• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. DOBROMIROVIĆ

09.10.2018

21:11

ŠEF NATO STOLTENBERG OBEĆAO: BRANIĆEMO SRBE OD ŠIPTARA! Uvedena 'crvena linija' između Beograda i NATO!

Vesti

ŠEF NATO STOLTENBERG OBEĆAO: BRANIĆEMO SRBE OD ŠIPTARA! Uvedena 'crvena linija' između Beograda i NATO!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
deda Raša

pre 7 godina

Bajke za malu decu pred spavanje. Uzdaj se use i u svoje kljuse, stara je ali istinita. Nelogicno je da nece braniti Crnu Goru a nase na KIM hoce.

kornjacarade

pre 7 godina

VALJDA ĆE NATO ODRŽATI REČ OBEĆANU SRBIJI

Robi

pre 7 godina

Ovo je odlična vest za naš narod na Kosovu a sve zahvaljujući odlučnoj politici našeg predsednika da zaštiti Srbe na Kosovu.

Zlatko

pre 7 godina

Za Srbiju je jako važno da nastavi saradnju sa Natom jer njihova pomoć nam mnogo znači u zaštiti našeg stanovništva na Kosovu.

vojkan

pre 7 godina

I treba da brinemo o našim ljudima na KIM.Moraju biti bezbedni

milan306

pre 7 godina

Bezbednost i sigurnost ljudi na KIM prioritet

slađa

pre 7 godina

Moramo da prihvatimo činjenicu da KFOR čuva bezbednost Srba na KiM, pa je "crvena linija" između Vučića i Stoltenberga neophodna.

dunja

pre 7 godina

To ste trebali raditi od kad ste stigli na Kosovo.

Jeremija

pre 7 godina

She pomislih da ce reci branicemo Srbe od Rusije

Dusko

pre 7 godina

Nemojte vi braniti siptare, i sve ce biti u redu

Ana

pre 7 godina

Znajući koliki značaj i uticaj ima NATO, saradnja sa njima je neophodna.

Daca

pre 7 godina

Sto bolja saradnja Srbije i NATO to uspesnija Srbija.

Viktorija Viki

pre 7 godina

Hvala Stoltenbergu na podrsci i zastiti koju pruza srpskom narodu. To nam mnogo znaci, pogotovo sto se tice situacije oko Kosova.

Anna

pre 7 godina

I treba da se brane srbi od siptara jer su siptari veliki nasilnici.

Branko

pre 7 godina

Ne dao Bog da dodjemo u situaciju da proverimo da li ce da ispune obecanje.

Xxx

pre 7 godina

Obecanje ludo radovanje.Dokazite delima a ne recima.

cilet88

pre 7 godina

NATO je uprpao od Rusa,zato su i rešili da se okrenu Srbima.

cilet88

pre 7 godina

Srbija zaslužuje da se prema njoj i njenim građanima ponašaju uz dužno poštovanje.

Gojko

pre 7 godina

Hvala Stoltenbergu na podrsci, to je veliki pomak i od velikog je znacaja u pregovorima sa Pristinom.

Ana

pre 7 godina

Veoma je umirujuca informacija za narod da ce biti uz nas ako bude ponovnih incidenata.

Jovo

pre 7 godina

Nadam se da će Stoltenberg održati datu reč.

Mija

pre 7 godina

Srbima koji zive na KIM,je potrebna zastitia od Albanaca,koji se ponasaju jako bahato.Srbija ima vojsku koja je odlicno uvezbana,za sve situacije.Nadam se da ce NATO ispuniti to sto su obecali,da ce braniti Srbe od Albanaca,mada iskreno nemam poverenja u njih.Ucinicemo sve da do sukoba ne dodje.Potreban nam je mir.

Govedarica

pre 7 godina

Obećana pomoć je značajna za naše Srbe na KiM. Mir mora da im bude obezbedjen.

milica

pre 7 godina

aaaahhhhhhhhh dozivela sam orgazam prviputa nakon 7 godina.....

manda

pre 7 godina

Krajnje je vreme da pocnete savesno obavljati zadatak za koji ste zaduzeni na KiM.

Subadmin

pre 7 godina

Administratore, prestani da komentarises. Mnogo glupe komentare dajes, pod tamo nekim imenima.

Vodolija

pre 7 godina

E baš zbog ovakvih stavova i razgovora moramo da sarađujemo sa NATO i ako ne možemo tek tako da zaboravimo 1999 godinu.

Zorica Matic

pre 7 godina

NATO je prva linija odbrane Srba u pokrajini, moramo nasu saradnju sa njima ucvrscivati i podizati njen nivo. Verujem da je sastanak dva lidera protekao u izrazito dobroj atmosferi i da ce sve sto je dogovoreno biti i ispostovano.

Alhemičar

pre 7 godina

KFOR i NATO moraju da odbrane Srbe od horde terorista i ubica .

velizar

pre 7 godina

Dobrodošla je svaka pomoć na začtiti naroda na kosovu.

Miki

pre 7 godina

Sada se i srpski narod na KIM oseća sigurnije!

Dehan

pre 7 godina

Videcemo da li ce odrzati rec I ispuniti obecano

Darko

pre 7 godina

Ovakva pomoc bi nam dobrodosla ! Jako dobre vesti.

Aleksa

pre 7 godina

Jedina vojna sila u regionu koja moze da ucini nesto za bezbednost nasih ljudi na KIM , sve ostalo je samoubistvo

Maja

pre 7 godina

Nadamo se na pomoći NATO-a Srbiji dobrodošle su ali da ne budu samo puste priče.

tomas9d

pre 7 godina

uzverasmo se mi uz vaše uže, umalo se uže ne pretrže, od tada smo veći prijatelji, napisa NJegoš

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika