Snežana Čongradin, zvezda na zalasku tajkunskih medija i osvedočena hejterka, ponovo je napala predsednika Srbije Aleksandra Vučića i optužila ga da će "ih sve zgaziti".
Ona u tekstu, u svom klasičnom pljuvačko-paranoičnom maniru, navodi da "Vučić uzima svaki tračak neba nad njima" i tvrdi da će on "izvesti tenkove na ulice i oduzeti im svako parče hleba". Ona zatim najavljuje nasilje na ulicama svojim spinom da "Vučić neće mirno sići s vlasti niti izaći na izbore".
- Sledi poslednji obračun sa njim. Sa korumpiranim, ratnim profiterstvom opterećenim čovekom - navela je Čongradin.
Optužila je Vučića i da "na leđima nosi stotine mrtvih iz bivše Jugoslavije i iz perioda NATO agresije na Srbiju".
- Ovo je poslednje mirno leto, čini se. Koje nam u naredna dva, tri meseca predstoji. Slede izbori, sledi Vučićeva krađa neviđenih razmera, iako smo i do sada mislili da je ta krađa neviđenih razmera. Shvatate li šta li je čovek koji je inspirisao na genocid i ratne zločine samo zbog druge vere i nacionalnosti u stanju da uradi sada u zrelim godinama, godinama duboke korupcije sopstvene vlasti nad nama? Mnogo gadne stvari, prema svima nama, uradiće - napisala je Čongradin u svom sumanutom tekstu.
Sarajevski "Dnevni avaz" objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Srbije - Miloš Vučević izjavio je u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer TV da će izbor premijera biti veoma lak ukoliko SNS osvoji većinu na parlamentarnim izborima.
Lider Srpske radikalne stranke profesor dr Vojislav Šešelj gostovao je nedavno u emisiji "Otvoreni Balkan" na Studiju B, gde je između ostalog govorio o poseti predsednika Srbije Aleksandra Vučića Crnoj Gori.
Lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta gostovao je na tajkunskoj televiziji N1 i tom prilikom izazvao šok i nevericu odgovorom koji je dao na pitanje novinarke da li će blokaderi na predstojećim izborima pobediti predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Tajkunska voditeljka Danica Vučenić sa antisrpske televizije N1, zapanjila je svoju gošću u studiju, inače jednu od najostrašćenijih blokaderki sa Fakulteta političkih nauka (FPN) i LGBT lobistkinju, Elu Zeković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sarajevski "Dnevni avaz" objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski upozorio je građane Ukrajine da narednih dana ne ignorišu vazdušne uzbune zbog mogućeg lansiranja ruskih raketa "orešnik".
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Ministar prosvete Dejan Vuk Stanković najavio je nove obrazovne profile u oblastima šumarstva, mašinstva, elektrotehnike i vinarstva, a stručnjaci ocenjuju da će oni u potpunosti odgovoriti na potrebe tržišta rada i privrede, uz veliko interesovanje budućih đaka.
Kada se dvoje ljudi spoji u emotivnu vezu, društvo obično očekuje stvaranje zajedničkog života, porodice ili utočišta. Međutim, kriminologija poznaje i onu drugu, najmračniju stranu ljudske psihe – fenomen poznat kao "folie à deux" ili ludilo u dvoje.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu je danas doneo rešenje kojim je prema okrivljenom Veselinu Miliću produžio pritvor, koji mu po tom rešenju može trajati najduže 30 dana.
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je prvostepenu presudu kojom je Damjan Gvozdenović osuđen na kaznu zatvora od 10 godina, povodom optužbi da je u februaru 2022. godine u Rakovici izbo na smrt 21 - godišnjeg Aleksandra Tatalovića, i naložio sudu da ponovi suđenje.
Ruski predsednik Vladimir Putin veoma dobro poznaje nemačko društvo i ponekad ga razume bolje nego što ga razumeju sami Nemci, ocenio je bivši šef nemačke diplomatije Zigmar Gabrijel u razgovoru za Bild.
Benzinska kriza u Rusiji širi se na sve više regiona, a građani na pojedinim mestima satima čekaju gorivo, dok pumpe uvode limite ili ostaju potpuno prazne.
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da rat u Ukrajini i sukobi na Bliskom istoku mogu da budu završeni već ove godine, ukoliko za to bude postojala politička volja nekoliko ključnih lidera.
Sjedinjene Američke Države i Iran usaglasili su finalnu verziju teksta mirovnog sporazuma, a sada se radi na poslednjim koracima za njegovo zaključenje, objavio je pakistanski premijer Šebaz Šarif na društvenoj mreži Iks.
Potpisivanjem ugovora vrednog 20 miliona dinara, Ministarstvo kulture je kroz ovogodišnji konkurs "Gradovi u fokusu 2026" omogućilo Apatinu izgradnju kompletnih instalacija i završne građevinsko-arhitektonske radove na Kući "Turski", odnosno budućem apatinskom muzeju.
Glumica Ivana Dudić ozbiljno je zabrinula sve svoje pratioce na društvenim mrežama kada je objavila fotografiju na kojoj se jasno vide jezive modrice i ogrebotine po celom licu.
Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.
Tokom leta klima radi punom snagom, a u njenoj unutrašnjosti se gomilaju vlaga i nečistoće. Srećom, mnogi modeli imaju opciju koja olakšava održavanje uređaja.
Melanija Tramp pojavila se u Vašingtonu u elegantnom izdanju koje je, po mišljenju mnogih, još jednom potvrdilo zašto važi za jednu od najbolje obučenih žena na političkoj sceni.
Supruga pevača koji je harao devedesetih Ivana Gavrilovića Marina Gavrilović pokazala je pred njegov koncert na Tašmajdanu koliko je njihova ljubav jaka.
Pevač Ivan Gavrilović spreman je za koncert na Tašmajdanu, a među prvima su stigli članovi njegove porodice - supruga Marina i njihov mlađi sin, koji se do sada nije pojavljivao u javnosti.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.