Ekskluziva! Pogledajte šta radi Aleksandar Radić nakon pretresa njegovog stana - Vučićević otkrio šokantne detalje (VIDEO)
Aleksandra Radića, čoveka koji širi paniku i laži o zvučnom topu u tajkunskim medijima, uhvatila je ekipa Informera koja svakoga dana radi na emisiji "Na merama".
24.06.2026
18:46
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lokica74
pre 8 godina
Srbija je u sigurnim rukama!
pop
pre 8 godina
Samo neka je sacuva celu.
Lokica74
pre 8 godina
AV predstavlja Srbiju najkvalitetnije u svetu!
dasa
pre 8 godina
Ko bi bolje od njega branio Srbiju.
tina
pre 8 godina
Ocekujemo pozitivne rezultate ovog samita.
Kraljica
pre 8 godina
Od velikog znacaja za nasu zemlju je sto ucestvujemo na Samitu.
Sale
pre 8 godina
Želim svu sreću i hrabrost ponosnom predstavniku Srbije na Samitu.
Branko
pre 8 godina
Da ne verujemo u neki pomak ne bi tamo ni bili.
Mita
pre 8 godina
Imamo najboljeg predstavnika.
fata
pre 8 godina
Naš najbolji vođa
Luka
pre 8 godina
Važno je da Srbija učestvuje na ovom Samitu.
Dragica
pre 8 godina
Vucic se bori maksimalno za interese Srbije,to znaju gradjani Srbije ali znaju i lideri svih zemalja.
Mika
pre 8 godina
Prilika za obe strane da potvrde kako evropska perspektiva ostaje geostrateški izbor Zapadnog Balkana
ana
pre 8 godina
Vazan sastanak!
Buha
pre 8 godina
Za Srbiju veoma važan samit, nadamo se da će predsednik doći sa lepim vestima.
Masa
pre 8 godina
Ocigledno je da Vucic uziva veliko postovanje zvanicnog politickog svetskog vrha.To je rezultat dobrih ideja, upornosti i uspesne politike koju vodi.
nikola
pre 8 godina
Važno itekako za nas, verujem Vučiću.
zlatko
pre 8 godina
Perspektiva je za sve, ništa nije nemoguće.
Miki
pre 8 godina
Veliko im hvala na ukazanoj casti nasoj zemlji!
Djina
pre 8 godina
Vucic u pravom svetlu predstavlja nasu zemlju!
Dača
pre 8 godina
Ово је сјајно место за јачање билатералних односа у региону.
Tea
pre 8 godina
Srecno svima na samitu danas!
robinhude84
pre 8 godina
Velika cast i za Srbiju da Vucic prvi otvori Samit!
Ljubo
pre 8 godina
Ne ocekujem mnogo ,skoro nista od ovog skupa ,koji mi vise lici ,bas onako kako novi poredak zahteva ,...nema imena drzava ,imena naroda ( nacija) ,obelezja drzavnicka nacionalna ,sramno i jadno ,samo pogledati profil mnogih ucesnika i sve ti je jasno.Svet su pretvorili u globalnu Palestinu.
Svetlana
pre 8 godina
Samit koji je odrzan u Sofiji je bio od velikog znacaja i koristi za Srbiju.Predsednik Vucic je prestavio nasu zemlju na najbolji moguci nacin i dao je sve od sebe da razgovara sa svim prisutnim predstavnicima evropskih drzava, a posebno vazan razgovor je bio sa Angelom Merkel..
daca
pre 8 godina
Srbija se uvek zalagala za mir i stabilnost u regionu.
Lala iz Banata
pre 8 godina
Сви који су признали Косово као независно, признали су ТЕРОРИЗАМ као легитиман облик политике...!! Седети за столом са ратним ЗЛОЧИНЦЕМ који је наживо вадио органе српским заробљеницима ради продаје богатој клијентели из САД-е и Европе, је највећа СРАМОТА за Европу, свет и Балкан...!! СРАМОТА...! СРАМОТА...! СРАМОТА...!! СРАМОТА.
eva
pre 8 godina
Sada prdstoji da se dogovori o stabilnosti primene u praksi.
baki
pre 8 godina
samo napred predsednice.
Alhemičar
pre 8 godina
Kosovo i treba da bude označeno fus notom jer nisu država niti će ikada biti.
Ur Nino sar Serbule
pre 8 godina
Srbija želi u evropsku porodicu narpda ali sa poštovanjem našeg suvereniteta i integriteta.
Una
pre 8 godina
EU sada racuna mnogo na Srbiju jer je postala jaka i stabilna na svim poljima.
Petar
pre 8 godina
Izabrali smo pravog coveka da nas izvede iz krize.
dragan
pre 8 godina
Kosovo nije država.
dragan
pre 8 godina
Vučić se lavovski bori za Srbiju.
mima
pre 8 godina
Predsednik Vucic predstavlja Srbiju najbolje I najcasnije sto moze.
milica
pre 8 godina
Predsednik Srbije nas prestavlja najbolje
srki
pre 8 godina
Maksimalno se predsednik bori za našu zemlju
MISA
pre 8 godina
DOBRO JE STO SRBIJA IMA COVEKA POPUT ALEKSANDRA VUCICA,ZAISTA SE BRINE ZA NASU ZEMLJU.
mile
pre 8 godina
Председник Вучић са целим тимом из канцеларије за КИМ даноноћно раде на решавању питања ЗСО мирним путем.
maki
pre 8 godina
Samit u Sofiji je ispunio nasa ocekivanja. Vucic je maksimalno iskoristio prisustvo velikog broja lidera EU, za odrzavanje bilateralnih susreta.
Lola
pre 8 godina
Kosovo se uopste nepotrebno i naslo na tom samitu i u Sofijskoj deklaraciji.
Milan
pre 8 godina
Aleksandar Vučić se i na samitu borio za Kosmet!
Milana
pre 8 godina
Neka je Kosovo obeleženo fusnotom u deklaraciji, i ta deklaracija nama ide u prilog!
robinhude84
pre 8 godina
Predsednik se potrudio da nas predstavi u sto boljem svetlu!
robinhude84
pre 8 godina
Vucic je zasigurno osvetlao obraz Srbiji!
Zoran
pre 8 godina
Ko bi bolje od predsednika Vucica branio stavove Srbije.
Ivana
pre 8 godina
Nema sumnje da ce nas Vucic predstaviti u najboljem svetlu.