• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

02.04.2015

12:52

PALMA: Dosta više o Šešelju, ajmo malo o Gotovini!

Vesti

PALMA: Dosta više o Šešelju, ajmo malo o Gotovini!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
vla

pre 11 godina

za hrvatske politicare srbi nisu ljudi oni su samo komadi zato se i ponasaju tako, zlocinci poput gotovine i ostalih su za hrvatske (ujke) politicare heroji.

Dragomir

pre 11 godina

Да Србија има на власти неколико њих попут србина из Србије попут Марковића из Јагодине било би живота!Овако трпимо иживљавање црногорског и босанског лобија?Због њих деценијама испаштамо!Деценијама због тога што ми сри из Србије све то кукавички трпимо?Босански србин Шешељ нам је нанео страховите штете а наш човек га је извукао са робије коју је служио у Босни због свог поганог језика!Прекодрински србин Вучић је смањио пензије?Некаквим ,,Београдо на обали,, уклања путнички железнички саобраћај и историјску железничку станицу претвара у коцкарницу!

stanko

pre 11 godina

Ja sam SRBIN i sramota je sto samo cutimo i gledamo kako nas Hrvati pljuju , hvala Palmi sto ima junacko SRCE pa sme da im odgovori, a nasi politicari cute ko ribe, kao da im je macka odgrizla jezik , pa ODGOVORITE im jedanputa MUSKI nisu oni bogom dani da ih trpimo po svaku cenu !!!

caca

pre 11 godina

Ja postujemmPOMIRLJIVU POLITIKU,DOSTA NAM JE NEVOLJA,,ali da HRVATI KAO VRHOVNI PRESTAVNICI stalno vire u nasu SOBU,,dosta,dosta,dosta vise,,cim im ne ideHVATAJU SE NAS,IDIOTI,pa to cine vekovima,,pustite nas viseeeee,daj da se slazemo,dolazi kraj sveta ovakvim ludackim vodjenjem celog sveta,,zivim van,stvarno je nesto u vazduhuu,a ostalo: BRAVOOOO PALMA ZIVEOOOO SRBINEEEE,,

nemilosrdni

pre 11 godina

gospodine Palma, umesto gluposti koje predlazete, ja Vam predlazem da za male pare kupite "muzicku citanku" za 3. osnovne skole i dobro proucite godine rodjenja Vama "dobro" poznatih "muzicara". ko zna mozda Vam to jednom i zatreba

asid

pre 11 godina

Dosta više Šešelja, dajte malo Mocarta dok ne stigne Ceca!

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika