv Radoslava Dragijevića, oca Dejana Dragijevića optuženog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić 26. marta 2024. Na taj način potvrđena je odluka Višeg suda u Negotinu od 1. juna ove godine, a na koju se žalilo Više javno tužilaštvo u Zaječaru.
Policija u Novalji uhapsila je 44-godišnjeg muškarca koji se sumnjiči da je napao policijskog službenika, pretio policajcima smrću i oštetio ogradu firme koja se bavi uklanjanjem nepropisno parkiranih vozila.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Ako su vam se iznenada najavili gosti ili želite da obradujete svoje ukućane ukusnim desertom, a da pritom ne provedete sate u kuhinji, šlag torta sa malinom je pravi izbor.
Muve lako mogu da pokvare i najlepši letnji dan, ali postoji jednostavno i prirodno rešenje. Isprobajte ovaj recept za prirodno sredstvo protiv muva i uverite se koliko može biti efikasan.
Iako je bikini godinama bio najprepoznatljiviji simbol leta i boravka na plaži, poslednjih godina jednodelni kupaći kostimi ponovo su stekli veliku popularnost.
Rijaliti učesnica Maja Marinković šokirala je objavom u kojoj poziva svoje pratioce da zadovolje dotičnu žensku osobu koja je kako tvrdi danima uznemirava.
Mlada Atina Tošić ponovo je zapalila društvene mreže svojim najnovijim objavama na Instagramu u kupaćem kostimu, a svi kažu da je pljunuta mama Jelena Karleuša.
Pevačica Neda Ukraden čestitala je svom zetu Predragu Minoviću rođendan putem Instagrama, a dirljiva poruka i reči koje mu je uputila su dirnule mnoge.
Folk zvezda Katarina Živković organizovala je intimnu proslavu drugog rođendana svog sina Stefana u porodičnoj vili u Beogradu, a pogledajte kako je sve izgledalo!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.