Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, govoreći o situaciji na Medicinskom fakultetu u Beogradu, istakla je da se javnost ovakvim temama bavi jer dolazi do incidenata.
- Da li to može ukazivati na nešto u budućnosti? Pa to ukazuje na sve što smo videli od blokadera, nasilje, ta sektaška superiornost, oni ako izgube bilo šta, izbore, oni misle odmah da su pokradeni - navela je Brnabić.
Kako je rekla, bili su izbori na TMF-u, pobedila je blokaderska lista i tamo nije bilo incidenata.
Brnabić je pokazala i naslove na N1 gde se odmah za incident na Medicinskom fakultetu, krivi vlast.
Foto: printscreen
- Niko nije otišao na TMF i napravio talačku krizu, niko, ljudi su rekli ''Dobro, prebrojani su glasovi'', borićemo se. Šta vama ovo ukazuje? Da su incidenti samo tamo gde blokaderi gube. Pa ko pravi incidente? Blokaderi... Vidite kako je pokvarena ta propagandna mašinerija sa kojom se suočavamo - ukazala je Brnabić.
Ona je navela da je policija reagovala dva sata posle ponoći i to jer je postojala talačka kriza.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić se obratila povodom skandala u režiji Zeleno-levog fronta i Evropske partije zelenih koji su održali pres konferenciju u holu Skupštine i pritom vređali i pretili Srbiji.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži "Iks" povodom objave evroposlanika Andreasa Šidera u kojoj on podržava blokadere i meša se u unutrašnja pitanja Srbije.
Predsednica Narodne skupštine Srbije, Ana Brnabić, izjavila je danas da će na najavljeni skup 27. juna ispred Skupštine doći kako bi pružila podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i njegovoj porodici i navela da tog dana želi da bude sa pristojnom i normalnom Srbijom koja se "nije povukla pred blokaderima".
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić odgovorila je predsedniku Demokratske stranke Srđanu Milivojeviću, ukazujući na licemerstvo u tvrdnjama opozicije i blokaderskih krugova kada je reč o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski i evropske vlasti pokušavaju da nateraju Rusiju da proglasi sveopštu mobilizaciju, jer bi takva odluka istovremeno pogodila rusku privredu, izazvala bekstvo stanovništva i srušila prećutni dogovor Kremlja sa društvom, ocenila je ruska novinarka Julija Latinjina.
U Srbiji će u nedelju, 12. jula, biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, na severu uglavnom suvo, a u ostalim krajevima povremeno sa kratkotrajnom kišom i pljuskovima sa grmljavinom.
Uoči Petrovdana, jednog od najvećih letnjih pravoslavnih praznika, širom Srbije ponovo su zasijale petrovdanske lile, čuvajući običaj koji se vekovima prenosi s kolena na koleno.
Medicinska sestra Maja Đorđević (39) i njen sin Mihailo (4), brutalno su ubijeni pre devet godina ispred Centra za socijalni rad u Rakovici. Nezapamćeni zločin počinio je Majin bivši partner, otac dečaka Marko Nikolić (43), koji je u decembru 2017. godine u zatvoru izvršio samoubistvo.
Hapšenje odbeglog Beranca Vuka Vulevića u Beogradu predstavlja epilog opsežne regionalne potrage koja je mesecima držala na nogama bezbednosne službe Crne Gore i Srbije. Iako je za njim bila raspisana međunarodna poternica, Vulević je uspešno izmicao pravdi zahvaljujući podršci osoba iz kriminalnog miljea.
Podgoričanin Boban Milić bio je zadužen za uklanjanje bioloških tragova i prebacivanje vozila korišćenih tokom ubistava Damira Hodžića i Adisa Spahića, otmice Mila Radulovića zvanog Kapetan, ali i držanje velike količine oružja i municije, navodi se u optužnici Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) Crne Gore.
Američki republikanski senator Lindzi Grejem preminuo je u 71. godini nakon posete Ukrajini, posle kratke i iznenadne bolesti, navedeno je u saopštenju objavljenom u ime njegovog kabineta.
Američki državni sekretar Marko Rubio zatražio je od kubanskih vlasti da oslobode političke zatvorenike, sprovedu ekonomske i političke reforme i prestanu da omogućavaju delovanje stranih vojnih, obaveštajnih, terorističkih i subverzivnih mreža na svega 145 kilometara od obale Sjedinjenih Američkih Država.
Italijanske vlasti razotkrile su mrežu osumnjičenu da je ruskoj vojnoj obaveštajnoj službi dostavljala poverljive podatke o protivvazdušnoj odbrani Ukrajine, naoružanju NATO-a i planovima evropskog preoružavanja.
Iran je potpuno zatvorio Ormuski moreuz do daljeg i poručio da nijednom brodu neće biti dozvoljen prolaz dok Sjedinjene Američke Države ne obustave vojno mešanje u regionu.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Jul je najbolji mesec za sadnju pojedinih vrsta začinskog bilja koje će uživati u visokim temperaturama i obilju sunca i širiti zanosne mirise vrtom ili terasom sve do početka jeseni.
Reperka Dia Kostić nedavno je podelila šokantnu priču iz salona lepote, gde je nezadovoljna uslugom presekla sve kablove na aparatima i odbila da plati račun.
U emisiji "Demanti" Ana Ćurčić dotakla se odsustva svog oca, koje je veoma uticalo na njene izbore u kasnijem životu i prisetila se kako se mama tada osećala.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.