Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon objavio je da prihvata poziv na debatu sa generalnim sekretarom Evropske demokratske partije Sandrom Gocijem.
- Spreman sam da dođem u Pariz sledeće nedelje, bilo koji dan koji mu odgovara - naveo je Gujon.
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Vlade Srbije Arno Gujon oglasio se na društvenoj mreži Iks i uputio oštar odgovor evropskom političaru Sandru Gociju.
Dirеktor Kancelarije za kulturnu diplomatiju Arno Gujon reagovao je na objavu američkog posmatrača lokalnih izbora u Srbiji, Brajana Brauna iz Međunarodne organizacije za porodicu.
Blokaderski miljenik Sandro Goci, generalni sekretar Evropske demokratske partije (EDP), obrukao se za sve pare kada je na tajkunskoj Novoj S izneo masnu laž kako se predsednik Srbije Aleksandar Vučić uplašio od debate sa njim i pobegao.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručuje da nemamo i ne možemo da imamo podršku kod onih koji su lobisti za nezavisno Kosovo, kod onih koji Srbiju proglašavaju genocidnom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Vlade Srbije Arno Gujon oglasio se na društvenoj mreži Iks i uputio oštar odgovor evropskom političaru Sandru Gociju.
Razlog zašto su blokaderi napravili brutalnu čistku na svojoj izbornoj listi i vetirali blokaderskog glumca Dragana Gagija Jovanovića konačno je izašao na videlo. Redakcija Informera došla je do ekskluzivnih fotografija koje razotkrivaju sve licemerje i dvojne aršine ove opozicione grupe.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, ekskluzivno je otkrio šta se dešava kada neko sa blokaderske liste bude "vetiran", odnosno izbačen sa liste.
Požar u Deliblatskoj peščari ne jenjava, a meštanka Dubovca poslala je dramatičan snimak i opisala stravične scene s reke gde pepeo padne po Dunavu i travi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je iz Belegiša da će naša zemlja proizvoditi dronove sa Izraelcima i postati vojnička sila, uprkos kritikama opozicije.
Region su potresli stravični porodični zločini koji su komšije i javnost ostavili u potpunom šoku. U svim slučajevima, sukobi unutar četiri zida eskalirali su u brutalna ubistva, a brze reakcije policije i izvođenje osumnjičenih sa mesta zločina zabeleženi su kamerama.
Indijsko ratno vazduhoplovstvo prvi put je rasporedilo svoje lovce "Rafal“ na vežbi "Pič Blek", tokom koje su letelice delovale iznad severne teritorije Australije zajedno sa avionima više zapadnih i prozapadnih država.
Veliki šumski požar izbio je na zapadnoj obali jezera Garda u Italiji, a lokalne vlasti su iz predostrožnosti evakuisale više od 200 ljudi, uključujući mnogo turista.
Sekretar Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana Mohamed Bager Zolkadr izneo je danas niz uslova koje SAD moraju da ispune kako bi Ormuski moreuz ponovo bio otvoren za pomorski saobraćaj, uključujući ukidanje sankcija i pomorske blokade.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Ovaj čudesni starinski namaz od pečenih paprika, sira i penušavog maslaca pravi je pogodak. Spoj mirisa dimljene paprike, kremastog maslaca i sira daje savršen domaći delikates koji se topi na svežem hlebu.
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Asmin Durdžić otvoreno su progovorili o renoviranju stana, planovima za naredni period, ali i mogućem putovanju u Dubrovnik, o kom se poslednjih dana spekuliše.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.