Šta se to upravo desilo u centru Beograda?! Demonstranti stigli ispred Predsedništva, a onda se pojavio Vučić (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je pred demonstrante koji su došli ispred Predsedništva Srbije da protestuju i razgovarao sa njima.
24.06.2026
11:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
janko
pre 8 godina
Trosi tudje pare...
Jelisaveta
pre 8 godina
Ma nije se bahatio, Sundjer Bob je isao da vidi kako se u Hong Kongu prave pljeskavice.
kornjacarade
pre 8 godina
LAKO SE BAHATITI SA PARAMA KOJE NIJE ZARADIO
Una
pre 8 godina
Kakav prevarant i muljator je ovaj Jeremic, stvarno je dno dna.
Ženja
pre 8 godina
Naravno, sa tuđim prarama je lako biti rasipnik.
Spasenija
pre 8 godina
Ima se može se.
misko
pre 8 godina
Ovo sve govori o Jeremicu...
Sanja
pre 8 godina
To i lici na Jeremica! Odakle mu novac ako ne od kriminala!?
Filipovic
pre 8 godina
Ne mora da se vraća u Srbiju
Jovan
pre 8 godina
Zreo je za mardelj i to na duze vreme.
MIKI
pre 8 godina
Ijuuu pa da li je moguce, Jeremic da se bahati, pa to je neverovatno, to uopste ne lici na njega, šalim se naravno, Suđer Bob je poznat po tome.
Bojan
pre 8 godina
I bahaćenju dođe kraj.
hana
pre 8 godina
Pa nije ni cudo sto ima para, nafatirao se i za praunucice
Petar
pre 8 godina
Lako se on bahatio kad je to radio na teret naroda.
Nikola
pre 8 godina
Samo što dalje od vlasti i bilo koje funkcije u našoj Srbiji.
Vesnik
pre 8 godina
Jeremić gleda samo lične interese.
Vesnik
pre 8 godina
Navikao čovek na lagodan život.
GajbexG
pre 8 godina
Navikao covek da se bahati ali iskljucivo na tudji racun.
GajbexG
pre 8 godina
Kako se samo slatko smejao dok se bahatio i uzivao ali mi se cini da je doslo vreme za naplatu...
Felix
pre 8 godina
Dobro je da o tome postoje dokazi na netu. Jer da ste pitali Jeremića on bi odgovorio da nikad nije bio u Hong Kongu.
mile
pre 8 godina
Jermicu kazi narodu ko placa tvoje bahacenje i kakvim parama,treba da se stidis.
darko
pre 8 godina
Doci ce i Jeremicu kraj,cim pocne neko da kopa i trazi obrazlozenje za tolike pare.
Maja
pre 8 godina
Pa sto da se ne bahati?Ima se , moze se!
Kaja
pre 8 godina
Sramota. Zato smo tu gde jesmo. SNSu će trebati još mnogo godina da pokrije sva "brljanja" bivše vlasti.
Bane
pre 8 godina
Voli covek da se provodi!Samo ne sanja da ce otkriven biti.Nemojmo mu zameriti!
Stanija
pre 8 godina
Eto i dokaza..sta ce sada Jeremic da izmisli? Lazov!
Maja
pre 8 godina
S kim si takav si! Kakvi su ti prijatelji takav si i ti! Pitanje je vremena kada će izaći na videlo šta je sve Jeremić radio.
Dejan
pre 8 godina
Bahati Jeremic! Svakog dana po neki skandal. Strasno i sramno.
Cica
pre 8 godina
Najsramnije je sto prew svega konstantno kuka kako je i Srbiji lose,baca koske i zamera svaku pokret i udisaj Vučiću,a javno se hvali koliko je ukrao i koliko mu se moze.
Boka
pre 8 godina
E pa sad ce malo manje da troskara neko vreme.
peraciganin
pre 8 godina
Treba da se preduzmu mere protiv Jeremica ,doklen ce vise da se sepuri.
Emili
pre 8 godina
Od Jeremića ništa drugo i nije bilo za očekivanje.
sveti Ilija
pre 8 godina
Kako ume covek da prevari ..ali sta ce uraditi sada po pokretanju tuzbe...vide ce se.
GUSAN
pre 8 godina
Nasa politicka scena i nasa zemlja nije videla do sada ovakvog prevaranta sa diplomom naravno.
Hijena
pre 8 godina
Nije se bahatio...uzivao covek..kao prevarant a da KInezi nisu znali.Verovali mu.
Laki
pre 8 godina
Svako treba da odgovara za svoje postupke.
Lana
pre 8 godina
Jeremić je dotakao dno!
robinhude84
pre 8 godina
Jeremic treba da se stidi svojih postupaka!
robinhude84
pre 8 godina
Jeemic je zaista preterao!
Milica
pre 8 godina
Ovaj covek apsolutno nema ni stida ni srama!Jeremicu objasni nam otkud ti toliko para za bahacenje!?
anamarija
pre 8 godina
Jeremic samo zna za bahato ponasanje.
anamarija
pre 8 godina
Sramotno je njegovo ponasanje kao i to ko su mu saradnici.