"Blokaderi, spavate li mirno?": Osvanula fotografija Nadžije Mavrić koja je pokušala da se ubije i jeziva poruka (FOTO)
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
24.06.2026
07:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Filipovic
pre 8 godina
Demonstriraju silu
Gvozden
pre 8 godina
Samo neka nastave da se bahate , ima i nevažeći listići da ih pobede.
Seka
pre 8 godina
Strasno, sokirana sam! Bahatosti nema kraja.
Branko
pre 8 godina
NATO Vuku se blizi kraj, bajbokana na vidiku!!??
Boki
pre 7 godina
A nisi sokirana sto je opet parizer u sendvicu?
Ličina
pre 8 godina
Nikaad oni neće imati kulturu ponašanja i manire .
Dru
pre 8 godina
Iznenadjen sam ovolikom kolicinom bahatosti, nemam reci.
Marko
pre 8 godina
Po Jeremicu je to sasvim normalno jer je on navikao da se bahati! Sramota!
Ivan
pre 8 godina
Šta reći osim sramota!
Slavka
pre 8 godina
Ali zaista jedva čekam da mu oduzmu nelegalno stečenu imovinu (dakle svu) i da ga smeste tamo gde zaslužuje.
Hana
pre 8 godina
Zanima me kako će ovo vozilo da opravda na saslušanju.... Odakle lova, Jeremićuuuu?
Majaka
pre 8 godina
Sramota za ovako ne postovanje zakona, ali to je Jeremic.
Masan
pre 8 godina
Obraz djon, one ne postuje nikakva ni pravila ni zakone a kamoli propise.
Petar
pre 8 godina
Bahati su bili i dok su bili na vlasti i to im je ostala navika.
aca
pre 8 godina
I bahaćenju će se ubrzo stati na put!
Vlada
pre 8 godina
Uvek sam smatrao da političari treba da predstavljaju narod, a ne da budu iznad njega. Ovo samo govori o tome kakvi su ljudi.
Tirke
pre 8 godina
И онда слушати од њих буквицу како треба са народом, а то што не поштују ни инвалиде нема везе
Marko
pre 8 godina
На сву срећу сви они имају префикс бивши
Stojan
pre 8 godina
Kakve ave dzunele nas narod nosi na grbaci otimali a sada ae bahato ponasaju i niko im niasta ne moze
Haga
pre 8 godina
Eto kako se pojedinci ponašaju.
Miki
pre 8 godina
Oni žele da pokažu bahato ponašanja i time se ponose, i tako će da izgube podršku ono malo ljudi što ih podržavaju.
Kovac
pre 8 godina
Sta drugo ocekivati od njih sem bahacenje i izivljavanje nad srpskim narodom.
Dunja
pre 8 godina
Nadam se da će im neko stati na kraj uskoro. Previse su se osilili.
Ja
pre 8 godina
Naravno "pauk" se pokvario inace bi ga odneo?!!!
Maja
pre 8 godina
Za ovakve postupke policija odmah mora da reaguje!
mihajlo
pre 8 godina
Tako su navikli , od kada su bili na vlasti!
Branko
pre 8 godina
Sta mu makar nisu isekli gume!!!???
Preja
pre 8 godina
Bahatizam na delu, a u Sapcu znamo ko ima privilegija i ko je glavni bahanalija, ali nece jos dugo tamo, vidimo mi gradjani sve!
paramonte
pre 8 godina
Verovatno treba da menja dioptriju,nista ne vidi.
paramonte
pre 8 godina
Obicni paraziti,uvek su ziveli na tudji racun.
Grga
pre 8 godina
Samo znaju da se bahate, bezobrazluk!
milica
pre 8 godina
Nadamo se da će tom bahaćenju doći kraj jer polako progovoriće sponzori
srki
pre 8 godina
Mora se stati na put ovako bahatima
mari
pre 8 godina
Ko sta radi Jeremic se bahati.
Marko
pre 8 godina
Neka se izivljava jos malo, dok ne ode u zatvor.
f
pre 8 godina
Bahatost se nastavlja.
Marko
pre 8 godina
Sta vise reci za njih.
Ljuba
pre 8 godina
Ima li imalo ljudskosti u sebi!?
Tina
pre 8 godina
Ne poštuju ovaj narod uopšte. Bahate se, a glume neke dobrice.
Miloš
pre 8 godina
Bahaćenje na delu, pogledajte samo koliko su skupa vozila opozicionara. Odakle pare? Sve su to oni ukrali od naroda, takvi nam ne trebaju...
Manja
pre 8 godina
E Vuče, Vuče pa da si makar ispoštovao parking mesto....ali da, vi niste naučili da bilo koga poštujete!!!!!!
Marko
pre 8 godina
Ma da, tako je patriote. Nije problem što vučić izdaje kosovo, već što vuk parkira na pogrešno parking mesto.
Suzana
pre 8 godina
Jeremić je tako postupio jer on i ne ume drugačije da se ponaša,bahatost mu je deo ličnosti.
Suzana
pre 8 godina
Njegova bahatost nema granice!
Cvetic
pre 8 godina
Nista drugo od njih i ne moye se ocekivati
Kaja
pre 8 godina
Misle da su jako bitni faktori u drzavi pa rade sta hoce!!Valjda ce nadlezni reagovati na ovo!!
dragoljub
pre 7 godina
zasto on nije vec jednom j zabeli tamo mu je mesto drzavo sta radis