• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

29.03.2018

09:46

IZBEGAVAJTE KOSOVO - MOGUĆI NAPADI! Ambasada SAD upozorila Amerikance!

Vesti

IZBEGAVAJTE KOSOVO - MOGUĆI NAPADI! Ambasada SAD upozorila Amerikance!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Slobodan Djukic

pre 8 godina

A ko su teroristi.Sto ne objasne kad vec znaju.

Lala iz Banata

pre 8 godina

Траба Вас нападати у целом свету...Свуда...у свако време и на сваком месту...јер сте СВЕТСКО ЗЛО....Јер сте земља АНТИХРИСТА ....Држава умоболних и себичних ... Фашисти који желе само СЕБИ....што више имовине и богатства...Само себи ....и за свој интерес...Само да владате и пљачкате - то Вам је мото и политика...Уништавати друге, да би напунили " своју гузицу дебелу америчку"... Ви више нисте земља демократије или културе....Ви сте земља фашизма и зла...Земља и систем за .... - уништење...!!

VRANA VRANI OCI NE VADI

pre 8 godina

Sto plase svoje gradjane amerikanci. Ima kosovska vlast mocnu policiju koju su oni obucavali.Naj gore sto moze da im se desi da ostanu bez sata na ruci jer u tome su siptari maheri.

Maja

pre 8 godina

Znaju šta su okopilili,mogu i da spreče, samo,sve teče po njihovom planu i organizaciji.Amerika naoružala do zuba bandu učk,obučila teroriste,teroristi dali Amerikancima milione (zaradili u žutoj kući i narko poslovima),Evropa dala vojnu podršku Eulex,udri po Srbiji.

Rista

pre 8 godina

Američkim OLOŠIMA je najbolje da samo ćute jer su mnogo pametniji kad ćute. OLOŠI zar spremate opet neko markale na kosovu da bi samo optužili srbe da su krivi, providni ste više.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar
Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar

U okviru akcije Armagedon uhapšeno je šest osoba zbog sumnje u krivično delo Prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju. Oni se sumnjiče da su se na društvenim mrežama i aplikacijama predstavljali kao devojčice i na taj način pribavljali fotografije dece koje su kasnije eksploatisali.

22.06.2026

11:27