• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

04.12.2017

12:51

FRANCUSKI HUMANITARAC NA METI AMERIČKIH PLAĆENIKA! CIA TV N1 napala prijatelja Srba!

Vesti

FRANCUSKI HUMANITARAC NA METI AMERIČKIH PLAĆENIKA! CIA TV N1 napala prijatelja Srba!

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
vlada

pre 8 godina

Oni i ne znaju šta ta reč "humanost" znači, a ako i znaju - gadi im se! To si i mogao očekivati od tako destruktivne TV N1! Hvala Ti Gujon za sve!

mica

pre 8 godina

Psi su se okomili na coveka dobrotvora i velikog Srbina. Sramota je mala rec za to. Arno! Hvala ti sto cinis dobra za nas a i tvoj narod. Ovih, sto te saplicu je malo, toliko da su beznacajni. Mi, obici ljudi, patriote, i oni kojima je Srbija u srcu a ne u dzepu, kojeg pune oni sto nam zele zlo, branit ce mo te, svatko prema svojim mogucnostima.

Nebojša

pre 8 godina

Арно немерљива је ваша хуманост за Србе, пуно поштовање и наклон.

Borivoje

pre 7 godina

Nemoj neko da pipne Gujona i to važi za sve u ovoj zemlji.Jel jasno,pa makar ko bio i sa kakvim interesima.Čovek dao srce Srbiji a neko bi da ga blati,E,GOSPODO NEĆE MOĆI,NEMOJ MOTKA DA RADI,JEL JASNO.Da ne objašnjavmo baš nas briga koju poziciju branite ali Gujona ko pipne jebo je čvorka a zabole nas ko stoji iza tih napadača.Ovaj moj stav je sigurno stav velike velike većine u Srbiji.I da se razumemo niti sam bot niti antibot,već normalan Srbin kome su lopuže svih vrsta dosadile a i dosadilo mi je već da gledam nepravde svih vrsta...Zbog humanitarca takvog formata ima da srušimo sve televizije u Srbiji.čik ga opet pipnite.Arno Gujon samo napred imaš najveću podršku svih normalnih Srba koji nisu politički opterećeni.

Goran

pre 6 godina

Gospodine Gujon najiskrenije hvala za vaš rad i zalaganje na Kosmetu. Ostajte na putu istine od nje još niko nije pobegao. Hvala vam i nek vas Bog uvek čuva.

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika