• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

20.07.2026

13:01

Srbi nisu njihova ciljna grupa! Profesor Antić u 2 minuta ogolio tajkunsku N1: "Zalažu se za nezavisno Kosovo i dele narod" (VIDEO)

Ata images

Vesti

Srbi nisu njihova ciljna grupa! Profesor Antić u 2 minuta ogolio tajkunsku N1: "Zalažu se za nezavisno Kosovo i dele narod" (VIDEO)

Profesor Čedomir Antić raskrinkao je antisrpski medij "N1" u samo dva minuta i tom prilikom opisao kako blokadersko glasilo funkcioniše.

Govoreći o radu ovog tajkunskog medija, Čedomir Antić je izneo tvrdnje da N1 ima, kako je rekao, "antisrpsku notu", navodeći da se kroz određene emisije i priloge stvaraju negativne slike o Srbima.

- N1 ima i tu antisrpsku notu koja je meni nerazumljiva. Na glavnom Dnevniku N1, dopisnik iz Knina je rekao da je 'Hrvatska prodisala otkad su Srbi otišli'. Oni su učinili, i tu je Zoran Ćirjaković u pravu, da su oni autošovinizam iz jedne marginalne pojave pretvorili u kulturu. Pa kod njih je onaj voditelj govorio da su Srbi devedesetih pljačkali, krali frižidere i tako dalje - jasno je poručio profesor.

Cilj ovog medija jeste dehumanizacija Srbije i Srba, kao i udar na predsednika Aleksandra Vučića.

Oni jesu antisrpski medij, oni se zalažu za nezavisno Kosovo. Vode rat sa Srbima Crne Gore, vode rat sa Srbima iz Bosne i Hercegovine. Evo posledica, između ostalog, sad i jedna podela koja se stvara veštački među Srbima u Crnoj Gori, koja nije potrebna uopšte u ovom trenutku - kazao je profesor Antić.

Na snimku u nastavku pogledajte celu izjavu profesora, koji je u dva minuta ogolio blokadersko glasilo N1:

Podsetimo, i dok večiti protestanti pokušavaju da ubede javnost kako iza njihovih uličnih blokada i suludih zahteva stoji nekakav "studentski pokret", istina je konačno isplivala na videlo, i to iz usta uglednog profesora Filozofskog fakulteta Čedomira Antića.

Više o tome pročitajte u POSEBNOJ VESTI.

BONUS VIDEO


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Užas! Žena iz Srbije silovana u Skoplju
Region

Užas! Žena iz Srbije silovana u Skoplju

Policija u Skoplju podnela je krivične prijave protiv dvojice muškaraca iz tog makedonskog grada koji se sumnjiče da su silovali ženu iz Srbije (32) koja živi u Skoplju, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.

21.07.2026

11:13

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set