• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. Jovanović - M. Dobromirović

17.05.2017

21:17

DODIKA ŠTO PRE UNIŠTITI I UHAPSITI: Zapad ruši Republiku Srpsku tajnom akcijom "POSLEDNJA ŠANSA"!

Vesti

DODIKA ŠTO PRE UNIŠTITI I UHAPSITI: Zapad ruši Republiku Srpsku tajnom akcijom "POSLEDNJA ŠANSA"!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
sinisa

pre 9 godina

Sto pre rusku bazu napraviti u REPUBLICI SRPSKOJ i pustiti RUSE da rade svoj posao i spase R.SRPSKU od zlotvora i sotona.....

Nemam pojma

pre 9 godina

Blize se izbori suplje jer je zapad je i napravio nema od ukidanja nista.

grof01

pre 9 godina

Mislim da je to nemoguće.BiH je već odavno NATO baza,a ovi što pričaju o rusima i bazama ili nemaju pojma ili pričaju o vlastitim željama.Čak i da BiH već nije de fakto u NATO,da bi ruski vojnici uopšte mogli da kroče na teritoriju BiH potrebna je dozvola predsjedništva BiH(a ne entiteta)a takvo nešto je nemoguće cjeneći činjenicu da u predsjeništvi sjede i bošnjak i hrvat!Takodje u BiH egzistira tzv.mirovna misija ALTEA koje je pravim nazivom NATO misija.U BIH imate takodje komandu NATOa za ovaj dio evrope,Oružane snage BIH su pod NATO komandom i td i td...Prema tome,ne pište gluposti.

vev

pre 9 godina

RS je entitet-odvojeni deo tako da Dodik moze ladno da proglasi nezavisnu drzavu RS. Tacno se znaju granice entiteta,a tada bi to postala drzavna granica!A takodje Dodik ina dobru zaledjinu, tesko da ce ista uspeti, on ima velikog i istinskog prijatelja, naci ce nacin da ovim luciferima smrsi konce. Dzihadisti u BiH imaju svoju teritoriju, raj na zemllji koji su dobili od Izetbegovica, to NATO-U ne smeta!!! A centar za ovaj deo im je tu u BiH. I sta to znaci, SAD se kao bori protiv njih u Siriji i Iraku, a u BiH zive normalno,zajedno, kako to da nije bilo odmazde na NATO od njih zbog napada na njihove saborce u Siriji???I kako se u BiH NATO ne bori protiv dzihadista, tu im ne smetaju, sta???? Ko razume shvatice! A UK i MI6, smo mi mnogo puta okusili, od 1941 i pobune protiv sporazuma princa Pavla, koji je zeleo da sacuva narod.E oni su digli narod i zato nas sada ima 6.000.000. umesto sezdeset, izginu nam sva mladost! Sad nisu uspeli da nas izazovu pravljenjem trase za emigrante kriz Srbiju. Hvala Bogu i nasem novom Predsedniku, da je pustio da mirno prodju najveci broj inace je to mogao biti okidac kao 1941. U RS oni mogu trenutno da malo naprave razdor, ali kada pokusaju nesto, ni su svi kao jedan, dzabe se oni muce, nece biti vise Jasenovca, nece dozvoliti da se istotrija ponovi.

Milos

pre 9 godina

Nismo ni mi dali kaubojcima dozvolu da na kosovu prave bondstil pa ipak ... ;)

Maxmen

pre 9 godina

Mogu oni srusiti Dodika. A mogu li oni iz opozicije RS posle rusenja Dodika mirno spavati. A mogu li njihove porodice biti sigurne. Nek se zamisle. Ima dosta budala u BiH.

xx

pre 9 godina

a najvise ima onih kojima je dosta prezivljavanja 2 decenije da bi se kriminalci i fukare balkana bogatili...tih je najvise , a i nepravilno su rasporedjeni , mogu se ocekivati sa svake strane....a nemaju ni za telefon da kupe tako da ih je nemoguce registrovati.....jedino sto imaju je ogromna zelja da se napiju krvi svojim krvnicima a nasim ''politicarima'' i ''vodjama stranki''......

Mig29

pre 9 godina

"Додик са идејама о референдуму о сецесији РС неће наићи на одобравање у Београду" у потпису Дорис Пак. Па ко пита Београд, ако је Београд маћеха Српској нека се Срби обрате мајци Русији и крај приче! Пуна подршка Додику, само гурај царе.

Nenad

pre 9 godina

Mile Ronhil je bitan britancima kao i mi vanzemaljcima

Zivko

pre 9 godina

Za Dodika je Tadic i njedova SDS u Banja Luci pokretaci i saradnici M16 i drugih stranih i domacih tajkuna bili i ostali najveci neprijatelji,a Dodik to zna i on ce se izboriti za RS i sacuvace Srbe i sve koji zive na teritoriji RS bez obzira na nacionalnu i versku pripadnost.Bravo Dodik.

sotir

pre 9 godina

Srpska ranjena, Srbija ranjena, Makedonija ranjena, Crna Gora ranjena dosta je braco trpiti nepravdu

nikolalondon

pre 9 godina

Eto kakvi smo mi Srbi. Hrvatska propada vise nego i jedna od bivsih republika zahvaljujuci tome najvise Tudjmanu. Ali u njega ne diraju, niko ni da pisne .

Ekv

pre 9 godina

Penzije i place duplo ako i ne viise od Srbiji i PiH ,poredim place istih radni mjesta,a kad oni propadaju gdje smo mi sa standardom. Provjeri negdje vidjeces .

Saša

pre 9 godina

Ali su i cijene mnogo veće nego u BiH ili Srbiji. Ali propasti neće niko iako nikome nije lako.

Ekv

pre 9 godina

Hrana je tu negdje ima izbora, samo cigare su preskupe u Hr , gorivo je tu negdje u PiH naj jeftinije.

Borac rs

pre 9 godina

ŠTO PRIJE ODE TO JE BOLJE ZA R SRPSKU I SRBIJU A POGOTOVO ZA VUCICA JER MU JE ON KAMEN OKO VRATA

Hari

pre 9 godina

Kad galijasevic najveci strucnjak na balkanu kaze da ce se to desit onda je to istina .svake godine kad god je neko godisnje doba ruse dodika i rs .RS je ustavna i dejtonska kategorija i a ustav se mjenja dvotrecinskom vecinom u parlamentu i dogovorom tri naroda a obican narod je siromasan.

Pravi komentar

pre 9 godina

U rep. Srpsku ne smije niko da dira to se zna,zna se sta je ovde rep. Srpska -prevaga nesirenju islamstva . Isisa i ostalog ,podrzaće nas hrvati pre od svih kad dodje per na sest...

micko

pre 9 godina

Spalio se on sam u skupštini nakon fijaska povodom glasanja o prodaji rudnika u Ljubiji.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar
Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar

U okviru akcije Armagedon uhapšeno je šest osoba zbog sumnje u krivično delo Prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju. Oni se sumnjiče da su se na društvenim mrežama i aplikacijama predstavljali kao devojčice i na taj način pribavljali fotografije dece koje su kasnije eksploatisali.

22.06.2026

11:27