"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
paramonte
pre 7 godina
Zato ni nema dogovora.
Mina
pre 7 godina
Necemo prihvatii promene granica! Kosovo je Srbija!
Margo
pre 7 godina
NECEMO PODELU KOSOVA! Kosovo je Srpsko, jeste li citali Ustav?!?! Onaj ko podeli zemlju, odgovarace za veleizdaju!
marko
pre 7 godina
Margo!!!! Vucic se bori sa onim sto ima sta god donese dobro dodge jer su DS tadic I kompanija prodali to kosovo i setaju se slobodno ljudi pljuju vucica a njih niko nista prodali nase najace fabrike primer dali hrvati 3milion evra a na racing firme je 6miliona evra unistili firme uzimali velike krdite preko drzave a sad to vise ne moze jer vucko stavlja crte lopovima! Dveri vista bolji nisu od DS
Margo
pre 7 godina
Niko nema prava da predaje NACIONALNO BLAGO (TREPCA npr.), procitajte u bilo kom udzbeniku istorije, kakva je sudbina predsedavajuceg koji DAJE nacionalni resurs! Drugo, ja sam iz Vojvodine, zamisli kada bi Madjari, ili mislimani iz Raske hteli PODELE! Ne deli se teritorija SUVERENE drzave, jer ce u tom slucaju krenuti komadanje Srbije!
Ja
pre 7 godina
Margo, idi na Kosovo pa da vidiš kako je i koliko je srpsko. Usput im pročitaj i Ustav, možda oni tamo ne znaju šta piše. Kad saznaju sigurno će se odmah vratiti u okvire države Srbije, jer ipak u Ustavu piše da je tako.
PoslednjiSrbijanci
pre 7 godina
Супер Марго, рачунамо на тебе кад зарати!
Daca
pre 7 godina
Draga moja kosovo vec odavno nije Srpsko. Da neces ti mozda ratovati da ga vratis. Ti i slicni tebi sa terazija su prvo pustili nizvodu Srpsku Krajinu pa onda Republiku Srpsku a Kosovo nam je nazalost oteto zato sto su Srbi prodavali svoju dedovinu za stan u Beogradu, posto dole nema nase zemlje osim na severu nemamo tamo sta vise ni da trazimo osim rata koji nikom nece dobeti dobro. Nego Srpkinje radite malo na natalitetu da nebi i ovo sta imamo otislo.
Morlak
pre 7 godina
Draga ne otimamo ga ali ga ne treba ni davati...Sta se hvatas rata...Nije sva imovina privatno vlasnistvo ...Srbija je godinama ulagala i gradila to isto Kosovo...Sad za saku eura od Eu da potpisemo da se odricemo ...Ako je njihovo sto nam gase traze...?
Negotinac
pre 7 godina
Nije bitno sta ti hoces vec narod koji je ostao dole da zivi. Svi smo mi gradjani Srbije ali po pitanju Kosova meni ne smeta da predsednik prvo njihove potrebe ispostuje a ne moje zelje koji sam stotinama kilometara daleko i nikada dole nisem krocio.
Simic
pre 7 godina
Bilo bi dobro da ne diraju ono što nije njihovo.
Tijana
pre 7 godina
Crvene linije pocinju da blede.
Dekameron
pre 7 godina
Dok postoji rezolucija 1244 nemogu nam nista.Po toj rezoluciji Srbija ima garantovane granice.Posto smo u takvoj situaciji da ne moze bolje,ne treba praviti gore.Da nije tako ne bi toliko maltretirali Srbiju da prizna Kosovo.Post sam zapad nece da postuje pomenutu rezoluciju sta je garant da bi postovali bilo koju.E zato nema potpisa nikakvog niti sme da ga bude.Ako Srbija ista potpise izgubila je sve za vek vekova.Ko je taj koji ce na sebe i svoja pokolenja prihvatiti takvo prokletstv?
rusofil broj 1
pre 7 godina
Ono sto se ratom izgubi ratom se i vraca.E sad pravo pitanje je ko i koliko ljudi je spremno da ide da gine za Kosovo.Manimo se populistickih izjava i e-rata po portalima.
steva
pre 7 godina
Tači veruje u svoje laži,svi znamo gde su granice Srbije,a KiM je srce Srbije.
Antibot
pre 7 godina
Razmena teritorija? Ko je ovde blesav?
mica
pre 7 godina
Margo! U pravu si.
jana
pre 7 godina
Ti da ih menjas neces.
cuka
pre 7 godina
Bog pa bi manje trazio.
Lala iz Banata
pre 7 godina
Може...Скадар и Северна Албанија где живе већински Срби, да се врате Србији...!!
Vanja
pre 7 godina
Kompromis je najbitniji!!I da se osigura mir Srbima na KiM.
BPetrovac
pre 7 godina
Taci svaki dan menja pricu. Ipak ce morati da pristane na kompromisno resenje.
DxD
pre 7 godina
Siptari postaju nervozni jer Amerikanci svojim izjavama najavljuju da zele neko kompromisno rjesenje sa Srbijom i da nemaju namjeru za njih ponovo ratovati jer su se vremena promijenila. A,kada ih SAD napuste kao sto su napustili Kurde u Iraku i Siriji,jos ce Siptari moliti da im Srbija dâ autonomiju koju su nekada imali.Jer je svima jasno da "nezavisnosti" KosMeta nema bez saglasnosti Srbije,a koju im Srbija nikada nece dati.
ana
pre 7 godina
Ne damo nase!
darko
pre 7 godina
Oni menjaju mišljenje kako im kaže Amerika.
dami
pre 7 godina
Tači priča jedno. Haradinaj drugo.