Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
mina
pre 8 godina
Srbija je vojno sve jača i jača
lovac Joca
pre 8 godina
Mozda ce tada zapadna Evropa poceti ozbiljnije da nas shvata.
mene je strah
pre 8 godina
a šta ako nas napadnu pre nego sto sve to oružje stigne u Srbiju? imamo sreće da nas već danas nisu napali
jana
pre 8 godina
Sve smo bezbedniji i zaštićeniji
jana
pre 8 godina
Sve smo bezbedniji i zaštićeniji
Ilija gromovnik
pre 8 godina
To je zaista dobro,ali ako stignu 202? bojim se da se ne zakasni,a kako se ovde u regionu kuva Bogami itekako će nam trebati.
horvat
pre 8 godina
To bi zaista bilo lepo.
Vlada
pre 8 godina
To je taj bratski odnos. Sve smo jači uz naše prijatelje.
ana
pre 8 godina
Imamo zaista odlicno opremljenu vojsku.
anamarija
pre 8 godina
Opremljenost nase vojske bice na veoma visokom nivou.
Dejan
pre 8 godina
Sto opremljenija vojska to sigurnija Srbija!
Katarina
pre 8 godina
Rusija nas ocekivano podrzava i zalaze se zajedno sa Azerbejdzanom za osposobljavanje nase vojske i obezbedjivanje Srbije i njenog naroda.
kristinad
pre 8 godina
Hvala Azerbejdzanu, sto zeli da pomogne Srbiji i unapredi nasu vojsku.
Maja
pre 8 godina
Nasa vojska ce biti odlicno opremljenja.
boki
pre 8 godina
У последњих пар месеци Србија је обновила војно материјална техничка средства, што није урађено у протеклих пар деценија.
lena8
pre 8 godina
Srbija je sve bezbednija i vojno jača.
alexander
pre 8 godina
BRAWO-SAMO NAPRED PUN GAS/MOZE I JOSH NESTO.....ONAKO DA IMAMO....AKO DODJU "GOSTI"...DA DOCHEKAMO.....LEPO ....DA SE NEBRUKAMO....
sale
pre 8 godina
Jačanje vojske je prioritet, predsednik Vučić radi odličan posao za Srbiju.
Petar Pan123
pre 8 godina
Mozda ce tada zapadna Evropa poceti ozbiljnije da nas shvata.
Bin
pre 8 godina
Srbija je svakim danom sve jaca.
Mirjana
pre 8 godina
A znamo da ce Rusija da dozvoli da dobijemo novi sistem odbrane, buk. Zaista smo sada vojno jaki kao nikada pre. Kada nam dodju ssvi MIG-vi i sistemi odbrane niko nam nece smeti nista, ni da povisi glas na nas.
robinhude84
pre 8 godina
Srbija sve vise ulaze u vojsku!
robinhude84
pre 8 godina
Sve vise se ulaze u razvijanje i jacanje vojske!
mirko
pre 8 godina
Ulaze se u modernizaciju vojske, jaka vojska, jaka drzava.
Biljana
pre 8 godina
Srbija postaje vojno jaka.
slađa
pre 8 godina
Ako se predsednici dogovore sa Moskvom, Vojska Srbije bi bila srećna da dobije i ovaj sistem od Azerbejdžana. U svakom slučaju, ova ponuda je pre svega dobronameran, prijateljski gest i treba biti zahvalan predsedniku Alijevu.
Drago
pre 8 godina
Sve je to lepo, ali od svega toga jos nismo dobili nista.
Milos
pre 8 godina
Ovaj je Buk odlican,moze obarati cak I putnicke avioni
Nena
pre 8 godina
Srpska vojska će biti nikad jača!
Milan
pre 8 godina
Kad dobijemo novi "buk" ne može nam niko ništa!
Dragan
pre 8 godina
Prica za malu decu. Ne mozemo mi to kupiti jer nam to ameri i njemci nece dozvoliti. Njih se pita.
nikola
pre 8 godina
Samo jacajte vojsku i time dobijamo jacu i sigrniju drzavu!
Zeki
pre 8 godina
Vazno je da znamo da su uz nas mnogi i da zele saradnju bez ucene.
Zora
pre 8 godina
Verujem da nece biti problema oko ustupanja ovog "Buk-a".
doki
pre 8 godina
Zemlja u svakom segmentu mora biti obezbedjena, kako umnom, tako i vojnom snagom.
Nikola
pre 8 godina
M1 je vec previse star
Niki
pre 8 godina
Srbija svakog dana ide koracima napred.
Danka
pre 8 godina
Kroz vojsku se jaca i drzava, koliko je jaka vojska toliko je jaka i drzava.
Danka
pre 8 godina
Kroz vojsku se jaca i drzava, koliko je jaka vojska toliko je jaka i drzava.
Mira
pre 8 godina
Nista nije lose imati. Mi hocemo mir, ali nikad se ne zna sta neprijatleji smisljaju.
Vns
pre 8 godina
A koliko to kosta?
Felix
pre 8 godina
6 god.kupujemo PVO i od s-300 na kraju buk-1?
Nemanja
pre 8 godina
Aha, a onda je mrmot zavio cokoladu....
zoran
pre 8 godina
S-300
SARA
pre 8 godina
PORED B6KA TREBA NAM RUSIJA. DOKLE SA CEKANJEM. AKO SIPTARI NAPADNU SEVER 8NDA NAM JE KASNO DA RUSI DODJU. SADA JE VREME A NE 5 DO 12.
Bobo
pre 7 godina
Ali buk m1 moze da se modernizuje u Belorusiji u MB verziju ili u Rusiji u M2