(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vns
pre 7 godina
Ma daaaaa
deda Raša
pre 7 godina
Bajke za malu decu pred spavanje. Uzdaj se use i u svoje kljuse, stara je ali istinita. Nelogicno je da nece braniti Crnu Goru a nase na KIM hoce.
desa
pre 7 godina
svaka pomoc za "ne daj boze" je dobrodosla
gana
pre 7 godina
Znacajna nam je svaka pomoc.
Milos
pre 7 godina
Da li treba poverovati u ovo.
Ana
pre 7 godina
Nadam se da ispuniti obecanje.
Slobo
pre 7 godina
Da vidimo da li data rec vazi.
kornjacarade
pre 7 godina
VALJDA ĆE NATO ODRŽATI REČ OBEĆANU SRBIJI
Robi
pre 7 godina
Ovo je odlična vest za naš narod na Kosovu a sve zahvaljujući odlučnoj politici našeg predsednika da zaštiti Srbe na Kosovu.
Zlatko
pre 7 godina
Za Srbiju je jako važno da nastavi saradnju sa Natom jer njihova pomoć nam mnogo znači u zaštiti našeg stanovništva na Kosovu.
mica
pre 7 godina
Branit ce Srbe kao i do sada.
vojkan
pre 7 godina
I treba da brinemo o našim ljudima na KIM.Moraju biti bezbedni
Ljubo
pre 7 godina
Price za malu decu....
milan306
pre 7 godina
Bezbednost i sigurnost ljudi na KIM prioritet
slađa
pre 7 godina
Moramo da prihvatimo činjenicu da KFOR čuva bezbednost Srba na KiM, pa je "crvena linija" između Vučića i Stoltenberga neophodna.
dunja
pre 7 godina
To ste trebali raditi od kad ste stigli na Kosovo.
Jeremija
pre 7 godina
She pomislih da ce reci branicemo Srbe od Rusije
Dusko
pre 7 godina
Nemojte vi braniti siptare, i sve ce biti u redu
Ana
pre 7 godina
Znajući koliki značaj i uticaj ima NATO, saradnja sa njima je neophodna.
Daca
pre 7 godina
Sto bolja saradnja Srbije i NATO to uspesnija Srbija.
Viktorija Viki
pre 7 godina
Hvala Stoltenbergu na podrsci i zastiti koju pruza srpskom narodu. To nam mnogo znaci, pogotovo sto se tice situacije oko Kosova.
Anna
pre 7 godina
I treba da se brane srbi od siptara jer su siptari veliki nasilnici.
Branko
pre 7 godina
Ne dao Bog da dodjemo u situaciju da proverimo da li ce da ispune obecanje.
Xxx
pre 7 godina
Obecanje ludo radovanje.Dokazite delima a ne recima.
cilet88
pre 7 godina
NATO je uprpao od Rusa,zato su i rešili da se okrenu Srbima.
Anna
pre 7 godina
Dobro je sto ima neko da cuva Srbiji ledja.
cilet88
pre 7 godina
Srbija zaslužuje da se prema njoj i njenim građanima ponašaju uz dužno poštovanje.
Gojko
pre 7 godina
Hvala Stoltenbergu na podrsci, to je veliki pomak i od velikog je znacaja u pregovorima sa Pristinom.
Ana
pre 7 godina
Veoma je umirujuca informacija za narod da ce biti uz nas ako bude ponovnih incidenata.
Jovo
pre 7 godina
Nadam se da će Stoltenberg održati datu reč.
Eva
pre 7 godina
Saradnja sa NATO-om je od velike koristi.
Mija
pre 7 godina
Srbima koji zive na KIM,je potrebna zastitia od Albanaca,koji se ponasaju jako bahato.Srbija ima vojsku koja je odlicno uvezbana,za sve situacije.Nadam se da ce NATO ispuniti to sto su obecali,da ce braniti Srbe od Albanaca,mada iskreno nemam poverenja u njih.Ucinicemo sve da do sukoba ne dodje.Potreban nam je mir.
Govedarica
pre 7 godina
Obećana pomoć je značajna za naše Srbe na KiM. Mir mora da im bude obezbedjen.
milica
pre 7 godina
aaaahhhhhhhhh dozivela sam orgazam prviputa nakon 7 godina.....
manda
pre 7 godina
Krajnje je vreme da pocnete savesno obavljati zadatak za koji ste zaduzeni na KiM.
Subadmin
pre 7 godina
Administratore, prestani da komentarises. Mnogo glupe komentare dajes, pod tamo nekim imenima.
Vodolija
pre 7 godina
E baš zbog ovakvih stavova i razgovora moramo da sarađujemo sa NATO i ako ne možemo tek tako da zaboravimo 1999 godinu.
Zorica Matic
pre 7 godina
NATO je prva linija odbrane Srba u pokrajini, moramo nasu saradnju sa njima ucvrscivati i podizati njen nivo. Verujem da je sastanak dva lidera protekao u izrazito dobroj atmosferi i da ce sve sto je dogovoreno biti i ispostovano.
Alhemičar
pre 7 godina
KFOR i NATO moraju da odbrane Srbe od horde terorista i ubica .
velizar
pre 7 godina
Dobrodošla je svaka pomoć na začtiti naroda na kosovu.
Miki
pre 7 godina
Ovo su odlične vesti!
Miki
pre 7 godina
Sada se i srpski narod na KIM oseća sigurnije!
Dehan
pre 7 godina
Ne znam dal trebamo da poverujemo u ovo
Dehan
pre 7 godina
Videcemo da li ce odrzati rec I ispuniti obecano
aca
pre 7 godina
Hvala Stoltenbergu!
Darko
pre 7 godina
Ovakva pomoc bi nam dobrodosla ! Jako dobre vesti.
Aleksandra
pre 7 godina
Živi bili pa videli.
Aleksa
pre 7 godina
Jedina vojna sila u regionu koja moze da ucini nesto za bezbednost nasih ljudi na KIM , sve ostalo je samoubistvo
Maja
pre 7 godina
Nadamo se na pomoći NATO-a Srbiji dobrodošle su ali da ne budu samo puste priče.
tomas9d
pre 7 godina
uzverasmo se mi uz vaše uže, umalo se uže ne pretrže, od tada smo veći prijatelji, napisa NJegoš