Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
mire
pre 9 godina
Daj boze .\n
Ljubo
pre 9 godina
Licno ni ovaj posao sa Kinezima ,mi ne smeta ,a vama ?!..........….........................
Pik
pre 9 godina
Bravo vucicu samo tako nastavi
Željko
pre 9 godina
Ијаооо курјацииии шшубруууммм шшшубруууммм...n
Panta
pre 9 godina
Šta mlatiš praznu slamu!? Ili piši, ili briši!!!
Nepismen
pre 9 godina
Slazem se sa tvojim komentarem. Stalibi rekli Amerikanci na tvoj komentar?
sergej
pre 9 godina
Samo da se realizuje !
ako ima pameti
pre 9 godina
Mislim da je ovo idealna prilika za razvoj nase vojne industrije,ali i pokretanje proizvodnje u Priboju samo sa mnogo ozbiljnijim karoserijama.I jos jedna stvar mnogo bitnija od te je vracanje obaveznog sluzenja vojnog roka od godinu dana.Iz vise razloga medju kojima je i taj da se omladina posle srednje skole odvoji od droge,alhohola,kriminala...A i u krajnjem slucaju mora musko da nauci sta je puska i sta je disciplina.
zile
pre 9 godina
Da se odvoje od alkohola, droge i lgbt ali mora da se disciplina popravi za 1000 posto i nema kuci svakim 15 dana i posete svaki dan i u grad svakog vikenda. Tri meseca stogog rezima obuke a posle postepeno popustanje. E onda bih bila vojska. A dai bez mobilnih.
srbenda iz backe topole
pre 9 godina
Falim te BOZE ..Samo da bude istina i uspesan dogovor !!
Moje cutanje skupo kosta
pre 9 godina
Rusi i Kinezi su nas spas.
KoleM
pre 9 godina
Vidi sa da nikad nisi radio sa Rusima i Kinezima. Ja jesam.
Sargarepac
pre 9 godina
Do sad sam i sumnjao u Vucica i nisam, ali vec sad vise ne sumnjam. Ovaj zna sta radi! Jednostavno posle toliko godina laznih i losih politicara narod ne moze da veruje da ovaj nesto i radi. Ovakve planovekao da mu je licno Putin dao a jos teze je realizovati ovo sto njemu ustvari uspeva. Masa ljudi ne shvata koliko ovo dobrim putem ide!\n
Marcco
pre 9 godina
Jeste... ali se sve završi na priči za malu decu jer ispod Vučića nema ljudskog kapaciteta da se operativno završi ugovoreno
DUSAN
pre 9 godina
U kako bi to dobro bilo.Pa ko bi to odbio.
Lovac
pre 9 godina
DA.!!!
Dragan
pre 9 godina
To je ponuda koja se ne odbija.
nislija
pre 9 godina
Pre vucica su ojadili drzavu vucic bar pokusava da pokrene nesto. Ljudi ne shvataju da ne mozemo odmah da procvetamo ali vidimo da uz vucica ide nabolje i da hoce da napravi nesto. Ajde da budemo uz njega jer ko ce drugi da radi ovo. Ajmo polako ali sigurno. Iz pouzdanih izvora znam da karic hoce da zaposli oko 20.000 ljudi za pocetak. A hoce sigurno. I njega nisu vratili dzabe. Ovo sve ide u pozitivu. Budimo uz njih. Nema druge. Pozdrav
Misirac
pre 9 godina
To bi bila velika sansa Srbije. Nemojte vise molimo vas da pitate lakrdijaskog laznog eksperta Orhana za ozbiljne a posebno naucne teme ! \n
Peca
pre 9 godina
Sa ovim investicijama nama Evropa i ne treva oni trebaju nas . Ali pod našim uslovima a ne Americkim .
Draža
pre 9 godina
Gde su sad Srpski neprijatelji da prokomentarisu,ili im nije zanimljiva tema.Ha,ha,haaa
Pravda
pre 9 godina
Bravo samo da je ovo tacno jer ako hocemo da budemo neutralni moramo biti vojno jaki i ekonomski... Vec ako nam se nudi ovo od Kineza sto se nesme odbiti i Rusi nam ponude remont Hilihoptera onda komotno mozemo biti sigurni da nas niko nece napasti lako i bicemo postovani svugde u svetu....
Feniks1
pre 9 godina
Kad se ne moze na posten nacin steci, druga opcija je oteti tudje . Bas me zanima koji tajkun ce to prisvojiti za 1 euro jednog dana . U kojem god je pravcu ispalite , leti u inostranstvo . Prorocanstvo kaze da ce samo Srbija ostati citava , pa cemu oruzje ? Pametnije je kupovati hranu i zalihe i graditi kuce imigrantima . Lako postanu nervozni .
Buuu
pre 9 godina
Svasta si ti ovde nadrobio a ni sam ne znas sta si hteo da kazes. Ne znam o kakvom otimanju pricas. Kineske delegacije su prosle godine bile u Srbiji, potpisani su i neki ugovori sa kompanijom koja prozivodi ove raketne sisteme. Najverovatnije ce deo proizvodnje biti premesten u Srbiju. A to znaci nova radna mesta + odlicna prilika da se naoruzamo sistemima koje u ovom momentu ne bi mogli da nabavimo i da imamo pare, jer bi nam iz EU popovali zbog toga. Ovako lepo, pustis Kineze da investiraju, dobijes nova radna mesta, usput se malo i naoruzas i vuk sit i ovce na broju.
nislija
pre 9 godina
To je to. Ide se u pravom smeru.
slobo
pre 9 godina
e ovo bi bio potez nase vlade vredan postovanja
surovi
pre 9 godina
Čim se o ovome piše znači da je ..... pred potpisivanjem !!! Ako ne i potpisano. Samo napred !!!
Lepo
pre 9 godina
Wau, domet 280KM. Zna li neko koliko ima vazdušno od Srema do Zagreba?
ajd oladite bre
pre 9 godina
tooo sve imamo samo nam fali jos oruzija..bolje cemo da se kidamo sa vec kim nam narede da treba
Milos
pre 9 godina
Ma naci ce se tu medju nama Srbima neki "Tadic" koji ce od Kineza da zatrazi da tu fabriku i rakete prave napr u Tuzli ili Zadru (jer bi to bilo i po ukusu nasih zapadnih partnera). Da se kladimo?
Ile
pre 9 godina
A ko nam napade premijera u Bosni? :)
BOSANAC
pre 9 godina
srpska propaganda i ništa više. samo se nadajte
Vladimir
pre 9 godina
Ove sisteme prozivodi kineska kompanija ALIT, otidji na njihov sajt pa pogledaj sta sve prozivode. Kad ispregledas sve to, onda lepo otidji na sajt ministarstva odbrane Republike Srbije i potrazi vest iz avgusta prosle godine pa se uveri da je sporazum o saradnji izmedju ministarstva odbrane R. Srbije i direktora kompanije ALIT potpisan jos prosle godine.
Vladimir
pre 9 godina
Sredinom prošlog veka, u vreme blokovske podele koju je nametnu Hladni rat izmedju velikih sila, Albanija je odlučila da je njihov najbolji izbor bliska povezanost sa Kinom, kako bi na taj način sebi obezbedili "neutralnost", i izbegli posledice blokovske opredeljenosti... A onda su se, početkom XXI veka, probudili u XVIII veku i shvatili da ostatak sveta odavno ne živi u plemenima i kolibama... Ako smo se i sami uverili u kojoj meri su brutalni sadašnji Imperijalisti, ne bi trebalo proveravati kakvi će, po tom pitanju, biti i budući... Ko god ima nedoumicu o tome, taj ne poznaje istoriju i kulturu onoga sa kim "u krevet leže"...
Dusan
pre 9 godina
E je...a sad ce croati prodati eskadrilu pa traziti da kupe nesto protiv-raketno.Mogu one rakete protiv-gradne.Jedini problem je sto im tu "eskadrilu" niko nebi uzeo ni dzabe da daju.E jada njiovog kuku majko.A jos Trampu nepada napamet da ih brani.Duzni i natou i Bogu i vragu.
Miloš
pre 9 godina
Meni bi se više sviđale one sa dometom od 2,000 do 4.000 km