Vladeta Janković, okoreli opozicionar i Đilasov propali kandidat za gradonačelnika, nastavio je da u svojim gostovanjima na tajkusnkim medijima, vređa predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Međutim, to nije sve. On nastavlja sa uvredama na račun šefa države, te je za ovog propalog opozicionara predsednik Vučić "opasan čovek".
- Nije bitno da li je ovaj desničar, NACOŠ ili je ovaj druga Srbija i Piculić, nije to bitno sad! Bitno je skloniti SNS, skloniti radikale, na čelu sa jednim strašnim, opasnim čovekom! - izjavio je idelog blokadera Vladeta Janković na blokaderskom glasilu.
SKANDAL: VLADETA JANKOVIĆ POZIVA DA SE UJEDINE NACISTI I PICULIĆI KAKO BI OBORILI VUČIĆA!
"Nije bitno da li je ovaj desničar, NACOŠ ili je ovaj druga Srbija i PICULIĆ, nije to bitno sad! Bitno je skloniti SNS, skloniti radikale, na čelu sa jednim strašnim, opasnim čovekom!" pic.twitter.com/PzmXNfoXZW
— DETEKTOR LAŽI (@LaziDetektor) July 10, 2026
Podsetimo, govoreći o mogućem nastupu blokadera i opozicije, Vladeta Janković je poručio da formiranje odvojenih grupacija ne vidi kao dobro rešenje, upozorivši da bi takav pristup mogao da rezultira porazom na izborima.
- Štetno je praviti odvojene grupacije za izbore jer ćemo ih izgubiti! - izjavio je Janković prilikom gostovanja na blokaderskom glasilu.
Kako Informer saznaje, blokader Milovan Kuburović, odbornik Užičke akcije i potrčko Radovana Novakovića, glavnog vođe užičkih blokadera (hapšen zbog probijanja kordona i napada na policajce pre godinu dana), dobio je subvenciju Nacionalne službe za zapošljavanje.
Izjava voditelja blokaderske televizije Nova S izazvala je pažnju javnosti, nakon što je u programu govorio o promeni političke i društvene atmosfere u odnosu na isti period prošle godine.
Nezapamćeni skandal odigrao se u sred bela dana, gde je blokader presreo maloletnu decu i počeo divljački da prosipa najgore uvrede na račun predsednika Aleksandra Vučića.
Totalno pomračenje uma i očaj na tajkunskoj televiziji Nova S, dok opozicioni lideri mesecima unazad brutalno vređaju naše najstarije sugrađane, nazivajući ih "zatucanima" i "izmanipulisanima", najnovija istraživanja javnog mnjenja zadala su im stravičan udarac od kog se neće oporaviti.
Sveopšti slom i totalno rasulo na blokaderskoj sceni. Dok narodu mesecima glume lažnu elitu i "finu gospodu", iza kulisa se vodi prljavi, mafijaški rat do istrebljenja.
Đilasov jurišnik sa portala Nova S, Vojislav Milovančević, doživeo je potpuni nervni slom u programu uživo jer je shvatio ono što cela Srbija i svet odavno znaju - da Evropa i te kako ceni i nagrađuje ekonomski i politički uspeh predsednika Aleksandra Vučića.
Bivši hrvatski general Ante Prkačin još jedan je u nizu koji tvrdi da je sve ono što se dešavalo u Srbiji proteklih godinu i po došlo sa strane, ali i naglašava, dajući argumente za to, da Srbija na čelu države ima dobrog čoveka.
Poznati NATO lobista i vatreni zagovornik lažne države Kosovo, Naim Leo Beširi, ponovo je pljunuo u lice celoj Srbiji i većinskom narodu! U svom najnovijem naletu autošovinizma, ovaj miljenik tajkunskih medija bukvalno je prekopirao fašističke metode i počeo javno da etiketira i vređa stotine hiljada građana Srbije koji podržavaju aktuelnu vlast, poručujući da je "sramota biti uz većinu".
Danijela Nestorović, narodna poslanica iz pokreta "Ekološki ustanak" čiji je lider Aleksandar Jovanović Ćuta, potpuno je ogolila i ponizila takozvane studente blokadere koji već mesecima maltretiraju građane.
Suočeni sa potpunim krahom na ulici, unutrašnjim ratovima i činjenicom da ih narod više ne podržava, blokaderi su počeli da gube razum i da za sopstvenu nesposobnost optužuju predsednika Aleksandra Vučića.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Antisrpski esktremisti iz regiona, dežurni odrodi iz Srbije, blokaderski ideolozi i kvazi-lideri opozicije, podržani od svojih medijskih trovačnica i ovog 11. jula podgrevaju laž o genocidu u Srebrenici.
Kijev je tokom noći pogodio novi talas balističkih raketa, a snažne eksplozije odjeknule su gradom pre nego što su se oglasile sirene za vazdušnu opasnost.
U Srbiji će danas tokom prepodnevnih sati biti pretežno sunčano vreme, a od sredine dana promenljivo oblačno. Temperature će se kretati od 10 do 34 stepena.
Posle letnjeg raspusta, od 1. septembra osnovci u Kostajniku kod Krupnja trebalo bi da sednu u klupe nove školske zgrade. I ne samo to! Imaće i salu za fizičko i sportske terene, čemu se najviše raduju.
Vest o smrto B. Latovića (24) iz Novog Pazara potresla je njegovu porodicu, prijatelje i poznanike. Njegovo telo pronađeno je u blizini graničnog prelaza Kapitan Andrejevo, na izlazu iz Bugarske prema Turskoj, a bugarski nadležni organi vode istragu o okolnostima događaja.
Miodrag Miša Nikšić ubijen je na današnji dan, 11. jula 1995. godinem, a bio je čovek koji je početkom devedesetih bio jedno od prepoznatljivih imena beogradskog podzemlja i jedan od ljudi koji su ušli u tadašnji fudbal, osnosno bio je prvi ćovek FK Zvezdara.
Pred Višim sudom u Pirotu počelo je Suđenje Srđanu M. (50) iz sela Zavidince kod Babušnice, zbog sumnje da je 14. novembra 2025. godine, oko 16 časova, hicima iz vatrenog oružja ubio komšiju Miroljuba Lepojića (69) i njegovog sina Miroslava (41), dok je teško ranio njegovog drugog sina Milovana i suprugu Stanu.
Pripadnici Vatrogasno spasilačkog bataljona Policijske uprave Zrenjanin u saradnji sa pripadnicima Dobrovoljnih vatrogasnih društava, uspeli su da lokaliziju požar na gradskoj deponiji u gradu na obalama Begeja i spreče njegovo dalje širenje.
Vest o smrti dvojice vozača kamiona iz Novog Pazara, koja je gotovo istovremeno dospela u javnost, izazvala je zabunu u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, pa su pomešani identiteti i okolnosti njihovog stradanja.
Ukrajinska protivvazdušna odbrana (PVO) tokom noćašnjeg ruskog napada nije oborila nijednu od šest balističkih raketa Iskander-M/S-400, pokazuju podaci iz jutarnjeg izveštaja ukrajinskog Ratnog vazduhoplovstva.
Oružane snage Rusije izvele su tokom noći grupni napad visokopreciznim oružjem i bespilotnim letelicama na ukrajinsku vojnu industriju u Kijevu, kao i na luke u Odesi, Černomorsku i Izmajilu, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane.
Severna Koreja usvojila je mere za istovremeno brojčano povećanje i tehnološko unapređenje svojih nuklearnih snaga, dok je lider te zemlje Kim Džong Un naredio modernizaciju vojske, vojnih baza i borbenih sistema.
Ukrajinsko ratno vazduhoplovstvo saopštilo je da je iznad istočne Ukrajine oborilo ruski višenamenski lovac Su-35, jedan od najmoćnijih aviona kojima raspolaže Rusija.
Davne 1973. svoju televizijsku premijeru je imao film Đorđa Kadijevića, "Leptirica". Mnogima je to bio prvi horor film koji su pogledali, a za neke je on jednostavno "najstrašniji film ikada".
U okviru 8. Somborskog filmskog festivala, u petak, 10. jula, u Atrijumu Gradske kuće, svečano je uručena nagrada "Ernest" za izuzetan dosadašnji i budući doprinos filmskoj umetnosti glumcu Vojislavu Brajoviću, jednom od najznačajnijih umetnika domaće kinematografije.
Na današnji dan navršava se tačno 100 godina od rođenja Pavla Vuisića, jednog od najvećih glumaca koje su srpska i jugoslovenska kinematografija ikada imale.
Hrskavi krompirići iz rerne mogu biti jednako ukusni kao oni prženi u ulju. Uz jednostavan trik u pripremi i nekoliko začina, dobićete savršen prilog sa zlatnom koricom i mekanom unutrašnjosti.
Prilikom izbora psa u starijem životnom dobu, izgled ne bi trebalo da bude presudan. Mnogo je važnije da ljubimac bude mirne naravi, privržen vlasniku i da ne zahteva previše fizičke aktivnosti ili komplikovanu negu.
Ako želite da unesete malo novine u intimne trenutke, a da pritom ne birate položaje koji zahtevaju mnogo fizičkog napora, piner poza može biti zanimljiva opcija.
Maline su jedno od omiljenih letnjih voća, ali su zbog svoje nežne strukture veoma osetljive. Najbolji način za pranje malina je nežan pristup koji će ukloniti nečistoće, a istovremeno sačuvati njihov izgled i kvalitet.
Demi Mur još jednom je dokazala da elegancija nema rok trajanja. Tokom Nedelje mode u Parizu, slavna glumica privukla je poglede smelom modnom kombinacijom.
Bivša rijaliti učesnica Sanja Grujić pohvalila se na društvenim mrežama novim osmehom nakon estetske intervencije, ali umesto lavine komplimenata usledile su loše reakcije.
Makedonac Dane Angelovski o čijoj aferi sa učesnicom "Elite" Sofijom Janićijević mesecima bruji javnost otkazao je najavljeno gostovanje na Red televiziji.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.